Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

post-12931-126613037584_thumb.jpgpost-12931-126613022412_thumb.jpg

Bravo osa si pa pr teh letih velik upaš-ZRESN SE :slap::devil::slap::devil:

:kva2::lol1::kva2::lol1::kva2::lol1::kva2::lol1:

Blo je lepo.

Popravljeno . Popravil TONTO
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-12931-126613037584_thumb.jpgpost-12931-126613022412_thumb.jpg

Bravo osa si pa pr teh letih velik upaš-ZRESN SE :slap::devil::slap::devil:

:kva2::lol1::kva2::lol1::kva2::lol1::kva2::lol1:

Blo je lepo.

lepo al luštno . . . .????? :whistle::hmm::OK:

ti . . . .pa žena ve da si biu pridn . . . . . :naughty:

z zjebano ramo vlečeš k pr norcih . . . . . . :blink:

evo dokaza . . . . . . nema izgovorov!!!:P zdele se ne boš mogu pr ženi zgovarjat . . . . . :P boš mogu ubogat in delat!!!!!

post-15855-126613733389_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo al luštno . . . .????? :whistle::hmm::OK:

ti . . . .pa žena ve da si biu pridn . . . . . :naughty:

z zjebano ramo vlečeš k pr norcih . . . . . . :blink:

evo dokaza . . . . . . nema izgovorov!!!:P zdele se ne boš mogu pr ženi zgovarjat . . . . . :P boš mogu ubogat in delat!!!!!

woow ..TONTO nosi kr po dve :eek::kva1:

še en kandidat ko bo polet lahko pršu bale pomagat nakladat :P:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

woow ..TONTO nosi kr po dve :eek::kva1:

še en kandidat ko bo polet lahko pršu bale pomagat nakladat :P:yea1:

NI blema sam polet velik moja mašina kur-in tu ta ROGATEGA :P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-12931-126613037584_thumb.jpgpost-12931-126613022412_thumb.jpg

Bravo osa si pa pr teh letih velik upaš-ZRESN SE :slap::devil::slap::devil:

:kva2::lol1::kva2::lol1::kva2::lol1::kva2::lol1:

Blo je lepo.

kolk si ti en velik optimist...komu ti to zresn se ???? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk si ti en velik optimist...komu ti to zresn se ???? :lol1:

Gdo te je kej vprašu :slap: - šuti mali :nono::nono:

:yea1::yea1::yea1:

PA POZDRAV SE IN TO TAKOJ!!!!!

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gdo te je kej vprašu :slap: - šuti mali :nono: :nono:

:yea1: :yea1: :yea1:

PA POZDRAV SE IN TO TAKOJ!!!!!

a telesno ?? rade volje takoj ...za duševno so me pa taki ,ke so tm nad tvojim brlogom že zdavnaj domov poslali... :lol1:

tud to boš doživel , da bom tiho ... se mi dogaja takoj za tistim , ko ne morm še enga požirka vase zlit...:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a telesno ?? rade volje takoj ...za duševno so me pa taki ,ke so tm nad tvojim brlogom že zdavnaj domov poslali... :lol1:

tud to boš doživel , da bom tiho ... se mi dogaja takoj za tistim , ko ne morm še enga požirka vase zlit...:lol:

Ti si pravi na isto sem mislil kot ti, za vse ostalo je "ALORA VEČ KSNU"

:yea1::kava: dobiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo osa je bil na . . . . . slončkovi ringaraji . . . . . :naughty:

Rdeči vreagec . . . . . . veseli me da sva se spoznala!!! :OK: ( upam da dobim slike) :OK:

golaš se je tud kuhu (nism sigurn . . . . mogoče je biu pa bograč) . . . . :OK: a ga nism dočaku . . . . . k sm spizdu dam . . . . :P :P :P :P :P

Tudi mene veseli, da smo se spoznali. Hvala za družbo in kakav Osa pa Tonto, pa še Igorr na prizorišču :OK: Upam, da nista žiuce zgubla ko sta me ves čas v špeglih iskala... O:-)

Drugače pa vam je res lahko žal, da golaža nista dočakala :evilgrin: hehe, sam je bil res odličen. Družba je bla gor fantastična...blo je neverjetno toplo ob ognju, spat se ja pa tudi dalo brez problema...sam izkušnja za drugo leto, da svoj šotor kr doma pustim, ker je manj dela za naslednje jutro ;) Počutim se kr malček prerojen po taki izkušnji, res je pasalo malo odklopa pa back to nature... :worship:

(pomanjšane slike sem pa nalimav v album, lahko pa tut na cdju prinesem v polni velikosti vse slike naslednjič ko do rid pridem)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene veseli, da smo se spoznali. Hvala za družbo in kakav Osa pa Tonto, pa še Igorr na prizorišču :OK: Upam, da nista žiuce zgubla ko sta me ves čas v špeglih iskala... O:-)

Drugače pa vam je res lahko žal, da golaža nista dočakala :evilgrin: hehe, sam je bil res odličen. Družba je bla gor fantastična...blo je neverjetno toplo ob ognju, spat se ja pa tudi dalo brez problema...sam izkušnja za drugo leto, da svoj šotor kr doma pustim, ker je manj dela za naslednje jutro ;) Počutim se kr malček prerojen po taki izkušnji, res je pasalo malo odklopa pa back to nature... :worship:

