Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

vidim da danes noben nič ne nabija, bom pa jst mal solidaren! :whistle:

MAL NABIJAM!!!! :whistle: :naughty:

Hehehe, maš cajt da mal nabijaš! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kle k ste sami majstri. A kdo ve kje bi dobu kašne dobre našitke za na jakno?? Kašne sponzorje al pa kj npr. honda, suzuki?

Če se da še čibližje cerknice :D

Upam da me ne boste pojedl k sm mal falil temo, sam ne vem kje drugje nej prašam.

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje čimbližje Cerknice sicer ne vem, dobiš pa našitke v Louisu :) Lahko naročiš prek interneta in ti bodo dostavili na domačo pošto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se jih da vidt na spletni strani?? pa kje k neznam nemšk :D

Drugače pa hvala :D

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se jih da vidt na spletni strani?? pa kje k neznam nemšk :D

Drugače pa hvala :D

Očitno sem prehitro rekel..

Imajo nekaj našitkov raznih proizvajalcev opreme in potrošnega materiala, od proizvajalcev motorjev pa nisem našel, samo nalepke..

Tu imaš link: !KLIK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošiljam nekaj fotk o dogajanju na kačjih ridah. :yea1: Sem potoval oktobra na Obalo in se ustavil v Ovinku. :whistle:

Uro in pol sem užival v predstavi in slikal. B)

Prišel, videl, poslikal. :OK: Eden rider je bil prav posebno atraktiven. :kva2: Vsaka mu čast in hvala za lepe prizore. :worship:

post-348-1198344889_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošiljam nekaj fotk o dogajanju na kačjih ridah. :yea1: Sem potoval oktobra na Obalo in se ustavil v Ovinku. :whistle:

Uro in pol sem užival v predstavi in slikal. B)

Prišel, videl, poslikal. :OK: Eden rider je bil prav posebno atraktiven. :kva2: Vsaka mu čast in hvala za lepe prizore. :worship:

post-348-1198345360_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako so pa stari mački pokazali nam mulariji, kako se pelje :D Mislim, da vas večina ridašev ve kdo je to :OK:

post-1190-1198348476_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako so pa stari mački pokazali nam mulariji, kako se pelje :D Mislim, da vas večina ridašev ve kdo je to :OK:

post-1190-1198348476_thumb.jpg

Legenda ZXR1200S :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cestak dns sem se mel full uredu, vinčk je super pršut odlličen in kaj nej še dodam. . . . . . stari zakon si . . . . . :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cestak dns sem se mel full uredu, vinčk je super pršut odlličen in kaj nej še dodam. . . . . . stari zakon si . . . . . :worship: :worship: :worship:

Ja, nč druzga ni, kod da ponovimo :P ! Tenx!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bote jutr kej na ridah?...Da se dobimo pa kako rečemo... :whistle: Pa kej kuhanga spijemo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bote jutr kej na ridah?...Da se dobimo pa kako rečemo... :whistle: Pa kej kuhanga spijemo :naughty:

A boš pelu? u obe smeri??da lohka kj spijem :D :D

......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No problemo...Jst mam še tko robo kr gor na motorju...Edin še vino dodam za jutr :whistle: Računam pa na ridah jutr bit okol dveh,tam nekje :evilgrin: Lah pa da še kej prej...Za pit pa ne skrbi...Bo dost!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No problemo...Jst mam še tko robo kr gor na motorju...Edin še vino dodam za jutr :whistle: Računam pa na ridah jutr bit okol dveh,tam nekje :evilgrin: Lah pa da še kej prej...Za pit pa ne skrbi...Bo dost!! :whistle:

S kere smeri prideš?da vem kje štopat...boš enkrat za spremembo štoparju ustavu :whistle: :rolleyes:

in o kašnem motorju ti to??menda ja ne boš...to k mislem...ali pač??? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav misliš... :evilgrin: Jebi ga...mene drži za motor zdj k sto hudiču :whistle: Pridem pa iz smeri Ljubljana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!