Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ma sej bi lahko kakšno lepšo skupinsko naredil, pa sem bil od dolge ture malo zmozgan, sem kar sedečki vžgal eno slikco tongue.gif, bom drugič prišel z orng fotkičom, pa naredil slike kot se šika, pa Rumenicestak bo dal kakšno navodilo za lovljenje hitrih bikerov biggrin.gif

Zmejenutrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da je sama noviteta tuki gor kje pa se skriva stara garda porkamadona,...kaj je kak sladoljed al češnja party na vidiku kej???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heeh greva po črešnje tja ku lani, sam neč čelade dol, d bo lh koj braaaaaaaaaammmm... :blush:

d nau ku lani :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da je sama noviteta tuki gor kje pa se skriva stara garda porkamadona,...kaj je kak sladoljed al češnja party na vidiku kej???

omama . . . . daj nehi ropotat in folk palit . . . . . k stabo nikol nč ni . . . . . :BUA: :blink: :SS

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da je sama noviteta tuki gor kje pa se skriva stara garda porkamadona,...kaj je kak sladoljed al češnja party na vidiku kej???

Učer naredu fočk pa tud nikjer nobenga, mislm! (aja pa karton redbulla sm mel sabo)  :evilgrin:

post-15567-127602453641_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridemo jutri delat fotoreportažo po 16. uri :naughty: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk!!! :OK: S kolegom šla 3krat gor in dol, pol so pa že podgane prišle :BUA: letečman že stavu na "the ovinku" :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer naredu fočk pa tud nikjer nobenga, mislm! (aja pa karton redbulla sm mel sabo)  :evilgrin:

post-15567-127602453641_thumb.jpg

všečno :yea1::yea1:

za kak krog bi se pa lahko zmenla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nč..se vidmo dons kej gor a ne..

viden počivat na parkingu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni so dns popoudne neki gledli na "the ovinku" kšn od tuki? pa če obstaja kšn posnetk od mene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa jz dam sam predlog da se kdo kej spomne,k itak ni z nobenm nč,...tko da lepo prosm no,..se vid da odkar jz nism več u akciji je vse u kurcu,...ah kje so tisti časi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa jst dam tut sam idejo...prpel kosilnco na ride pa pokos okol klopc :P al pa če ma kdo konje doma nej jih prpele popast :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni so dns popoudne neki gledli na "the ovinku" kšn od tuki? pa če obstaja kšn posnetk od mene :D

smo gledli ja, sam posnetka ni pa nobenga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah klinc a ne..jutr je ride day..

osa..maš da kosilnco prpeleš pa kak red bull..

ob pol šestih prosim..takrat bo glih konc prvega FP :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah klinc a ne..jutr je ride day..

osa..maš da kosilnco prpeleš pa kak red bull..

ob pol šestih prosim..takrat bo glih konc prvega FP :D

hmmmmmm . . . . . sm že razmišlu . . . . . da bi res prnesu kosilnico . . . . . . :whistle:

če prnesem kosilnico in red bull . . . . . .se mi zdi . . . . da bomo vsi pili bulkota in gledal tisto kosilnico . . . . . kako sameva . . . . . :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmm . . . . . sm že razmišlu . . . . . da bi res prnesu kosilnico . . . . . . :whistle:

če prnesem kosilnico in red bull . . . . . .se mi zdi . . . . da bomo vsi pili bulkota in gledal tisto kosilnico . . . . . kako sameva . . . . . :hmm:

sploh ne..sej je dost mladine ki še ni kosila ;)

se pravi danes ne bom (spet) žejen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo gledli ja, sam posnetka ni pa nobenga :)

Sem vas videl gozdne prebivalce potaknjene po grmovju vceraj. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!