Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

jurko vpraši perota(P182) z zeloooo dolgim stažom na ridah max hitrost za gor je 80km katero on tudi odpelje in ne vozi počasi naj ti to potrdijo tvoji očevidci

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha Osa tisti z slick gumami so 100% kaki bedasti Italjani.

Drugo kot sam in ostali tle gor bol starejši ali ne so dali čez ride mnogo krat čez poletje k se ga lepo vozi in kot sam k smatram da glih počasi ne vozim tam ( pa da ne bo za vzor drugim :unsure: ) lahko povem da vstop v ovinek lahko ti greš tudi 130km/h če znaš dobro prilagodit hitrost ovinku ampak tak ozek in zaprt ovinek je Malo verjetno da ga odpelješ 100+ kmh brez da odletiš potleh, v ograjo ali na drugo stran ceste in to govorim za gor ( proti Postojni ) za dol pa je itak ne mogoče.

In itak noben ne more ocenit pravilno hitrost če ni na samem motorju tko da tle se konča.

Tisti k misli drugače pa naj se odplje v bol mrzlem času kot je Oktober in naj gre 80km/h v uni ovnike pa bo vidu da je še to na limitu da te ne odfuka na drugo stran.

Konc koncu zaradi mene naj grejo 200km/h sam da mene ni zraven k bo grdo za videt. :rolleyes:

Aj čaw hahah sem pa se nasmejal :kva2: :kva2:

P.S

Jst tudi lahko grem v 1 čez ride pa bojo obrati na ful haha :D

Osa, greva rajši na pir :OK:

Popravljeno . Popravil AiroH
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jurko vpraši perota(P182) z zeloooo dolgim stažom na ridah max hitrost za gor je 80km katero on tudi odpelje in ne vozi počasi naj ti to potrdijo tvoji očevidci

lp

vem, kako pero vozi, vem, kako je original vozil, vendar (nočem žaliti, da ne bo pomote ) ampak oba skupaj nista za enega od tistih dveh !!!!!

za gor vem, da je hitrost cca 80kmh!!!!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha Osa tisti z slick gumami so 100% kaki bedasti Italjani.

Drugo kot sam in ostali tle gor bol starejši ali ne so dali čez ride mnogo krat čez poletje k se ga lepo vozi in kot sam k smatram da glih počasi ne vozim tam ( pa da ne bo za vzor drugim unsure.gif ) lahko povem da vstop v ovinek lahko ti greš tudi 130km/h če znaš dobro prilagodit hitrost ovinku ampak tak ozek in zaprt ovinek je Malo verjetno da ga odpelješ 100+ kmh brez da odletiš potleh, v ograjo ali na drugo stran ceste in to govorim za gor ( proti Postojni ) za dol pa je itak ne mogoče.

In itak noben ne more ocenit pravilno hitrost če ni na samem motorju tko da tle se konča.

Tisti k misli drugače pa naj se odplje v bol mrzlem času kot je Oktober in naj gre 80km/h v uni ovnike pa bo vidu da je še to na limitu da te ne odfuka na drugo stran.

Konc koncu zaradi mene naj grejo 200km/h sam da mene ni zraven k bo grdo za videt. rolleyes.gif

Aj čaw hahah sem pa se nasmejal trance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.gif

P.S

Jst tudi lahko grem v 1 čez ride pa bojo obrati na ful haha biggrin.gif

Osa, greva rajši na pir trance_40_thumbup.gif

jeb.ga , ŠKODA DA NISMO SNEMALI , ker to, kar smo videli je bilo preprosto NEMOGOČE !! pol ure smo se brez besed samo čudno gledali !! sam nisem med počasnimi vozniki, zato vem, kje je meja hitrosti tistega ovinka (me je odf.kalo1x ven, samo RES, če bi to videl, bi ostal res brez besed !!!

PS. šli so pa iz postojne proti ljubljani

Popravljeno . Popravil jurko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima po kerem pasu so se peljali itd itd. :whistle:

Vsekakor Jurko sam si vidu kako peljeta in sam veš in je brezveze tupit tle gor ker sam veš kakšni so rezultati :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima po kerem pasu so se peljali itd itd. whistle.gif

Vsekakor Jurko sam si vidu kako peljeta in sam veš in je brezveze tupit tle gor ker sam veš kakšni so rezultati trance_25_naughty.gif

jp, ja sem opazil !!! moj namen je bil samo to, da dokazem nekaj brembotu, da je mozno oktobra krepko iti cez mejo zmoznosti vseh ridasev !! unsure.gif

peljala sta se pa do sredi ovinka po svojem pasu, nakar sta sekala ovinek worship.gif

Popravljeno . Popravil jurko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, ja sem opazil !!! moj namen je bil samo to, da dokazem nekaj brembotu, da je mozno oktobra krepko iti cez mejo zmoznosti vseh ridasev !! unsure.gif

peljala sta se pa do sredi ovinka po svojem pasu, nakar sta sekala ovinek worship.gif

DEJ UMIRI SE s takimi izjavami, pol se boš pa čudu zakaj je stalno policija gor.

