Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

učeri je biu ata osa v austriji . . . . . . :P sm šu v louis-a . . . . v villah . . . mal zapraulat . . . . :lol1:

matr je blo harliju . . . . . . . :OK: uh . . . . . MATR SO JIH ŠRAUFAL . . . . . . :BUA:

jebemti . . . . .ma res ne vem v čem je čar, met motor . . . . . greš nekam in nekje na pou poti . . . . . .orodje vn pa šraufat . . . . :BUA::slap:

jeba . . . . pač tko je . . . . .če maš kultni motor . . . :hmm:

malo voziš . . . . malo šrafaš . . . . pa dost popizdevaš . . . . :?

post-15855-125274114235_thumb.jpg

post-15855-125274115405_thumb.jpg

post-15855-125274116584_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam na tisti ravnini se mi zdi res nepotreben nov asfalt:) Mogoče tisti ovinek ki je malo višji, če greš v smeri IZ postojne, te malo meče :S

Pa un ovinek pri počivališču tud rabi nov asfalt sploh za gor:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne govorte. Tist soder mi je zje*u ves znanje :) Okej,sej so table nizje in lepo previdno odfuram ovinek,pol se pa spravim prehitet avto pred sabo,pa sam tja u makedam zarinem. Ni blo fajn,samo se je pa use srecno izslo :D Drgac pa lep dan za furo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne govorte. Tist soder mi je zje*u ves znanje :) Okej,sej so table nizje in lepo previdno odfuram ovinek,pol se pa spravim prehitet avto pred sabo,pa sam tja u makedam zarinem. Ni blo fajn,samo se je pa use srecno izslo :D Drgac pa lep dan za furo B)

Nočem pametovat, ampak bila je tabla 40 :) Saj vem, da so table velikokrat tudi skoraj za brezveze postavljene, ampak ko se nekje pelješ in vidiš tablo 40km/h, pa ne veš zakaj je tam, se je treba pač peljat 40km/h zaradi lastne varnosti, dokler ne pogruntaš čemu je tabla postavljena. Za drugič pa že veš :) Tega se je vedno treba držat!

Tam na tisti ravnini se mi zdi res nepotreben nov asfalt:) Mogoče tisti ovinek ki je malo višji, če greš v smeri IZ postojne, te malo meče :S

@juree

Tam na tisti ravnini je NUJNO potreben nov asfalt. Po dežju tam drsi kot na ledu. Dobesedno, ne pretiravam. Se mi je že zgodilo, da sem se peljal za avtom navzdol ko je bil dež, pa nisem divjal in mi je pri čisto rahlem zaviranju blokiralo prva kolesa, tako da sem letel z nespremenjeno hitrostjo do tam kjer se cca 10m pred ovinkom (do tam kjer je sfrezano) začne druga plast, da so gume prijele in sem lahko zmanjšal hitrost.

Enako je za gor, mal gasa pa gre vse počez ko prideš enkrat iz ovinka na ravnino in tisto drugo plast asfalta, ki je zdaj sfrezana.

Po suhem je čist ok, drži fajn, sam po mokrem je pa katastrofa. Tako, da je bil čas, da to poštimajo :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jure

Opa, poj pa my bad...Na ridah sem bil samo včeraj po dežju, tako da tega nisem okusil. Niti nisem pogruntal da je "spolzek" asfalt, tako da se je za moje pojme zdelo čisto nepotrebno, vendar pa zgleda nisem vedel vseh pasti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa je res to kar prav jure... sm se vozu iz šole tm vsak dan in če je biu dž...je blo res opasn glih mal pred ovinkom če si šou dol :) sm hitr dojeu da ga ni za srt tm.. so tud men gume drsele.. drgač pa k sm šou za gor... čez strmco, je pa na ovinku kjer se začne enosmerna cesta še slabš..tist ovink je gladk k svina, me je nesl enkt vn iz ovinka u travo :grrr tk da ja, kr nej zrihtajo mal te ceste, nou nč narobe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jure - mas point ja :) Sej tablo sem vidu,pa tut v ovinek sem sel lepo pocasi. Sem mislu,da je mrbit sam od dezja kak soder naneslo v ovinek al pa kej tazga. Gor za ravnino mi na kraj pameti ni padlo :) No ja,zdej vem :D

@ Osa - Haloo,sej ves da so Harliji motorji z duso! Ne pa nasi japoncki... :D /sarcasm off

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil kar presenečen, ko sem se vračal iz obale, pa priletim iz ovinka na "Mc.Adam" :blink:

Nisem vedel, da obnavljate pisto :P

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kol sem na hitro pogledo,je tam na fotki g.Maus. Zlate ročke pa to....! :whistle:

pozer pa tak . . . . . . sej veš . . . .zlate tačke . . . . itd . . . . :whistle::lol1:

pozer je . . . . pač pozer . . . . :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pumpahh mene pa nis ujel? :D Si bil s temu z rs pa mtceh kombinizionom? Pa kako da nikol ko sem se jaz pojal ni noben slikal...Sem bil pa od pol 4 pa do pol 7 gor mislim da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z 8.septembrom postal del rid gradbišče:

Smer Planina Postojna

Ravnica za ta dolgim ovinkom za parkiriščem

Pogrižen asfalt in na DEBELO nametan pesek -

MAKADAM po celotni širini ceste!!!!!!!:eek:

Je sicer označeno.

Kriviiiiiiiiiica!

Revoluciiiiija!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!