Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

cestak sva z jurkotam splužla..on za dol..jst za gor .)

Se mi je kr dozdeval da sta "plužla" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk :) uh..sam dns je bla pa kar mrzla, moje luknaste rokavice so idealne za tako vreme :D

ja res je zebll, tut mene je kr ma brrr... sicr sm pa tut bla pametna pa sm se mal premal oblekla, k sm sončk vidla :blush: hehe... sam čutit ga pa ni blo pol :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kdo dons kej gor? Mogoče prletim :P

Poklič, če boš šu gor, če nau že premrz, al pa če nau že sneg začel do takrat... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drug tedn kej prletim ta tedn mam kolo u igri :rolleyes: ,...

dj no dj, boš pozim s kolesom rila, zj pša na motor koristit sončka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa tak X spremlja moje udejstvovanje na Motosvetu ter posledično zato doživlja večji vpliv, potem verjetno tudi ve kakšen je moj odnos do motorizma, kakšne poglede imam in ne bo narobe razumel napisanega. smile.gif

Sestnajstletnik ima zeljo po kolenckanju in zdej bo prebral, da nekdo, ki to "verjamem" obvlada, to zagovarja na Ridah, takoj sel probat in na vsak nacin podrsat s kolenom v ovinku... Ker seveda ne zna kolenckat bo pogrnu, na sreco mu ne bo nic, le svoj pajtelj bo zbombal... Jure, vsega bos ti kriv...

Igorr, brez zamere, sam pretiravas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej me je odvrnl..k sm zle vidu da pr ns neki belga pada :O

Kva pa to pada pr nas neki belga? Jst sm bil zdle v službi z motorjem pa nč nism vidu, dab kj dol letel. Mogoče se pa motim pa nism dobr gledal... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jooooj ste pussiyyi ... pa kaj pol, če je par cm snega na zmijinih rajdah (ker sem zmijaaaaaaaaaa).... še vedno se da pridet vsaj na koleno, če ne že na komolec :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sestnajstletnik ima zeljo po kolenckanju in zdej bo prebral, da nekdo, ki to "verjamem" obvlada, to zagovarja na Ridah, takoj sel probat in na vsak nacin podrsat s kolenom v ovinku... Ker seveda ne zna kolenckat bo pogrnu, na sreco mu ne bo nic, le svoj pajtelj bo zbombal... Jure, vsega bos ti kriv...

Igorr, brez zamere, sam pretiravas.

Se mi je zdelo, da bo težko razumeti zadevo skozi tak banalen primer.

Očitno nisem dorasel vašemu nivoju razmišljanja o varnosti v cestnem prometu. ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk :) uh..sam dns je bla pa kar mrzla, moje luknaste rokavice so idealne za tako vreme :D

Kaj maš sam rokavice luknaste?:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo, da bo težko razumeti zadevo skozi tak banalen primer.

Očitno nisem dorasel vašemu nivoju razmišljanja o varnosti v cestnem prometu. trance_44_wink5.gif

Primer ni banalen, morda se prevec vsakdanji, vendar vsi mi, ki vozmo motorje se zavedamo, da je to precej tvegano pocetje. Ni vazn al se voz po predpisih al se ganja. Vendar ce bi vsak gledal na zadevo, kot si jo opisal, se bi le mal ljudi (X- ov) odlocilo za motociklizem, saj nben ni prpravlen na to, d se ze na prvih parih furah frderba..

Jest npr. sploh ne vozm na kolen, ker ne znam, pa vseen uzivam na motorju.. na Ridah, na Kocevki, pa tud na daljsih furah.. Naj to prebere kaksn X in sproba, pa bo spoznal, d kolenckanje ni vse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primer ni banalen, morda se prevec vsakdanji, vendar vsi mi, ki vozmo motorje se zavedamo, da je to precej tvegano pocetje. Ni vazn al se voz po predpisih al se ganja. Vendar ce bi vsak gledal na zadevo, kot si jo opisal, se bi le mal ljudi (X- ov) odlocilo za motociklizem, saj nben ni prpravlen na to, d se ze na prvih parih furah frderba..

Jest npr. sploh ne vozm na kolen, ker ne znam, pa vseen uzivam na motorju.. na Ridah, na Kocevki, pa tud na daljsih furah.. Naj to prebere kaksn X in sproba, pa bo spoznal, d kolenckanje ni vse!!

Dobr si tole napisal, jst grem tud rad na ride pa Kočevje-Dvor pa Jadranko pa Jezersko pa lih dons sm bil na Ljubelju pa pol leta je minil kar sm se začel vozit z motorjem pa so drsniki še čist nedolžni, ampak v vožnji pa neizmerno uživam in upam, da bom še zloooooooo dolgo...

Aja pa imam se za tistega X!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primer ni banalen, morda se prevec vsakdanji, vendar vsi mi, ki vozmo motorje se zavedamo, da je to precej tvegano pocetje. Ni vazn al se voz po predpisih al se ganja. Vendar ce bi vsak gledal na zadevo, kot si jo opisal, se bi le mal ljudi (X- ov) odlocilo za motociklizem, saj nben ni prpravlen na to, d se ze na prvih parih furah frderba..

Jest npr. sploh ne vozm na kolen, ker ne znam, pa vseen uzivam na motorju.. na Ridah, na Kocevki, pa tud na daljsih furah.. Naj to prebere kaksn X in sproba, pa bo spoznal, d kolenckanje ni vse!!

Za tole a79 sem ti stisnu plos, tisti X pa naj k meni pride, pa mu bom jestr razložu inna seb pokazal, da kolenčkanje res ni vse. Vse je naravno normalno življenje, kar pa spoznaš šele, ko se zarad kolenčkanja na ridah frderbaš, tako kot sem se jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj ni danes četrtek???

pa baje da je kostanj že,....kaj nardimo drug tedn kostanjado gor,..jz ga lohk ene par kilc prskrbim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj ni danes četrtek???

pa baje da je kostanj že,....kaj nardimo drug tedn kostanjado gor,..jz ga lohk ene par kilc prskrbim :naughty:

Drug teden popoldan delam... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem če prideš..

sam gume moram še zamenjat prej..pol urce

Evo pridem...

A boš dal zimske gor? :naughty:

(okrog četrte bom gor)

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!