Če bi šla 130 kot pišeš bi bila zdaj na dirkališču v nebesih in trenirala za Božje dirke.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno amatersko mnenje je tako, da v The ovinku navzdol, da je še koliko toliko varno je max 70 km/h, navzgor pa cca 90 km/h. Vse kar je več je izredno neumna in nevarna vožnja. Mislim pa, da take ovinke na GP-ju, ne odpeljejo več kot 100 km/h in iz ovinka 130. Treba je pa upoštevati širino ceste in prometno cesto, prav tako slab asfalt, ne glede na superdruper gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno amatersko mnenje je tako, da v The ovinku navzdol, da je še koliko toliko varno je max 70 km/h, navzgor pa cca 90 km/h. Vse kar je več je izredno neumna in nevarna vožnja. Mislim pa, da take ovinke na GP-ju, ne odpeljejo več kot 100 km/h in iz ovinka 130. Treba je pa upoštevati širino ceste in prometno cesto, prav tako slab asfalt, ne glede na superdruper gume.

gor bi bil, pa bi videl !! če se ne motim , je videl tudi ninjarider, kar sva jaz in osa napisala, tako, da ... !!trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jurko da debata lahko gre v nedlogled če so odpeljali v tem ovinku tako kot praviš svaka čast sam vprašanje a se splača to delat glede na izkušnje ridašev še posebej na tem ovinku mislim da ne pač odpelješ ovinek z 30% rezervo in to je dovolj velik užitek in dokaj varen.

Definitivno je pa to da sta bila verjetno v popolnem adrenalinskem exstaziju in koncentrirana.Mislim da nadaljna debata o tem ni smiselna kaj praviš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jurko da debata lahko gre v nedlogled če so odpeljali v tem ovinku tako kot praviš svaka čast sam vprašanje a se splača to delat glede na izkušnje ridašev še posebej na tem ovinku mislim da ne pač odpelješ ovinek z 30% rezervo in to je dovolj velik užitek in dokaj varen.

Definitivno je pa to da sta bila verjetno v popolnem adrenalinskem exstaziju in koncentrirana.Mislim da nadaljna debata o tem ni smiselna kaj praviš?

jp, ja se strinjam trance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aj dećki umirte se... raj pavejte kdaj bote kej na ridah :P jst sm jh fočkala zj vsak tadrug dan, pa nkol nker nubenga :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aj dećki umirte se... raj pavejte kdaj bote kej na ridah :P jst sm jh fočkala zj vsak tadrug dan, pa nkol nker nubenga :naughty:

neč te nism vidu FOČKat na Ridah ... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aj dećki umirte se... raj pavejte kdaj bote kej na ridah :P jst sm jh fočkala zj vsak tadrug dan, pa nkol nker nubenga :naughty:

ja ja ja . . . . .ti kr ropotej . . . . . . . sej vemo da sam nakladaš . . . . . . :P

virtualni . . . . .fočk . . . . .to ti pa že vrjamem! :D

neč te nism vidu FOČKat na Ridah ... :unsure:

pozer . . . . . TIŠINA TAMO!!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ja . . . . .ti kr ropotej . . . . . . . sej vemo da sam nakladaš . . . . . . :P

virtualni . . . . .fočk . . . . .to ti pa že vrjamem! :D

pozer . . . . . TIŠINA TAMO!!!! :lol1:

ne deri se name :cry: ... raj za :kava: dj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne deri se name :cry: ... raj za :kava: dj :P

starina! ni blema . . . . . .pa ne sam zha kofe . . . . . za orng pijačo ti dam . . . . .sam če ne boš več poziru po sloveniji!!!! :naughty: :alko::P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

starina! ni blema . . . . . .pa ne sam zha kofe . . . . . za orng pijačo ti dam . . . . .sam če ne boš več poziru po sloveniji!!!! :naughty: :alko::P

a ti je spelau primat pozerja :lol1::?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neč te nism vidu FOČKat na Ridah ... :unsure:

u pa sm, prešn tedn vsak dan... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ja . . . . .ti kr ropotej . . . . . . . sej vemo da sam nakladaš . . . . . . :P

virtualni . . . . .fočk . . . . .to ti pa že vrjamem! :D

rit ena ma nejso bli virtualni :P

post-11135-126658932436_thumb.jpg sm bla z lubico :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rit ena ma nejso bli virtualni :P

post-11135-126658932436_thumb.jpg sm bla z lubico :naughty:

tole v snegu je ful podobn...gregaRS...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!