Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

tnx :kava:

vrnem ob priliki

:D 162 km .... dvakrat fočk ... nobenega ni blo... potem sm pa kar do brembo-ta potegnil - :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej brembo kaj m delaš konkurenco na beciklu :winkiss:

kam gremo jutr???

dns nikamr k je dž..idin v štalo mogoče :lol1: pa zvečer v epica ko en soliden bend špila :D

učerej smo bli spet na karaokah..zmaga itak :lol:

nč ti ne delam konkurence na beciklu...izjema pač ko avta ni ..s traktorjem mi je pa izpodčasti it :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns nikamr k je dž..idin v štalo mogoče :lol1: pa zvečer v epica ko en soliden bend špila :D

učerej smo bli spet na karaokah..zmaga itak :lol:

nč ti ne delam konkurence na beciklu...izjema pač ko avta ni ..s traktorjem mi je pa izpodčasti it :lol1:

Pa lih s traktorjem bi najbl zažgal, po moje bi se bejbe limale nate ko muhe na ...:naughty:. Probej zvečer.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D 162 km .... dvakrat fočk ... nobenega ni blo... potem sm pa kar do brembo-ta potegnil - :OK:

Maš ti slučajno zastavo zadi na motorju pa glasen auspuh? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa lih s traktorjem bi najbl zažgal, po moje bi se bejbe limale nate ko muhe na ...:naughty:. Probej zvečer.:whistle:

prakticiram to torek-petek-šiht :D sam še čakam da pade metr snega da se bom smejal onim v avtu :lol1:

ko muhe na drek si mislu rečt ane :D:kva1: ? bi probal..sam kdaj drugič...dns ne vozm jst :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš ti slučajno zastavo zadi na motorju pa glasen auspuh? :P

:grim oboje... pa premikam se s tretjinsko hitrostjo drugih motoristov... :lol1: a si bil v logatcu na pumpi ali v postojni ? :OK:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim oboje... pa premikam se s tretjinsko hitrostjo drugih motoristov... :lol1: a si bil v logatcu na pumpi ali v postojni ? :OK:

V Postojni :) Glih zajahala sva motorje k si se ti prpelu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pussy!

Dons prid, če maš kej u hlačah evilgrin.gif

lohk se zmenimo za en nočni fočk...samo nimam časa prej kot ob 22 h...whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro!

Obeta se lep, topel dan :naughty:. Ga bo treba iskoristit pa en fočk narest :whistle:

Dneva je konc....je biu fočk al ne??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!