Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Naša došla kuči :yes:

Ridašem hvala za družbo :OK: , spešl hvala pa teb Mihaa za dostavo nujnih sredstev :worship: jst sm se na koruzo zanašala :whistle:

ja pa kaj ne veš . . . . .d če naša mama kej oblubi da od tega ni nč . . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAAAAMAAAAA.... kje je bla koruza bemtiš???se potrudmo, pridemo gor...koruze nikjer...in pol se sprašujejo zakaj mulci ne ubogajo mame :lol1:

drgač pa smo se mel kr fajn ja...lohk bi blo sicer bolš ampak...jebi ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je mularija....mama je spregla dva dni je skoz ležala sz vročino pa bruhala,...

tko da se tud do kompa ni mogla prvlečt,jebat ga mi je zlo hudo k morm doma ždet pa se sama seb smilt,no končno so začel antibjotiki prjemat tko da evo me vsaj mal tle...ampak čist mal da ne rastrosim preveč bacilov...kar se koruze tiče evo sm zajebala...ma glavn da ste se dobil gor in da ste se mel fajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je mularija....mama je spregla dva dni je skoz ležala sz vročino pa bruhala,...

tko da se tud do kompa ni mogla prvlečt,jebat ga mi je zlo hudo k morm doma ždet pa se sama seb smilt,no končno so začel antibjotiki prjemat tko da evo me vsaj mal tle...ampak čist mal da ne rastrosim preveč bacilov...kar se koruze tiče evo sm zajebala...ma glavn da ste se dobil gor in da ste se mel fajn

moja moja :winkiss:

evo enga za čimprejšno ozdravitev :004

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je mularija....mama je spregla dva dni je skoz ležala sz vročino pa bruhala,...

tko da se tud do kompa ni mogla prvlečt,jebat ga mi je zlo hudo k morm doma ždet pa se sama seb smilt,no končno so začel antibjotiki prjemat tko da evo me vsaj mal tle...ampak čist mal da ne rastrosim preveč bacilov...kar se koruze tiče evo sm zajebala...ma glavn da ste se dobil gor in da ste se mel fajn

trance_19_hmm.gif , stara a maš ....... gripo, zaj....., pazdrav se čimprej, de baš spet lahk te atrake mal merkala pa rihtala gar pa ridah, ka čene baje spet purfl pagruntal pa perpetummobile rastaultrance_41_w00t2.giftrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_19_hmm.gif , stara a maš ....... gripo, zaj....., pazdrav se čimprej, de baš spet lahk te atrake mal merkala pa rihtala gar pa ridah, ka čene baje spet purfl pagruntal pa perpetummobile rastaultrance_41_w00t2.giftrance_25_naughty.gif

kaj se oglašaš ... :P ... kdaj so čevapi pri tebi :whistle: ... pridem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se oglašaš ... tongue.gif ... kdaj so čevapi pri tebi whistle.gif ... pridem ...

neč nou s čevapiunsure.gif , recesija2trance_32_shutup.gif

trance_11_confused.gif včeraj je bilo 2 let, ko so me dal na Sočo v rehabilitacijo...

trance_17_emot-angel.gif mater živ sn, sn tak kat sn, sam de lahk še tlačn ta svittrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neč nou s čevapiunsure.gif , recesija2trance_32_shutup.gif

trance_11_confused.gif včeraj je bilo 2 let, ko so me dal na Sočo v rehabilitacijo...

trance_17_emot-angel.gif mater živ sn, sn tak kat sn, sam de lahk še tlačn ta svittrance_40_thumbup.gif

sen mislo, da vsak prispeva svoj delež ... tvoje je samo, da si prisoten in priseben :P ... ostalo bo banda ridaška opraula :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je mularija....mama je spregla dva dni je skoz ležala sz vročino pa bruhala,...

tko da se tud do kompa ni mogla prvlečt,jebat ga mi je zlo hudo k morm doma ždet pa se sama seb smilt,no končno so začel antibjotiki prjemat tko da evo me vsaj mal tle...ampak čist mal da ne rastrosim preveč bacilov...kar se koruze tiče evo sm zajebala...ma glavn da ste se dobil gor in da ste se mel fajn

jst sm teu pa že župnika klicat .... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil fočk in bi rad samo povedal vozniku/voznici modre yame r125 da naj ne obrača motorja sredi ceste takoj za nepreglednim ovinkom, ker če bi se jaz pripeljal 2 sekundi prej iz ovinka bi ga/jo sigurno nasadil :headbang::headbang::headbang: . Drugič raje pojdi na pisto take bedarije delat :headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, če se vozite po ridah gor in dol, prosim, NE obračajte sredi ovinka v katerega se priključi obvoznica, ampak se zapeljite en ovinek naprej in obrnite gor na ravnici, ravno tam kjer se ravnica malenkost zalomi, saj se vidi v ogledalu navzdol do ovinka, pa tudi navzgor do ovinka je moč videt.

Pa tudi spodaj, zapeljite se spodaj do tistega igrišča v vasi in obrnite tam, ker je varno, ne pa na tisti mali ravnici pred zadnjim(za dol) oz. za prvim(za gor) ovinkom. Tam je prikladna mala zaplata asfalta ob robu, ker je zgleda nek izvoz in ravno dovolj da se obrne, hkrati pa tudi nevarno.

Jaz sem med počasnejšimi, ampak nekateri čez ta mesta letijo ''še pa još'', pa da ne bo kakih nepotrebnih hreščanj kdaj...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, če se vozite po ridah gor in dol, prosim, NE obračajte sredi ovinka v katerega se priključi obvoznica, ampak se zapeljite en ovinek naprej in obrnite gor na ravnici, ravno tam kjer se ravnica malenkost zalomi, saj se vidi v ogledalu navzdol do ovinka, pa tudi navzgor do ovinka je moč videt.

Pa tudi spodaj, zapeljite se spodaj do tistega igrišča v vasi in obrnite tam, ker je varno, ne pa na tisti mali ravnici pred zadnjim(za dol) oz. za prvim(za gor) ovinkom. Tam je prikladna mala zaplata asfalta ob robu, ker je zgleda nek izvoz in ravno dovolj da se obrne, hkrati pa tudi nevarno.

Jaz sem med počasnejšimi, ampak nekateri čez ta mesta letijo ''še pa još'', pa da ne bo kakih nepotrebnih hreščanj kdaj...

Fak....sred unga ovinka obračajo trance_11_confused.gif Nism še nobenga sreču....pa upam da tud ne bom ph34r.gif

Glede obračanja spodaj....na tistem izvozu se da obrnt sam moraš bit res zelo previden na tiste k grejo gor :)

No no med počasnejšimi trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!