Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

č boš ti bo tut Andreja, dobr 3je smo že trance_17_emot-angel.gif

blink.gif ...trance_21_laughing1.gif kdaj je pa tole ratal samoumnevn? grrr.gif no z jutrišnim dnem ne bom več njegov privesek, kr so mi lubico danc poservisiral trance_43_wavetowel2.gif pridem pa jutr zih a ride ja grim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons 2x fočk . . . . . .:naughty: pa nobenga nikjer znanga :whistle:. . . . . . sam en stric se je naganju z mv brutale :worship: . . . . . na konc je ugotovu da je očala pozabu na parkeđotu . . . . . :whistle:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons 2x fočk . . . . . .:naughty: pa nobenga nikjer znanga :whistle:. . . . . . sam en stric se je naganju z mv brutale :worship: . . . . . na konc je ugotovu da je očala pozabu na parkeđotu . . . . . :whistle:

ta str..si že kak moped nabavu? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta str..si že kak moped nabavu? :P

ne še . . . . . morm počakat da vidim kolk keša bo od zavarovalnice . . . . . tko da dam čim mn svojga keša za novo kobilo!

če bo vse po sreč . . . . . in dobim kej ugodno . . . . bi buso vzeu 08 al pa 09 . . . . .kwa ti misliš starina o tej kobili!???:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne še . . . . . morm počakat da vidim kolk keša bo od zavarovalnice . . . . . tko da dam čim mn svojga keša za novo kobilo!

če bo vse po sreč . . . . . in dobim kej ugodno . . . . bi buso vzeu 08 al pa 09 . . . . .kwa ti misliš starina o tej kobili!???:naughty:

pol dej za pijačo še predn ga dam prpeleš..k pol ne bo več šanse :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol dej za pijačo še predn ga dam prpeleš..k pol ne bo več šanse :P

zakwa . . . . kwa hočeš rečt . . . .?????:whistle::naughty:

da je prehuda??? matr si črnogled . . . . a zato si je ti nisi omislu!??:naughty:

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakwa . . . . kwa hočeš rečt . . . .?????:whistle::naughty:

da je prehuda??? matr si črnogled . . . . a zato si je ti nisi omislu!??:naughty:

ni to za vas divjake k mate gas ročico samo na ON ali OFF :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni to za vas divjake k mate gas ročico samo na ON ali OFF :D

no no . . . . . jst pa nism tak . . . . . matr . . . . .sej ne divjam. . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufffffff . . . . . . folk!:slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap:

pa kaj res nimate kej druzga počet, k sam minuse talat!???:slap::slap::slap::slap::slap::slap:

matr maste na pretek časa . . . . nekateri v šihtu, namesto da bi delal . . . . se nek pičjo po netu . . . bla bla . . . .

nekateri pa k so doma, pa ne vejo kaj bi sami sabo . . . . . pol pa tuki gor z minusi smetijo! :slap::slap::slap::slap::slap::slap:

folk navalite z minusi . . . . . . po pravic povedano, dol mi visi za minuse . . . . . :kva2::lol1:

GREM STAUT, DA DO JUTR ZVEČER, OB TAMKEM ČASU, BOM MEU . . . . . . GORO MINUSU . . . . HEHEHEHEH FOLK NAVALITE!:naughty:

K BI VAM VSAJ RAČUNALNIK CRKNU K KKŠNEM DASTE MINUS . . . . .AJA . . PA NAJDITE SI VSAJ KAK HOBI KI VAS BO SPROŠČAL V PZITIVNEM SMISLU, ČE ŽE NIMATE BL PAMETNEGA DELA! :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufffffff . . . . . . folk!:slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap::slap:

pa kaj res nimate kej druzga počet, k sam minuse talat!???:slap::slap::slap::slap::slap::slap:

matr maste na pretek časa . . . . nekateri v šihtu, namesto da bi delal . . . . se nek pičjo po netu . . . bla bla . . . .

nekateri pa k so doma, pa ne vejo kaj bi sami sabo . . . . . pol pa tuki gor z minusi smetijo! :slap::slap::slap::slap::slap::slap:

folk navalite z minusi . . . . . . po pravic povedano, dol mi visi za minuse . . . . . :kva2::lol1:

