Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ja tud tebe nej vidt še takrat k sm jz pa tebe nej...

pa kot kaže se še full full dolg ne bomo vidl ker čez cca 32ur dvigne ptičica krila in nas ponese do Londona in čez 40ur iz Londona z drugo štorklo na dolg let čez murje-lužo:)do L.A

tko da ja mama bo odsotna dobr mesec dni,..upam da bom ujela še kej sezone pr nas pol,...pa da mal proslavimo k se vrnem,če se vrnem :?

aj ejb pa vsak dan sm gor :blush: jh kej nj rečem, uživej na dopustu kokr le moreš :yea1:

fočk tut dns padu :P nejprej bene žive duše, pol pa lih d bom spelala, se ns je pa š mal nabralu in j padla debatka :P

ATA lpo te j blo vidt po dougm cejti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tud tebe nej vidt še takrat k sm jz pa tebe nej...

pa kot kaže se še full full dolg ne bomo vidl ker čez cca 32ur dvigne ptičica krila in nas ponese do Londona in čez 40ur iz Londona z drugo štorklo na dolg let čez murje-lužo:)do L.A

tko da ja mama bo odsotna dobr mesec dni,..upam da bom ujela še kej sezone pr nas pol,...pa da mal proslavimo k se vrnem,če se vrnem :?

Srečno pot in veliko užitkov na đambotu in seveda na drugem koncu planeta, hehe pa kartico na ride pošl ;)

muti good luck ..in ne pozabi kartico na ljubljansko tolk in tolk ....bo čego že najdu :P:whistle:

Lani sem jo dobu kr na naslov rumenicestak, Logatec :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tud tebe nej vidt še takrat k sm jz pa tebe nej...

pa kot kaže se še full full dolg ne bomo vidl ker čez cca 32ur dvigne ptičica krila in nas ponese do Londona in čez 40ur iz Londona z drugo štorklo na dolg let čez murje-lužo:)do L.A

tko da ja mama bo odsotna dobr mesec dni,..upam da bom ujela še kej sezone pr nas pol,...pa da mal proslavimo k se vrnem,če se vrnem :?

Srečno tudi z moje strani! Da boste imeli čim manj težav, pa čim lepše vreme...route66 je pa itak tam, vam ne uide :naughty: Uživajte še za nas! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ATA lpo te j blo vidt po dougm cejti :worship:

ja irenčko . . . . . tud tebe je blo fajn videt . . . . . po dougem dougem cajtu . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brembo...

Sj pravim, v predvoru se lahko 2 z 125 prdruzva na uni bencinski logo...Sam povej uro, pa va tm :) Al je 125 presvoh :naughty:

Nč ni prešvoh 125 za tiste ovinke haloooooo! Tm okrog četrte ure, al pa kero minuto čez bova ustavla pr Logotu, da vaju pobereva... Sicer pa tko rabva enga tadomačga, da gre naprej! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ni prešvoh 125 za tiste ovinke haloooooo! Tm okrog četrte ure, al pa kero minuto čez bova ustavla pr Logotu, da vaju pobereva... Sicer pa tko rabva enga tadomačga, da gre naprej! :whistle:

SPONZORJA si mislu :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa hvala za dostavo hladne tekočine :OK: dobiš vrnjeno...enkrat :whistle:

andreja ti pa zamenjej garderobo če vidiš da je poletja konc ane .)

ostala mularija pa...šola je, jebi ga :)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa hvala za dostavo hladne tekočine :OK: dobiš vrnjeno...enkrat :whistle:

andreja ti pa zamenjej garderobo če vidiš da je poletja konc ane .)

ostala mularija pa...šola je, jebi ga :)

:lol1:

:BUA:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmm..sam je vseen bol fajn bit od 7 pa do 12 v sol, kokr pa od 7 do 7 na siht? :D

Ej pa jst sm plačan za to...pa itak mam efektive tolk kt ti u šol...bl mal ;)pa vrjem da mam bolš urnik kt ti.. :OK:

PS:pa vrjem da boš če boš šolo delu lohka še lepše klamfal kt jst :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...andreja ti pa zamenjej garderobo če vidiš da je poletja konc ane wink.gif ....

Jah zamenjala ne bom še, bm pa kšno jakno drugč v avto vrgla grim.gif

Drgač pa snoopy si vse zajebav... k sm rekla d me zebe, nism cilala na jakno trance_25_naughty.gif hehe, hec ..thx ful!!! tongue.gif Je blo prec bolš worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andreja si bla vesela učerej k radijo :lol1: pa tist twingo si letela sam po treh po ridah dol :kva1::kva2:

gandi lepa fura učerej...hvala za pijačo...ponovimo še kdaj :P

Popravljeno . Popravil brembo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah se mi pozna d sm se rešila skrbi na šihtu worship.gif pa uživala sm u zadnem prostem popoldnevu ta tedn u fajn družbi trance_43_wavetowel2.gif

itak si pa ti čist osreču otroka k se ti je lahk gor po vratu obesu whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah se mi pozna d sm se rešila skrbi na šihtu worship.gif pa uživala sm u zadnem prostem popoldnevu ta tedn u fajn družbi trance_43_wavetowel2.gif

itak si pa ti čist osreču otroka k se ti je lahk gor po vratu obesu whistle.gif

svojga otroka si z njim spoznala ... grozaaaaaaaaa .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah se mi pozna d sm se rešila skrbi na šihtu worship.gif pa uživala sm u zadnem prostem popoldnevu ta tedn u fajn družbi trance_43_wavetowel2.gif

itak si pa ti čist osreču otroka k se ti je lahk gor po vratu obesu whistle.gif

pa še drugič :naughty: :P

poklič ko boš šla po gumo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andreja si bla vesela učerej k radijo trance_21_laughing1.gifpa tist twingo si letela sam po treh po ridah dol trance_38_surprise.giftrance_41_w00t2.gif

aja ej pridm včer dam in me kliče cimr kaj sm ga klicala. Sm rekla d nism vedla kej tankat (bencinar je whistle.gif ) pa sm na pokrovčku vidla d piše unleaded in sm itak tankala nafto k je dizl ane trance_21_laughing1.gif

Cimr: K K k k kaj si tankaalaaa'???!!!!! eek.gif

aj mam prevč cajta zgleda res trance_17_emot-angel.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andreja si bla vesela učerej k radijo :lol1: pa tist twingo si letela sam po treh po ridah dol  :kva1:   :kva2:

gandi lepa fura učerej...hvala za pijačo...ponovimo še kdaj :P

Brembo k se ti bo šlo spet gor, zvrcn pa letimo  :naughty:, ni frke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!