Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

no no nedoužna oučka!! :whistle: ti si pa priden mamin sinko, vsaj tko zgleda!! :slap: "kolegi" ja kaj nej rečem, HVALA! :P

kaj zgleda???no ja...sj sm pridn... :D

a me kera "posvoji"?? :lol1:

a bo mogla mamaaaaaa umes stopt ..............mularija :winkiss:

ooooo mamaaaaaaaaa pa pust nas mularijo, da se sami zmenmo!!! hehehe :lol1:

ne...k jih zmeri tamali nastradamo...kr nj mama red nardi...sam prej si nj da tic-tac u usta...k mal zaudarja po alkotu ;)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh osa....ja eni smo praktično šele ob štirih šli iz roll bara kane petnula,roky :rolleyes:

condor dej no kakšno fotko :blush:

dobr da te nis slišou k si prganala za odhod.. sva bla z mitofreakam preveč u elementu :D

takih žurov se manka

treba vodilnim mal zatezit da večat tko nardijo :naughty:

no, ti si biu kr dost aktivn ja :D faca :OK:

Mate kej tigra fantje? :evilgrin:

nč :) ni blo niti kaplce alkohola :) z moje strani.. za druge ne morm rečt enako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr da te nis slišou k si prganala za odhod.. sva bla z mitofreakam preveč u elementu :D

ob treh sm pa res....ker nism mogla galsu več spravt s sebe...to je pa tko če pridš prehlajen, bolan whatever...na žurko...sam se je splačal :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he norc babji... čaki drug let, je še en šminker pršou med šminkerje!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: več pa ne povem tralalalala čene me bote prehitro spoznal :whistle: :whistle:

kva je ti petarda... :naughty: uuuf, jest pa vse vem... :whistle: :whistle: :whistle: pa ridaškom ne povem... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj, ki, gdo, kje sm bil??? zakaj že sprašuješ?? :P jst nč nevem, ti tamala pa sam nabijaš . . . . .

ma ne nejs biu ti na motorinu... ala samu si reko d boš na ridah pa te nej bl... haha talent ridaški... :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamicu vam ridašku :lol1: :lol1: :lol1:

A to je nova ridaška kletvica????

Ja, sam, če bi blo po tvoje nas že ob 1h neb blo več :D :D :D

Hahahaha tist je blo najbol na :smoke: pauzi:

Sončece "pa je neupaš prnest "

Osa: "ja pa upam"

....in gre osa po polonco pa jo prnese :D :D :D

No zdaj vsaj vem kdo je to zakuhu......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na največ fotkah je valda jovo-mitofreak :worship: haha

Anja! Dej se ti dokonca tapru strezn no :D res, da je biu jovo naša atrakcija večera ampak tuki je biu moj smeh mišljen v drugačnem kontekstu...Samo smejov sm se, k je Tanja rekla Osi, da neupa prnest Polonce - uglavnm, da ti na simpl način povem,hotu sm povedat Poloni, da nimam nč pri tem zraven :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej je biu doma na Vrhniki, sm se ustavu tam :) Dela, dela, da se bomo spomlad pa polet lahko fural .)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns sm sanju da sm se vozu čez ride....sm se zbudu že cel razdražen :rolleyes: :unsure:

k bi mel dnar bi jih pokril... :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns sm sanju da sm se vozu čez ride....sm se zbudu že cel razdražen :rolleyes: :unsure:

k bi mel dnar bi jih pokril... :whistle: :krneki:

Kaj pa kako talno gretje? :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns sm sanju da sm se vozu čez ride....sm se zbudu že cel razdražen :rolleyes: :unsure:

k bi mel dnar bi jih pokril... :whistle: :krneki:

:hmm: as kampirov? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kako talno gretje? :whistle: :whistle: :whistle:

velike sanje malega motorista!!!!! hehehe :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: as kampirov? :D

ja ja kampiru je, jst sem mu pa čevapčiče peku . . . . . . . hihihihi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anja! Dej se ti dokonca tapru strezn no :D res, da je biu jovo naša atrakcija večera ampak tuki je biu moj smeh mišljen v drugačnem kontekstu...Samo smejov sm se, k je Tanja rekla Osi, da neupa prnest Polonce - uglavnm, da ti na simpl način povem,hotu sm povedat Poloni, da nimam nč pri tem zraven :D

ni mi rekla ampak UKAZALA MI JE . . . . . . . . . . . . ja ja nikoli nč kriu . . . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!