Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Danes se iz rid spomnem predvsem dveh stvari: nabito polnega parkinga z motorji (res vas je bilo ogromno tam :naughty: ) in subaru impreze, s katero sva zgleda šla "chicken". Nu, voznik ziher ni izgubil, je nadaljeval po mojem pasu dalje. :eek::BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se iz rid spomnem predvsem dveh stvari: nabito polnega parkinga z motorji (res vas je bilo ogromno tam :naughty: ) in subaru impreze, s katero sva zgleda šla "chicken". Nu, voznik ziher ni izgubil, je nadaljeval po mojem pasu dalje. :eek::BUA:

Čuj ti, kaj sta se ustavila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ti, kaj sta se ustavila?

Nope, sva pičila dalje.. Se je bilo treba še izgubit po Sloveniji, ni bilo časa čit čatat :OK:

Si imel pa prav.. V Rijeki je bila taka burja, da si nisva upala na jug :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uni možak z belo R1 se je vozil vsaj dve uri v tista prva dva ovinka nad parkiriščem. Tečen je bil.

hahahah :D ja je naredu ja ogromn krogov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uni možak z belo R1 se je vozil vsaj dve uri v tista prva dva ovinka nad parkiriščem. Tečen je bil.

Pol sem ga vidu še na Rakitni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kdo gor okol 5?

A si ti kej fotkal vcer po 18.00 uri? Ker sem opazu2 fotografaevilgrin.gif, pa bi rad svojo slikco vidu.. Siva hornet 04 letnik, pa axo kombinezon..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti kej fotkal vcer po 18.00 uri? Ker sem opazu2 fotografaevilgrin.gif, pa bi rad svojo slikco vidu.. Siva hornet 04 letnik, pa axo kombinezon..

Nop :) Sem bil po 7 uri gor..pa nisem nobenga fotkal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!