Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Če bo prihodnji teden(natančneje v petek) lepo, sončno in dokaj toplo se vidimo. Upam, da do takrat spucajo cesto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se peljal danes čez do Postojne. Ceste so polne peska, moped je pa tako usran da ga ne bom nikoli vec spucal. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dvakrat čez ride, pa nikjer nikogar :naughty:. Ste formulo gledali :surrender:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut 2x fock, enkrat celo vmes cikpavza, ceprov ne kadim. Tudi prijateljem ne. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem se danes tud skozi ride peljal pa se umes še na dveh čikih ustavil, samo ride so pa bolj samevale, po ponekod so bile še malo mokre...

Trebor pa če si se ti peljal z r-1 z akrapovičama okrog 15.30 sem te videl :P

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam akrapovičev gor, je motor čisto serijski. Mislim, da sem šel čez ride proti morju okoli 14:30. Nazaj sva šla pa z Dr_jakobom okoli 17h. So se pa ride svetile, kot da bi bile posute s Swarovski kristali :unsure:. Če bi tisto sol, ki je tam posuta, pobral in jo stresel v Jadran, bi slanost morja narasla za vsaj 2 odstotka :ninja::eek:. To je čisto pretiravanje, da cestarji tako mečejo sol po tleh, hehe.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to pa res, soli na cesti too muuuch, pa potem je biu motor lepo umazan :whistle::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem se danes tud skozi ride peljal pa se umes še na dveh čikih ustavil, samo ride so pa bolj samevale, po ponekod so bile še malo mokre...

Lp

tebe sm pa vidu in še precej drugih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se skrivate dons k je tok lep vreme! :D

sam 5 nas je blo gor :kva2:

Kdaj ste pa viseli tam? Jaz sem prišel gor ob 12:45 in sem visel tam slabih 10 minut. Pa ni bilo nikogar mimo, razen nekaj avtomobilov in tovornjakov. Po teh 10 minutah sem pa obupal in šel naprej :grim.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj ste pa viseli tam? Jaz sem prišel gor ob 12:45 in sem visel tam slabih 10 minut. Pa ni bilo nikogar mimo, razen nekaj avtomobilov in tovornjakov. Po teh 10 minutah sem pa obupal in šel naprej :grim.

LP Robert

Tm okol 15-tih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kdo jutri kej gor? :whistle:

a jutri ? :whistle: mogoče pa se zna zgodit ..če bo elektrika kej za drobno sodelovanje s svetili...:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!