Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Zdravo,

Zanima me, če ima mogoče kod slike rdečo-bele honde in modre yamahe iz Planine (nedelja okol 16ih) ter, če bi se jih dalo dobiti. V zgornjem desnem ovinku sem se nekajkrat nasmejal objektivu :krneki::naughty:

Lep pozdrav,

Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ob 15:50 provida na ridah in dva policjota notr......za njima pa moder SV650S pa rdeč kombl....kdo od tuki? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in  :hmm:  ... pussy ?  :whistle:

:fredy:

Ja gdo to reče no, oh in sploh, naj, naj (pussy) k še kolenčkat ne upa!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ob 15:50 provida na ridah in dva policjota notr......za njima pa moder SV650S pa rdeč kombl....kdo od tuki? :)

verjetno sm biu jst...samo se ne spomnim nobenga kombija...še manj pa provide :whistle: no ja bojo že po pošti poslal kej ;)

FOČK :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno sm biu jst...samo se ne spomnim nobenga kombija...še manj pa provide :whistle: no ja bojo že po pošti poslal kej ;)

FOČK :P

Mislu sm rdeč kombinezon :D haha

No za naslednič vem da si to ti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislu sm rdeč kombinezon :D haha

No za naslednič vem da si to ti :)

a si biu gor nad d ovinkom v grmovju..al na počivališču? pa še zdej mi ni jasno da bi za prvido vozu...čez cele ride sm prehitu berlingota pa dva nonota v škodi :blush:

petarda..v četrtek bomo siliral ja :P:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si biu gor nad d ovinkom v grmovju..al na počivališču? pa še zdej mi ni jasno da bi za prvido vozu...čez cele ride sm prehitu berlingota pa dva nonota v škodi :blush:

petarda..v četrtek bomo siliral ja :P:kva2:

Ja na ovinku v grmovju sm biu.....in se je glih lepo vidl notr ko sta se policaja mim pelala....bil je pa bel Ford Mondeo ;)

Za njima ene tri minute si pa ti pršu :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja gdo to reče no, oh in sploh, naj, naj (pussy) k še kolenčkat ne upa!!! :headbang:

ne upati, ne znati ali ne hoteti so različni pomeni... pri men je vse tri hkrati :lol1:

Ja na ovinku v grmovju sm biu.....in se je glih lepo vidl notr ko sta se policaja mim pelala....bil je pa bel Ford Mondeo ;)

Za njima ene tri minute si pa ti pršu :)

kua si pa u grmoulu delu... mulc :angry:

aja... br'jutro rajde :beer2:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kua si pa u grmoulu delu... mulc :angry:

aja... br'jutro rajde :beer2:

:)

Bil sem na t.i. tribuni v grmovju :) hahaha

Jutro :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem pa tudi jaz prvič peljal čez ride... sicer malo bolj počasi, ker mi je moja skos na interkom tulila, da bom oba ubil:unsure:...

Na počivališču bilo malo morje motoristov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem pa tudi jaz prvič peljal čez ride... sicer malo bolj počasi, ker mi je moja skos na interkom tulila, da bom oba ubil:unsure:...

Na počivališču bilo malo morje motoristov!

pol ne rabiš sploh akrapota ;)

fočk :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns opoldne sem mal pomeditirala na Ridah, mir je zmotu sm nekdo z Repsolko k se je parkrat zadrsal gor in dol, pa en komarček je bil k sm pršla parknen.....pa nbene sence nkjer:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ne rabiš sploh akrapota ;)

fočk :eek:

:lol1:Res bi mi bil popolnoma odveč... pa kaj č'mo... takle mamo. Grem jutri zjutraj sam malo gor, da vidim kaj tale moj motorček sploh lahko iztisne iz sebe... Sem šel včeraj v Umag po avtocesti, nazaj pa čez ride pa sem bil kar razočaran, ko sem ugotovil, da kljub "gasu do konca in wanna be Rossi pozi" na avtocesti nisem nikamor šel. Do 160km/h, potem pa je vožnja postala sila boleča in neudobna. Po normalni cesti je bilo bolje... razen čez 180o ovinke na ridah, ko sem poslušal cele pridige (naslednjič treba babo doma pustit:evilgrin:) in sem jih zvozil s 50 km/h kot upokojeni polž, za mano pa dva živčna nemca na 1200 gs, ki sta se mi non-stop lepila na rit in nikakor ne prehitela do Vrhnike, ko sta šla na avtocesto.

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!