Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

jst tud fočk dns :)

Pol sm šu pa kar še do morja obrnt :D

dons sm te vidu . . . . .k si šu skoz postojno . . . če se ne motim . . . . mičkn čez eno popoldne!!?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ja . . . . . . . zdej k je blo 12 plusa se vsi veste po mopijih . . . . :P

kaj pa dva tedna nazaj :naughty: . . . . . ste se eurokremčki vsi skril . . . . . . . :P k sm isku družbo do kamniške bistrce!!!!

edin rdrči vragec in tonto . . . carja . . . . sta mi delala družbo!!!! :OK::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva??? :eek:

A noben še ne bo kolenčkal al kaj?

A moram res jaz zalaufat mašino :lol1:

vidi vidi . . . . . .se je negdo zbudu!!!!! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidi vidi . . . . . .se je negdo zbudu!!!!! :010

Res je, zimskega spanja bo počas konc. Gašper je že skor "s ketne snet". :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem danes imel eno pot do Postojne, pa sem se glede na lepo vreme odpravil kar z motorjem :) Nazaj grede pa seveda še postanek na ridah. Cesta večinoma povsod mokra in polna peska, ampak je vseeno pasalo naredit prvih 40km za sezono 2010 :)

post-1190-126711859108_thumb.jpg

post-1190-12671186048_thumb.jpg

post-1190-126711862254_thumb.jpg

Jure, sej na Gorenskem mamo suhe ceste in brez posutega peska pa najbolš, da jo gor vn ubereš... Aja pa

še velik toplej mamo kukr pa u vašmu koncu. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ja . . . . . . . zdej k je blo 12 plusa se vsi veste po mopijih . . . . :P

kaj pa dva tedna nazaj :naughty: . . . . . ste se eurokremčki vsi skril . . . . . . . :P k sm isku družbo do kamniške bistrce!!!!

edin rdrči vragec in tonto . . . carja . . . . sta mi delala družbo!!!! :OK::worship:

sej sm vas čakal... pol sm šel pa kr naprej u kamnško...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk, fočk, fooooooččkkk trance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.gif

Zahvalujem se Tontu zato k mi je omogoču ta nasmešk donc trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.gif

Mausu za juice winkiss.gif

Snoopyju za asistenco trance_07_beerchug.gif

Vsem ostalim pa za družbo ..face ste worship.gifworship.gifworship.gif

post-21547-126729154602_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se srečali aaa nekje pri kozini al mal bolj nazaj :)

no pa je mew škof le prow k mi je reku d smo se res srečal, jst sm mislu d je pa nekdo drug, morm drugč bl gledat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk, fočk, fooooooččkkk trance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.gif

Zahvalujem se Tontu zato k mi je omogoču ta nasmešk donc trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.gif

Mausu za juice winkiss.gif

Snoopyju za asistenco trance_07_beerchug.gif

Vsem ostalim pa za družbo ..face ste worship.gifworship.gifworship.gif

Sem se glih mem peljal, k si slikala, se spomnim da si ciljala motorje s fotoaparatom :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se glih mem peljal, k si slikala, se spomnim da si ciljala motorje s fotoaparatom smile.gif.

hehe zakej pa mim? drugič se ustav ane tongue.gif bi bla zj še tvoja lepota na slikc trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk, fočk, fooooooččkkk trance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.gif

Zahvalujem se Tontu zato k mi je omogoču ta nasmešk donc trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.gif

Mausu za juice winkiss.gif

Snoopyju za asistenco trance_07_beerchug.gif

Vsem ostalim pa za družbo ..face ste worship.gifworship.gifworship.gif

A žučo je bil tud gor?:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhuuu vas je blo fajn vidt :trance_27_notworthy: ,Igorr,cestak,andrejaa,ninjarider,maus,snoopy,,...

tretja furca letos ma prva poštena,....cesta na goriškem prva liga :whistle: je letel k stumater,padlo 135km štart pa ob 16h iz Po,...pa čez rebrnice do ajdovšne pa še mal naprej pa čez branik pa pol čez štanjel na sežano pa na snožeče,postojno pa via RAKEK :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhuuu vas je blo fajn vidt :trance_27_notworthy: ,Igorr,cestak,andrejaa,ninjarider,maus,snoopy,,...

tretja furca letos ma prva poštena,....cesta na goriškem prva liga :whistle: je letel k stumater,padlo 135km štart pa ob 16h iz Po,...pa čez rebrnice do ajdovšne pa še mal naprej pa čez branik pa pol čez štanjel na sežano pa na snožeče,postojno pa via RAKEK :surrender:

sahurnu si smradla z KAWAJAVO!!!???? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk, fočk, fooooooččkkk trance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.gif

Zahvalujem se Tontu zato k mi je omogoču ta nasmešk donc trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.gif

Mausu za juice winkiss.gif

Snoopyju za asistenco trance_07_beerchug.gif Vsem ostalim pa za družbo ..face ste worship.gifworship.gifworship.gif

ma ni blema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!