(pomanjšane slike sem pa nalimav v album, lahko pa tut na cdju prinesem v polni velikosti vse slike naslednjič ko do rid pridem)

kar se tiče pijače ni blema!!!! še drugič . . . . :OK:

to da smo te po špeglih iskal . . . . . se pa ne sekiri . . . . . važno da si varno pelu :OK: . . . . . . sej smo gledal . . . .in če te ni bilo videti . . . . . smo popustil gas :whistle: . . . . . tko da ni frke! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj se javijo očividci, kateri so videli gsxr in kawasaki ninjo 10 l. 2008 oktobra meseca V VSTOPU V THE OVINK, da mu se vi pojasnite hitrost tistih dveh motorjev, ker mi brembo nekaj ne verjame !!!!

MED OČIVIDCI JE bil tudi MEHO , zato prosim naj se javijo tudi dfrugi, pa mu povejte o tistem dogodku, ko smo vsi obnemeli !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj se javijo očividci, kateri so videli gsxr in kawasaki ninjo 10 l. 2008 oktobra meseca V VSTOPU V THE OVINK, da mu se vi pojasnite hitrost tistih dveh motorjev, ker mi brembo nekaj ne verjame !!!!

MED OČIVIDCI JE bil tudi MEHO , zato prosim naj se javijo tudi dfrugi, pa mu povejte o tistem dogodku, ko smo vsi obnemeli !!!!

ne mislim nič o hitrosti vstopa govoriti, naj povejo še drugi očividci, da sta sla cez ovinek kreeepppkkkoo čez 100kmh !!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj se javijo očividci, kateri so videli gsxr in kawasaki ninjo 10 l. 2008 oktobra meseca V VSTOPU V THE OVINK, da mu se vi pojasnite hitrost tistih dveh motorjev, ker mi brembo nekaj ne verjame !!!!

MED OČIVIDCI JE bil tudi MEHO , zato prosim naj se javijo tudi dfrugi, pa mu povejte o tistem dogodku, ko smo vsi obnemeli !!!!

jure ne mi nakladat o drugi brzini na polno skoz D ovink za dol in 130km/h+. tle se moja debata konča... in ja ne verjamem!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jure ne mi nakladat o drugi brzini na polno skoz D ovink za dol in 130km/h+. tle se moja debata konča... in ja ne verjamem!

lej , ti bodo povedali tisti, katerti so to videli !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej , ti bodo povedali tisti, katerti so to videli !!!!

no, bomo videli, kdo se moti !!! sam vem , da je nemogoče, sem se dosti prevozil po ridah, samo res, ko sem to videl, sem mislil isti dan motor prodat!!!! OSA, POVEJ JIM !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi pa jaz rad videl... a se za venc zbira prej ali potem ??? ------- sem mislil za rossi-ja ... če bi ga gor povabili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr . . . .jurko . . . . dej ustau se!

ZDELE TKO!

VSI KI SMO BILI GOR SMO RES OSTALI BREZ BESED . . . . . . . . TO KAR SMO VIDELI JE BLO NEMOGOČE . . . . . . A RES JE BLO!

SAJ SMO JIH ŽE VIDELI DA BI SKOR ZLETELA Z CESTE . . . . . .A FANTA STA ODPELELA D OVINK TAKO LEPO . . . . . DA . . . . .RES, SVAKA ČAST JIMA!!!!!:worship:

zdej pa kolk je šlo . . . . ne vem . . . . .vem pa . . . . . da je šlo skoz ovink . . . . . prekleto hitr . . . . pa tud obrati so bli hudi . . . . . tko da . . . . za hitrost . . . .ne vem!!!! :worship:

vem pa samo da sta se vračala z grobnika, saj sta mela še cifre na motorju!!!! (pomojem sta mela slick gume) še z piste!

fantoma pa sam dve besedi . . . . . . SVAKA ČAST! KAPO DOL! :OK:

res se upata!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr . . . .jurko . . . . dej ustau se!

ZDELE TKO!

VSI KI SMO BILI GOR SMO RES OSTALI BREZ BESED . . . . . . . . TO KAR SMO VIDELI JE BLO NEMOGOČE . . . . . . A RES JE BLO!

SAJ SMO JIH ŽE VIDELI DA BI SKOR ZLETELA Z CESTE . . . . . .A FANTA STA ODPELELA D OVINK TAKO LEPO . . . . . DA . . . . .RES, SVAKA ČAST JIMA!!!!!worship.gif

zdej pa kolk je šlo . . . . ne vem . . . . .vem pa . . . . . da je šlo skoz ovink . . . . . prekleto hitr . . . . pa tud obrati so bli hudi . . . . . tko da . . . . za hitrost . . . .ne vem!!!! worship.gif

vem pa samo da sta se vračala z grobnika, saj sta mela še cifre na motorju!!!! (pomojem sta mela slick gume) še z piste!

fantoma pa sam dve besedi . . . . . . SVAKA ČAST! KAPO DOL! trance_40_thumbup.gif

res se upata!!!!

HVALA OSA, DA SI ME PODPRL !! PROSIM, DA SE JAVIJO ŠE DRUGI OČIVIDCI !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!