Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

nimaš pogojev spljoh :P ...tožilstvo je na moji strani :lol:

zatu pa ridaški sodnik ni, p vajvrce na rjdah :P

:naughty: :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistemu kretenu, ki ne zna ovinkov zvozit s svojim GSX-Rkolkrkolže novejšega letnika, še posebej pa razširi linijo izteka v enem od spodnjih desnih ovinkov navzgor v Kačje ride, bi sporočil, da mu sicer ne privoščim, da bi se fental, ampak vseeno prosim k vesolju, da če že naj na svoji smrtni vožnji koga odnese zraven, naj to ne bom jaz, pač pa kak drug tak kreten - na Kačjih ridah jih itak ne manjka, sploh pa ne ob nedeljah okoli 13.45 ...

Da bog da da bi te nagrobni kamen v čelo tišal, ko boš tam notr ležal.

Boli me qrac, če se razstreli v skale ali odpelje v prepad - ampak ne mi rinit na mojo špuro. Tudi sam vložim nekaj truda, da se vozim po svoji ... zato, da se mi kdo ne bi rabu umikat, ali da ne bi koga slučajno zrinil s ceste ...

In ja - če bo kdaj tako naneslo, se bom osebno zelo zavzemal, da se na takih punktih zabijejo stroge omejitve hitrosti magari na 30 in se namestijo nadzorni sistemi za beleženje dogajanja in sankcioniranje kretenoidnih nedojebancev, katerim starši in ožja družba niso uspešno naložili softvera z imenom Zdrava pamet.

V gnevu filozofsko pljunem tudi čez vse teme na tem forumu, kjer se promovira taka brezobzirna vožnja do limitov (ja, do limitov nagiba, če drugega ne) in se s tem zmanjšuje stopnja varnosti v javnem prometu.

Očitno ne spoštujete svojih življenj, kaj šele tuja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri od "junakov" je danes ležal na ovinku na kačjih ridah?...upam, da je vse v redu z njim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, vidim da je spet "pestro" gor, me že nekaj časa ni blo, ko sem bil zadnjič, sem imel pa podobno izkušnjo z enim rossijem.. mashina, me veseli da te ni odnesel sabo tisti izstrelek, glede "padalca" pa upajmo da ni kakšen poznan, pa da je ostal cel :xx:

Meni so ride zakon, tudi veliko fejst folka se da gor srečat, ampak eni pa res oreng pretiravajo in to vrže slabo luč na vse skupaj..

Popravljeno . Popravil Jure
  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes bil s kolegom na ridah! Prišla gor ravno ko je nek mlad fant ležal na tleh zraven pa rešilec. Upam, da je z njim vse v redu! Šla do Črnega kala, obrnila in nazaj na ride. Tam pa malo počakala. Dva na repsolki in yamahi sta se drajsala gor pa dol k nora... je blo prou fajn za vidt! Jaz pa sem zbrusil gumo še za en centimeter bližje robu! Še malo pa mi uspe!!!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes bil s kolegom na ridah! Prišla gor ravno ko je nek mlad fant ležal na tleh zraven pa rešilec. Upam, da je z njim vse v redu! Šla do Črnega kala, obrnila in nazaj na ride. Tam pa malo počakala. Dva na repsolki in yamahi sta se drajsala gor pa dol k nora... je blo prou fajn za vidt! Jaz pa sem zbrusil gumo še za en centimeter bližje robu! Še malo pa mi uspe!!!

Ob kateri uri je ležal 'mlad fant'?

Poleg tega - najprej napišeš o nesreči, skoraj v isti sapi pa, kako je blo fajn gledat une prepotentneže, in na konc še obelodaniš, da bi rad s tvojim motorjem šel do roba.

Ni čudno, dai mamo tako na naših cestah ... ko se hodi na rajde in podobn 'gledat, kolk eni fajn rajsajo gor pa dol' ...

