Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

TONTO family učerej mim omv okol 14 :music3:

Letel do Novega grada. :010:010:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un sm js ja ... polite ride, previdno in počasi ... da vsaj spere dež to svinarijo

Jaz pi zdej zanalašč vozil dol 20km/h pa da je prometa za navzgor da noben ne more prehitevat - prilagajam vožnjo cetnim razmeram in mojim sposobnostmi. Pa da vidim kateri zakon bodo potem uporabili ko me ustavijo.

Nažalost maus nafte se ne da sprat z ceste z samo vodo ali pa nalivom :(

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno je sedaj stanje? Ker je bil kar močan naliv in se odločamo s prijatelji, da bi šli pogledat čez vikend. Če je olje potem pa brezveze. Kdo je sploh odgovoren za čiščenje te ceste? Komunala v Postojni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta drži, ko smo bli mi prejšnji teden gor, so usi po tačkah kolenih ipd peljal, pa ni nobenga odnašal, in to dirktno čez ta madež...

Še dokaz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tut mal cvikov, pa nism čist zaupov.... samo ostali so bli mnenja, da je samo pobarvan asvalt, brez kakršnih koli drugih uplivov :):P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej je večji del sam na the ovinku, sam za dol drugje pa je pa uredu sm biu glih dns gor :)

in uni naftni madež tud ne drsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem super. Čeprav bi bilo lepo, da bi nekdo opucal. Se da lepo trikotnik in naredimo eno akcijo pucanja kačjih rid :) Kot je bilo npr. očistimo Slovenijo bi lahko organizirali Očistimo Kačje Ride :P Čevapi, druženje...sicer sam nimam dovolj vpliva, da bi tole organiziral, ampak stari mački bi pa lahko. Če bi se pa to zgodilo bi rade volje prišel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem super. Čeprav bi bilo lepo, da bi nekdo opucal. Se da lepo trikotnik in naredimo eno akcijo pucanja kačjih rid :) Kot je bilo npr. očistimo Slovenijo bi lahko organizirali Očistimo Kačje Ride :P Čevapi, druženje...sicer sam nimam dovolj vpliva, da bi tole organiziral, ampak stari mački bi pa lahko. Če bi se pa to zgodilo bi rade volje prišel :)

Ajde akcija, pridem z polkombijem, prinesem mašino za pometat dvorišča, sprot še malo peska spucamo, mal plevela ob strani pomulimo, da bodo potem lepše slike, ko bomo z motorji gor :rolleyes: . Kako pa bi se lotili nafte čistit, to zna bit problem. :S

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa bi se lotili nafte čistit, to zna bit problem. :S

V ameriki policisti baje tovrstne madeže polijejo s kokakolo (resno mislim) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli pol dveh 2x fock. Tista svinarija v "the ovinku" ni delala nobenih problemov, res pa je, da nisem nek ekstremist.

Nekaj casa sameval na parkingu, skljocnil dve fotki in se odpeljal domov. Na poti domov v planini fantje s provido maltretirali nekoga na crnem zx14 (se mi zdi).

Se fotke:

Moja zebra

20100601-4ws3b3a255pxwbra3u2wrm73c.preview.jpg

Click for full size

Se kdo prepozna?

20100601-ds4jrmmqwuc9yp2dprk5719hj6.preview.jpg

Click for full size

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ameriki policisti baje tovrstne madeže polijejo s kokakolo (resno mislim) :naughty:

To zato da se potem cuker lepi na gumo :D

Danes okoli pol dveh 2x fock. Tista svinarija v "the ovinku" ni delala nobenih problemov, res pa je, da nisem nek ekstremist.

Nekaj casa sameval na parkingu, skljocnil dve fotki in se odpeljal domov. Na poti domov v planini fantje s provido maltretirali nekoga na crnem zx14 (se mi zdi).

Tole zebro sem pa nekje srecal in pozdravil. Logatec-Žiri-Škofja loka? Bil z Z-jem, kolega na FZ1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kakšno lepo fotko me je Rumenicestak nagradil danes, kot da bi dobil rojstnodnevno darilo :)

Res hvala, mojstr si!

Pa naj kdo reče da ni, bo imel z mano opravka :D

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!