Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Brembo naslednjić ne bo trikotnik ampak pozdrav z 14000krpm če pa bi imel mal višje tačke bi mogoče bilo drugače sosed me bo ubil ko bo videl kaj sem mu naredil z tačkami :P

:P

jst bom šou pa z rezkarjem mimo z 18 000krpm :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mal dalšem času spet prijetna debatka na ridah u družbi 3eh norcev :whistle: ampak prijetnih norcev :winkiss:

Hp2 thx za družbo in rajd na ride .)

Snoopy thx, k si se potrudu imet odprte očke in pršu gor, pa seveda za kavico :worship: IN JAKNO!!!! ti jo bom s ščetko spucala :P

v enem dnevu se poliješ z vrelim mlekom,se zlomiš pod tušm...pa da o avtu ne govorimo -> in pol smo mi norci?? tole je pa jutranji smeh ej :D:boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk učeri zvečer okol pol devetih. Morm priznat da ride ponoč niso tok zanimive kokr čez dan ni pravega užitka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk učeri zvečer okol pol devetih. Morm priznat da ride ponoč niso tok zanimive kokr čez dan ni pravega užitka

Z apn6 tud podnev ne more bit...ali pač? hec hec... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm te gledu ja pa sliku tud. Gor na skalah pr počivališču. No sej pol sva se pozdravla v vrhniki na semaforju.

Pa to si bil ti? Pismo če bi vedel, bi te le ogovoril na ridah, pa bi kakšno rekli. Aja fotke so pa super, hvala :blush:

To mu je v podzavesti ker ob nedeljah vozi na najbolj znanih pistah sveta v ligi MotoGP, pol med tednom gre pa mal s skuterjem naokoli pa avtomatsko to dela ...

Hehe, kruta realnost. Moram reči, da se vsaki tvoji drugi objavi iz srca nasmejim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to si bil ti? Pismo če bi vedel, bi te le ogovoril na ridah, pa bi kakšno rekli. Aja fotke so pa super, hvala :blush:

Jp. jst sm bil ja. Sicer sm jst vedu da si to ti ampak sm te pustu na mir. Pol sva šla pa s kolegom gor mal sedet pa slikala. Zdej če bo on kšno objavu kr ma dost lepše slike kot jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok maste kej ''tahitri'' top speeda pred ''The Ovinkom'' za dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam slabih 100km/h pred ovinkom in brezmzam do enih 60-70km/h pol spelem ta ovink nekje z enakomerno hitrostjo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, to bi moral pa enkrat pogledat, nimam nikol zamar.. Pred zaviranjem kakšnih 150? Potem zaviranje do kakšnih 85 in tako konstantno čez ovinek, dokler ne začneš odpirat v desni izhod. To govorim bolj na pamet ker nisem nikoli spremljal. Bom naslednič ošvrknil števec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj gor (7.20pm) nikjer nobenega. Čez the ovinek 85km/h, smer navzgor, sem prav števc pogledal, malce pošrek zadaj na odpiranju, 4 wheel drive drugače zaliman. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da si na števc pogledal pri 85km :eek: Kolk je blo pa obratov???? :hmm:

16 000- k husqvarna k zareže v bukev :lol1:

Popravljeno . Popravil brembo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P

jst bom šou pa z rezkarjem mimo z 18 000krpm :lol1:

a to si ti mislu de nej se nazaj grede pr teb oglasim.... ne posojam apnčka dirkačem... :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z apn6 tud podnev ne more bit...ali pač? hec hec... :naughty:

adrenalina kolkr čš ... kr ti si probej na svojem motorju bremze ( tak je namreč občutek ko začne zajla peti pa žvižgati ko je zategnjena do konca bremza pa za en papirnat robček )odklopit pa po ridah dol... :ninja:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!