Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

šta je miševi . . . . . :naughty:

dons blo zlo luštno . . . . :yea1:

nikodr nobenga motorista dons nism vidu . . . . . :blink:

pa tok lep sonček je biu . . . . . :OK:

ride pa so samevale . . . . na jezeru pa tud luštno . . . . :OK: :OK: :OK:

motorist tebe vidu...še 5 minut pa že prej slišou :P

pa v trenirki mogoče ? je šlo prepočas mim da bi lahko registriral :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorist tebe vidu...še 5 minut pa že prej slišou :P

pa v trenirki mogoče ? je šlo prepočas mim da bi lahko registriral :whistle:

aaaaaaaaaaaaaaa . . . . . . NE! ni bla trenirka . . . . . ampak komplet kurdura . . . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaaa . . . . . . NE! ni bla trenirka . . . . . ampak komplet kurdura . . . . . :P

si tolk hitro mimo padel,da je našitke za črte zamenjal...na šuškavcu.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BEMTISVECA . . . . . . kaj zeblo!??? :blink: kaj je to mraz??? :?

prou luštno je blo . . . . :OK:

starina ta fotka je pa huda . . . . :OK:

Hvala, fotka ni nč posebnga, je pa lep kraj, kjer je bla posneta . :whistle:

post-15567-126399864023_thumb.jpg Klele gor, Sv. Jošt nad Kranjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, fotka ni nč posebnga, je pa lep kraj, kjer je bla posneta . :whistle:

post-15567-126399864023_thumb.jpg Klele gor, Sv. Jošt nad Kranjem

čak mal...a se od tukej do rid vid ???:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak mal...a se od tukej do rid vid ???:hmm:

Nope, vid se pa na smučišče Stari vrh pa Triglav pa na drugi strani na Kmniško-Savinjske alpe, aja pa na Karavanke...

Toj lih nek umes.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, vid se pa na smučišče Stari vrh pa Triglav pa na drugi strani na Kmniško-Savinjske alpe, aja pa na Karavanke...

Toj lih nek umes.:whistle:

no če je vmes ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: čist sam samcat, pa še tako sem se bal, da ne bom dobil mesta za se usest?!?   :yea1: Sicer pa sem se prišu prepričat, ali pri vas zima res še vedno traja...   :whistle:    :P

post-17281-126427543586_thumb.jpg

post-17281-126427540125_thumb.jpg

post-17281-126427541598_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: čist sam samcat, pa še tako sem se bal, da ne bom dobil mesta za se usest?!? :yea1: Sicer pa sem se prišu prepričat, ali pri vas zima res še vedno traja... :whistle::P

post-17281-126427543586_thumb.jpg

post-17281-126427540125_thumb.jpg

post-17281-126427541598_thumb.jpg

zakva nisi nč potipku :?. . . .bi prletu gor :naughty:. . . . pa bi se zapelala . . . . . na omw na kufe! :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakva nisi nč potipku :?. . . .bi prletu gor :naughty:. . . . pa bi se zapelala . . . . . na omw na kufe! :kava:

Po pravici povedano, nisem predvidu, da bom do rid prišu, nisem bil glih najbolj oblečen pa sem sem želel it samo do kozine pogledat, pa ko sem do kozine prišu so ble ceste suhe in čiste pa sem šou naprej, ko sem do postojne prišu so ble ceste še zmeraj suhe pa čiste, pol sem pa še do rid skoču, sem upal, da bo še kdo gor... :P Če bo tako vreme še naprej, se pa še ta mesec kej srečamo   :OK: 

A sva se morda midva srečala tik pred kozino? Enga, mislim da na yamahi xt, sem srečal...  :photo:

Popravljeno . Popravil rdeci_vragec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakva nisi nč potipku :?. . . .bi prletu gor :naughty:. . . . pa bi se zapelala . . . . . na omw na kufe! :kava:

Še kak dan pa bo rama pogojno dobra, pol se pa tut jat pridem pofočkat- ti popipkam, če boš dal za kufe se odpeleva na OMV

post-12931-12643210239_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravici povedano, nisem predvidu, da bom do rid prišu, nisem bil glih najbolj oblečen pa sem sem želel it samo do kozine pogledat, pa ko sem do kozine prišu so ble ceste suhe in čiste pa sem šou naprej, ko sem do postojne prišu so ble ceste še zmeraj suhe pa čiste, pol sem pa še do rid skoču, sem upal, da bo še kdo gor... :P Če bo tako vreme še naprej, se pa še ta mesec kej srečamo :OK:

A sva se morda midva srečala tik pred kozino? Enga, mislim da na yamahi xt, sem srečal... :photo:

ne . . . . .nisem bil jst . . . .

Še kak dan pa bo rama pogojno dobra, pol se pa tut jat pridem pofočkat- ti popipkam, če boš dal za kufe se odpeleva na OMV

post-12931-12643210239_thumb.jpg

no ti kr . . . . . .pa jo užgemo na kufe. . . . . . :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: čist sam samcat, pa še tako sem se bal, da ne bom dobil mesta za se usest?!? :yea1: Sicer pa sem se prišu prepričat, ali pri vas zima res še vedno traja... :whistle::P

post-17281-126427543586_thumb.jpg

post-17281-126427540125_thumb.jpg

post-17281-126427541598_thumb.jpg

lepo sam drugič povej ,ha,ha... itak bi me čakal par ur ke sm moral skidat 32 m od garaže da sem suzi ven dobil... drgač pa tele ride kr neki luksus... skidan pa posolen pa to.. zanč pa 3cm leda po parkingu pa glih tolk da so se miza vidle...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

:unsure: čist sam samcat, pa še tako sem se bal, da ne bom dobil mesta za se usest?!?   :yea1: Sicer pa sem se prišu prepričat, ali pri vas zima res še vedno traja...   :whistle:    :P

post-17281-126427543586_thumb.jpg

post-17281-126427540125_thumb.jpg

post-17281-126427541598_thumb.jpg

Wow, to pa je vztrajnost pa moto-zanesenjaštvo. Svaka ti čast!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

FOČK ( z avtom seveda ) :D

Mi lahko kdo prosim razloži kaj pomeni "fočk"? Ta forum je prvič v življenju da sem naletel na njo in nimam pojma kaj bi naj pomenila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo prosim razloži kaj pomeni "fočk"? Ta forum je prvič v življenju da sem naletel na njo in nimam pojma kaj bi naj pomenila.

a ti se nikol nisi igral ko si bil majhen ?? ko se igraš skrivalnice pa uletiš pred iskalcem do drevesa , zavpiješ en,dva ,tri - FOČK... pofočkaš se... prijaviš ..:slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!