Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

helo, ma za vozit so zmerej :P drgč pa jst mislm d je še mal premrzu asvalt :blush:

ni panike, čne pa le fočk, čvek... :trance_27_notworthy:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helo, ma za vozit so zmerej :P drgč pa jst mislm d je še mal premrzu asvalt :blush:

ni panike, čne pa le fočk, čvek... :trance_27_notworthy:

za voz t je sam za derkat p ne:D sploh k so ride v senci (večina ovinkov) :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je vidu kdo dans na ridah zelenega triumpha pa sam eno luč je mel, pa če ga kdo mogoče pozna, mu naj pove da je za na dirkališče ne pa za na cesto.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk tud jaz dons, ma vas je blo... Drugač pa fajn vsa je blo videt, velik poznanih, še več nepoznanih (brmbo, škofk, mičo, rumeni cestak, Suzuki, gsx750f)

Suzuki in gsx750f provokatorja, mrbit se jutri vidimo! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gandi v petk sm te vidu po obvoznci do supernove :) ob 12...jaja ti si biu :)

Vsem ostalim ridašem, pridirkam enkrat z avtam gor :)

Kva pa nis pomahal, sm bil zlooooooooooooooo žejn?! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy in Andreja videna na ridah whistle.gif Hvala za motor, pijačo, tortico, furo, morje....pa še in še!!! Fino je blo! trance_43_wavetowel2.giftrance_41_w00t2.giftrance_30_punk.giftrance_05_banana.gif

Petarda46 viden v špeglu...in ne sam danc, še clo včerej celo pod do Avstrije trance_40_thumbup.gif

Ja teb tud hvala za pijačko..čak blink.gif a tud ti si mi tortico kradu?????? Vidva sta skp čist preveč zame!!! surrender.gif

Fajn spet blo mal podmladek iz okolice cerknce videt pa se posmejat z vami worship.gifworship.gif

Spet en natleh??? Sej se nam je zdel da se ne bo dobr danc končal trance_11_confused.gif

Upam da jo čimboljš odnese unsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je biu uni z črnim ducati 1098?

sm slišu da je kr fajn poču...kšn ve zakaj je padu?

a ni noben motorja vidu ? sej policaji in rešilc so šli z sireno, tko d je moglo bit kar orng :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni noben motorja vidu ? sej policaji in rešilc so šli z sireno, tko d je moglo bit kar orng :(

ja faq sad.gif mičo a to un tip k se je že vozu k sm biv jst letos u prvo dol* trance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je poba, ki je danes letel iz ceste na vznožju Kačjih rid živ??? Ob vožnji mimo, ko je bil rešilec tam ni izgledalo obetavno :?

Spet en natleh??? Sej se nam je zdel da se ne bo dobr danc končal trance_11_confused.gif

Upam da jo čimboljš odnese unsure.gif

ja faq sad.gif mičo a to un tip k se je že vozu k sm biv jst letos u prvo dol* trance_11_confused.gif

Res, ful čudno, da ga kdo na ridah usiplje, a ne? ....

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni noben motorja vidu ? sej policaji in rešilc so šli z sireno, tko d je moglo bit kar orng :(

Če je bil očitno v jarku pod cesto... zgleda, da je nad ali pa pod zaščitno ograjo letel, ker tam ni tistga pleha za motoriste spodaj. Mal težko blo motor pol vidt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kakšen paradoks. Dve uri prej, sta pri objektu pod nesrečnim ovinkom zasedala policista z loparčki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa sm vidu kako je učeri enga usulo s fazerko, (italjanska registracija, pa leovince auspuhi), sam nasrečo ni blo nč kej hudga.

Možiček je nato motor zapelju h kraju ceste, pa skadil en čik pa pogledu če je use uredi z motorjem, pole je pa šou naprej polagat ovinke in brusit tačke od motorja. :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK worship.gif

Škofk, MičO & co. a rabte kej jogurta???? evilgrin.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.gif pradajzki jedni whistle.gif

ja fočk tud jst ja.

hehe ti bom že daw jogurta, kar zezej je hehe, sm že z drugo kremo namazan :D jogurt bom rajš za večerjo mew

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!