Naj jim bo lahka zemlja, herojem ki borbajo na ovinkih ... enkrat bom šel na kak pogreb in na ves glas reku, kar si mislim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej mojster, če je teb dons šel en v škarje je to pač med vama in ne zdej kle mešat notr unih dveh, ko sta PO SVOJI STRANI vozila, sploh pa ne mešat kle notr mene! Sprav se ven na parkerplac pa od tegote brcaj v prazno kartonasto škatlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreca je bila nekaj minut pred drugo uro. Sam sem sel mimo malo prej, tako da sem v Postojni s pumpe slisal resilca. Tista dva sta pa res lepo peljala, kot vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa smo parkerali za dans... blo je super, zakon družba veliko znanih, nekaj malega tudi neznanih obrazov :P

dns morm pa že kr mal potuhtat kerga znanga nism vidla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša tud že doma...mau žou d se nism sama mal pelala, ampak lep dan z fajno klapco worship.gif Sm se dop že res ustrašla d bom sam doma in pucala pa pospravlala popoudne whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša tud že doma...mau žou d se nism sama mal pelala, ampak lep dan z fajno klapco worship.gif Sm se dop že res ustrašla d bom sam doma in pucala pa pospravlala popoudne whistle.gif

ja ki maš pa sojo lubico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko a je poklicna deformacija? trance_25_naughty.gif ja na servis jo morm vlečt, guma za menjat pa veriga tud najbrž whistle.gif u tork recmo d bo ratal prej s šihta it trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreca je bila nekaj minut pred drugo uro. Sam sem sel mimo malo prej, tako da sem v Postojni s pumpe slisal resilca. Tista dva sta pa res lepo peljala, kot vedno.

Kdo je bil in s kakšnim motorjem?

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistemu kretenu, ki ne zna ovinkov zvozit s svojim GSX-Rkolkrkolže novejšega letnika, še posebej pa razširi linijo izteka v enem od spodnjih desnih ovinkov navzgor v Kačje ride, bi sporočil, da mu sicer ne privoščim, da bi se fental, ampak vseeno prosim k vesolju, da če že naj na svoji smrtni vožnji koga odnese zraven, naj to ne bom jaz, pač pa kak drug tak kreten - na Kačjih ridah jih itak ne manjka, sploh pa ne ob nedeljah okoli 13.45 ...

Da bog da da bi te nagrobni kamen v čelo tišal, ko boš tam notr ležal.

Boli me qrac, če se razstreli v skale ali odpelje v prepad - ampak ne mi rinit na mojo špuro. Tudi sam vložim nekaj truda, da se vozim po svoji ... zato, da se mi kdo ne bi rabu umikat, ali da ne bi koga slučajno zrinil s ceste ...

In ja - če bo kdaj tako naneslo, se bom osebno zelo zavzemal, da se na takih punktih zabijejo stroge omejitve hitrosti magari na 30 in se namestijo nadzorni sistemi za beleženje dogajanja in sankcioniranje kretenoidnih nedojebancev, katerim starši in ožja družba niso uspešno naložili softvera z imenom Zdrava pamet.

V gnevu filozofsko pljunem tudi čez vse teme na tem forumu, kjer se promovira taka brezobzirna vožnja do limitov (ja, do limitov nagiba, če drugega ne) in se s tem zmanjšuje stopnja varnosti v javnem prometu.

Očitno ne spoštujete svojih življenj, kaj šele tuja ...

Se mi je zdelo, da sva se srečala nekaj ovinkov pred the dogodkom... Tapogumni je bil en Taljan v belo-črnem Berikovem kombinezonu- kasneje v Postojni sva skupaj na OMV tankala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mashina ohladi se...Naslednič pač ne hodi čez ride, sej te noben ne sili...

Hvala za slike andrejaa :D Sam so vse več al manj razpacane, tistega na repsolki si pa ujela hudo lepo :D

Upam da ne zameri če pastam sliko gor...

post-19252-125166384372_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak....s tem Italjanom sva mela dons eno mini bližne srečanje :) Pred počivališčem za gor naenkrat zabremza in preden je zavil na

počivališče sem ga z ogledalom oplazil :blink:

Pele pa tud po jajcih.....s mojo R1(25) :P sem mu bil za ritjo čez cele ride :D Takih se je treba bat :xx:

@_N3jc_ :worship:

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!