GREM STAUT, DA DO JUTR ZVEČER, OB TAMKEM ČASU, BOM MEU . . . . . . GORO MINUSU . . . . HEHEHEHEH FOLK NAVALITE!:naughty:

K BI VAM VSAJ RAČUNALNIK CRKNU K KKŠNEM DASTE MINUS . . . . .AJA . . PA NAJDITE SI VSAJ KAK HOBI KI VAS BO SPROŠČAL V PZITIVNEM SMISLU, ČE ŽE NIMATE BL PAMETNEGA DELA! :photo:

Al smo občutljivi.. a maš menstro? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osa..dobis par pluskov z moje strani :) Kaj poj z buso, boš al neboš kupu? :)

Ne se matrat . . . . . .k res, mi dol visi . . . . . .

busa . . . .bo . . . . .sam morm vidt kolk se bo švicarska zavarovalnica stegnla . . . . . .k mi je interes, da čim mn dam svojga keša za novo kobilo! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al smo občutljivi.. a maš menstro? :naughty:

ne nism občutliv . . . . . menstre pa tud nimam . . . .

sam to šinfanje mi gre pa res na k......!

jebat ga . . . . . .sm pač dons mal bl zgovorn . . . . .sej veš kak sm, kar mislim tud povem . . . . . v oči! ne pa, za hrbtom bobnat! :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro banda....oz zame bo kmal lahko noc :P

mama vam sporoca da se n e bo vec vrnila v slovenijo k je tuki tako fajn da kr ni res

za 12.000dolarju lohk kupm dva nova motorja z 0km kawasakija 2000ccm coperja in 1600ccm coperja tourerja....cist neverjetno nove ninje 10x se prodajajo po 8.000dolarju,...se nam kr frkla,...avti taki da glava boli,..lajf,zur vse u izy cist drug svet...sam hrana je u kurcu mi hamburgerji ze gledajo skoz usesa...povrh vsega sm pa se vse zagemblala tko da ostajam se tri tedne najmn tuki...pridni bodte vam posiljam sonce in 10stopin k jih je kle prevec

post-265-12523836068_thumb.jpg

post-265-125238364974_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro banda....oz zame bo kmal lahko noc :P

mama vam sporoca da se n e bo vec vrnila v slovenijo k je tuki tako fajn da kr ni res

za 12.000dolarju lohk kupm dva nova motorja z 0km kawasakija 2000ccm coperja in 1600ccm coperja tourerja....cist neverjetno nove ninje 10x se prodajajo po 8.000dolarju,...se nam kr frkla,...avti taki da glava boli,..lajf,zur vse u izy cist drug svet...sam hrana je u kurcu mi hamburgerji ze gledajo skoz usesa...povrh vsega sm pa se vse zagemblala tko da ostajam se tri tedne najmn tuki...pridni bodte vam posiljam sonce in 10stopin k jih je kle prevec

mati lepo da si se oglasla ....8000$..to je kolk 6000€ ? uzamem 3 komade :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo... Sanda :004 ... ti kr pridno dnevnik vod :P

qua je zdj banda ridaška :beer2:

aja ... v nedeljo, tist k je počasne posnetke gledu, ... FOČK :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo... Sanda :004 ... ti kr pridno dnevnik vod :P

qua je zdj banda ridaška :beer2:

aja ... v nedeljo, tist k je počasne posnetke gledu, ... FOČK :P

NIsm te nč vidu pussy pa sm mel kamero za počasne posnetke naštimano pa nč. Zate bi rabu koledar he he he :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIsm te nč vidu pussy pa sm mel kamero za počasne posnetke naštimano pa nč. Zate bi rabu koledar he he he :evilgrin:

sj nisi moja baba, da bi na koledar gledu kdaj domov pridem :kva2: ...

nekaterim babe gledajo zamudo v ure :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z 8.septembrom postal del rid gradbišče:

Smer Planina Postojna

Ravnica za ta dolgim ovinkom za parkiriščem

Pogrižen asfalt in na DEBELO nametan pesek -

MAKADAM po celotni širini ceste!!!!!!!:eek:

Je sicer označeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki slism da vas zebe :whistle:

mi pa se pajsamo v vrocini...ampak paseeeeee

goldwinga se za enkrat tud nc ne prtozuje...

uglavnm dobro jutro banda ridaska...mi pa pocas spat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!