Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

dons zjutri sm vidla enega ljubljanskega policaja, ko se je ravno pripeljal pred policijsko postajo s svojo ninjo zx10-ko v policijski uniformi in motoristični jakni...ko pa je dal čelado dol, pa je hitel govorit svojemmu kolegu nekaj glede tega, da je bil s kolegom na planini al nekaj podobnega :whistle::whistle::whistle:sta se nabrž gonila gor pa dol :krneki: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al je bla 6-ka??? 07 letnik :D a ta policijska postaja je bla v centru???:whistle:

:grrr 10ka

v centru :grim

A tam zraven hotela Union? :)

:grim

a ga poznata? :whistle:

sam da ga ne bosta kej naščuvala proti meni, da me ne bo lovil po lj :whistle:B)

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr 10ka

v centru :grim

a ga poznata? :whistle:

Jst poznam sam enga k ima 6-ko glih tok ljubljanski policaj na motorju pa v centru....zadnč sva bla na ridah ja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10ka je bla...sm prov pogledala :krneki: B)

a sta bla učeri? :hmm:

predučerejšnim...učeri je biu sam gor

pol pa ni biu taprau če je meu 10ko;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predučerejšnim...učeri je biu sam gor

pol pa ni biu taprau če je meu 10ko;)

ne ne...biu je učeri...in z enim kolegom :)

policaji so zakon pa reč kar čš...KAR ČŠ :P :P

V power :evilgrin: :evilgrin: ..žorž še kdaj :blush:

no ja :whistle: :unsure: :whistle:

Jest sam motor dostkrat tam vidim. Pa zgleda,da more met en njegov sodelovc CBR900rr,tam okol letnik 1998 :)

možno :grim...mogoče se onedva zakamuflirana po ridah vozita :whistle::whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah zamenjala ne bom še, bm pa kšno jakno drugč v avto vrgla grim.gif

Drgač pa snoopy si vse zajebav... k sm rekla d me zebe, nism cilala na jakno trance_25_naughty.gif hehe, hec ..thx ful!!! tongue.gif Je blo prec bolš worship.gif

na kaj pa si cilala??veš jst sm bl butaste sorte pa dokler mi en 3x ne razloži pa 10x pokaže ne vem,ne kam,ne kako, ne zakaj...tko da...nism nč zajebu...sam razumu nism :whistle:

FOČK :evilgrin:

PS:kwa je šolarčki?kako pa da vs dns ni blo?? :hmm:

;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opoldne Ride spet prazne, čudn to, vsi ste skoz tm, sm kdr se jz mim prdrsam nbenga, mislm.....:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy, pomoje bova medva mogla mal tale podmladek kšnih maner naučit! ph34r.gif ne sam d se delajo norca iz delovnih ldi, enim celo provokacijske mmse pošilajo evilgrin.gif aj mladci, k bste vi gulil knige doma, bomo pa mi se zajebaval tongue.gif posebej bom uživala ko boste mel maturo trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy, pomoje bova medva mogla mal tale podmladek kšnih maner naučit! ph34r.gif ne sam d se delajo norca iz delovnih ldi, enim celo provokacijske mmse pošilajo evilgrin.gif aj mladci, k bste vi gulil knige doma, bomo pa mi se zajebaval tongue.gif posebej bom uživala ko boste mel maturo trance_25_naughty.gif

Pa sej bi kšnga bol provokacijskega napisu..pa ni blo nobenga motorista da bi ksnga fotku...tiste ateke ko grejo pa 20 gor se mi pa nezdi zanimivo slikat:D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni smo jo dal že skoz whistle.gifwinkiss.gif

hehe..in prou je tko worship.gif ne sj drgač nism pa nč slabga misnla winkiss.gif , sam mau se hecam k nim kej delat whistle.gif

Jureeeeeeeeeeeeeeeeee d neb mi ga kej svirou še bl evilgrin.gif k eni nimamo cajta na šihtu za take hece .....trance_26_nono.gif

trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy, pomoje bova medva mogla mal tale podmladek kšnih maner naučit! ph34r.gif ne sam d se delajo norca iz delovnih ldi, enim celo provokacijske mmse pošilajo evilgrin.gif aj mladci, k bste vi gulil knige doma, bomo pa mi se zajebaval tongue.gifposebej bom uživala ko boste mel maturo trance_25_naughty.gif

Someone's looking for trouble. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe..in prou je tko worship.gif ne sj drgač nism pa nč slabga misnla winkiss.gif , sam mau se hecam k nim kej delat whistle.gif

Jureeeeeeeeeeeeeeeeee d neb mi ga kej svirou še bl evilgrin.gif k eni nimamo cajta na šihtu za take hece .....trance_26_nono.gif

trance_21_laughing1.gif

Neeee...nimate cajta za take hece..povej raj kaj si cel dan počela na šihtu :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predučerejšnim...učeri je biu sam gor

pol pa ni biu taprau če je meu 10ko;)

ti mislš ninjarider-ja? :) kwa se nis učer na ridah ustavu, mi2 sva šla sam po pjačo u špara? :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bli že dopoldne - popoldne dol...takrat k si ti delal :naughty: :naughty: :naughty:

k bi ti vedu... :lol1:

učit se morjo :P

ah to je pa še mal prezgodi...tok slabo jim pa še ne gre :P

Opoldne Ride spet prazne, čudn to, vsi ste skoz tm, sm kdr se jz mim prdrsam nbenga, mislm.....:whistle:

tajming,tajming...mi smo bl pozne duše veš.... :drunk:

Snoopy, pomoje bova medva mogla mal tale podmladek kšnih maner naučit! ph34r.gif ne sam d se delajo norca iz delovnih ldi, enim celo provokacijske mmse pošilajo evilgrin.gif aj mladci, k bste vi gulil knige doma, bomo pa mi se zajebaval tongue.gif posebej bom uživala ko boste mel maturo trance_25_naughty.gif

ti jih sam tep...jst bom pa zobe poberu da naujo rekl da stran mečemo pa ne recikleramo :lol1:

k bojo oni knjige gonil bomo mi kuhančka pil :yes:

Neeee...nimate cajta za take hece..povej raj kaj si cel dan počela na šihtu :D

da ti povem zase...bi se smeju...drugič mogoče :zzz: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!