Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ata Osa, (nam reku lepo tej blo videt,pa ne, k nisi lep) lepo tej blo videt spet po enem letu, al kok že! :beer2:

:yea1::kva2::OK::OK::OK:

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, z novimi šprintercami, FOČK :P

Kam si pa tastare dal, bi jih rabu za ponucat do konca, k vem, da so ble sam po sredini znucane??? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus...a sem tebe vidu na križišču u Kalcah učeri...??

al je bla sam bela miš na rdeči kravi? blink.gif

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, z novimi šprintercami, FOČK :P

jst tut fočk, pol sm te pa š mal iz planine vn srečala... sam neč n vidiš :whistle: drugič bom pred tebe zapelala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam si pa tastare dal, bi jih rabu za ponucat do konca, k vem, da so ble sam po sredini znucane??? :whistle:

Po sredini je bil žebu ... mogoče bi bilo uporabno za po snegu, po ridah pa sigurno ne :P

maus...a sem tebe vidu na križišču u Kalcah učeri...??

al je bla sam bela miš na rdeči kravi? blink.gif

zna bit, da si me vidu... sicer pa... a veš da krave niso rdeče ampak vijolčaste :?

jst tut fočk, pol sm te pa š mal iz planine vn srečala... sam neč n vidiš :whistle: drugič bom pred tebe zapelala :naughty:

ne pozdravljam avtomobilistov, ker sm frajer na motorju B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozdravljam avtomobilistov, ker sm frajer na motorju B)

barabca :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je bil un, k je žensko odložu, pol je šu pa pokazat kuko se po tazadnmu pele? :whistle:

ne ne...nism jst tok nezrel veš...jst to z žensko delam...zakaj bi jo dol dajal(na tak način!!!)????

PS: softiči vsi skp :whistle:

:chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne...nism jst tok nezrel veš...jst to z žensko delam...zakaj bi jo dol dajal(na tak način!!!)????

PS: softiči vsi skp :whistle:

:chase:

Smotko, ti si zraven mene sedu! Un sej pa prpelu, odložu žensko pa šu "odpelat" par ovinkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smotko, ti si zraven mene sedu! Un sej pa prpelu, odložu žensko pa šu "odpelat" par ovinkov.

prezgodi je še.. :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prezgodi je še.. :yawn:

hehe... ti maš prednost... lh tu delaš k se ona za tabo pele na svojem lepotcu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa smo doma :rolleyes: ...zdej pa se dva dni dopusta da precekiram vse za nazaj :winkiss:

dobrodošla nazaj...dobro da si opozorila, če bo forum počasen bom vsaj vedu zakaj! ...3500slik za nalagat gor... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... ti maš prednost... lh tu delaš k se ona za tabo pele na svojem lepotcu :naughty:

ne k me pol krega pa je huda name če afne guncam...razn če ma tut ona kj od tega .)

mama lepo da si spet doma...kolk je bil mer u bajt k ni blo nobenga vreščanja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne k me pol krega pa je huda name če afne guncam...razn če ma tut ona kj od tega .)

mama lepo da si spet doma...kolk je bil mer u bajt k ni blo nobenga vreščanja :lol1:

Še Ata sej čist umeru, tud do vožnje z motorjem mu ni več :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne k me pol krega pa je huda name če afne guncam...razn če ma tut ona kj od tega .)

sj ma prou O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!