Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Kaj danes si bil na ridah? :D

Ne nisem se sploh vsedu na motor :)jutri pa imam namen it ti greš ?

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem se sploh vsedu na motor :)jutri pa imam namen it ti greš ?

danes nemorem, delam deljen urnik, v petek pa se da kaj zmenit (če nebo kaj drugega prišlo vmes)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer je blo u ridah najlepše videt čredo ki je mimo počivališča prehitevala dva avta, in se je par motoristov v ovinek peljalo po levem voznem pasu. Inteligentno do konca. Včasih se mi zazdi, da tam še premalo poka. Če bi takrat nasproti pripeljalo karkoli, bi zgledalo kot bowling! In to samo zato, ker se je blo treba pokazat, da mamo nov z1000? :SS:

Ps: Z1000 je bil zeleno črn, in ker mi je motor všeč sem ga opazil. Žal sem ga opazil predvsem zaradi totalno debilnega in nevarnega obnašanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi slučajno kdaj tam kdo prileti nasproti po mojem pasu in se zaradi tega skantama, samo upam, da bom še toliko funkcionalen, in tudi, da bo on še kolikor tolikor okej, da ga našutiram na gobec parkrat, da bo zaradi tega po njega moral prit rešilni helikopter ... zapomnite si to, ker ne bom ponavljal. Očitno drugi prijemi ne zaležejo.

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se mi zdi totalna bedarija da reskiraš življenje sam zato da se pokažeš. Raj žvim pa se pelm en ovink za avtomobilom počas kot pa da grem izivat usodo. Upam da se dons to ne bo dogajalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi slučajno kdaj tam kdo prileti nasproti po mojem pasu in se zaradi tega skantama, samo upam, da bom še toliko funkcionalen, in tudi, da bo on še kolikor tolikor okej, da ga našutiram na gobec parkrat, da bo zaradi tega po njega moral prit rešilni helikopter ... zapomnite si to, ker ne bom ponavljal. Očitno drugi prijemi ne zaležejo.

najbol žalostno je to, je tak nagon popadu karavano ki je potovala mimo. To niso bli običajno nastopajoči. ampak na parkplacu je blo 5-6 motorjev, in je blo treba impresionirat.

Na koncu bomo pršli do tega, da so tisti ki tam polagajo z malo pameti, ogrožena manjšina.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons me verjetn nau na Ride... grem na ene druge ride polagat :lol: ... tm se da z obema kolenčnikoma drajsat hkrati :P .. pa komoučkat tut :lol:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka, neki mi ni jasn? surrender.gif

Očitno so Ride pa še par takih (redkih) placov v slo za nekatere kvalitetni ovinki na katerih se da malčk bolj športno potrenirat da ne rečem kar dirkališče. trance_41_w00t2.gif Za druge pač navadno počivališče de si mal odpočijejo in mal poklepetajo!! trance_34_sleepy.gif Smo pa tud vmesne stopnje!!trance_43_wavetowel2.gif

Zdej mi pa ni jasno zakaj hudiča nekdo rine na vse pretege nekam, kjer je življensko nevarno, in se cel cajt počuti tolk ogroženega de cel cajt pizdi ko pa je v domačem lokalnem bufu varnost najvišje stopnje!! Pa to je že šizofrena scena!. A to mate fetiš na klopce ki premaga ves ta streah do življenja strah al koko? eek.gif

Sem se nimam lih za mečkača ampak po kolenih se pa tud ne furam in točno vem da po moji strani pripelje ravno tako softič ki sploh ne zna pelat al pa projektil ki ga že odnaša čez črto. Da o kamionih in avtih ne razpredam . slap.gif Živlene na zemli je pač nevarno!! grim.gif

Verjetno se napake in spodrsljaji med vožnjo nekaterim nikdar ne zgodijo, ampak to so pač perle v veliki manjšini. Tud take perle majo za sabo mladost ko so počeli nevarne stvari pa so kasneje pršl k pametitrance_25_naughty.gif Eni pač nikoli!!

PUSTITE LJUDEM ŽVET!! Če ste ogroženi pa se v velikem loku izogibajte takim situacijam!!trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.gif

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam men pa tut ni jasno, kaj vidi folk na tistih ridah? rolleyes.gif

Pa tut mi ni jasno zakaj so nekateri tm u tok stresnih smrtno nevarnih situacijah?

Edin če te sonce zadane na klopcah, pa fašeš vročinsko kap je opasno...drgač pa ni panike, je kr neki izletnih con trance_17_emot-angel.gif.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem pa rad na furo tja...

Grem čez ride, v Postojno na OMV na en kofe, pol pa nazaj dol pa ene 2x gor pa dol, probam polagat, znam itak ne kolenčkat (mam roba na gumi še 3 mm) :)

verjetno izgledam smešno samo mi je pa v užitek se peljat tam, niso hitrosti velike po ovinkih, fajn je tam no... Pa moto scena

kdaj koga spoznam pa kakšno rečemo...

Sej so povsod tud izjeme, sam kaj pa vem no, men se tle zdi dokaj normalna scena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V klanec po tem ovinku gre 65+ za dol pa tut =)

al eno pikico pretiravaš al ti pa števc laže ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al eno pikico pretiravaš al ti pa števc laže ...

ja bolj števc =) sicer je pa že to tok nestabilno da nikol neveš kdaj se po domače zvrneš :lol1: HEHE samo smo pa lahko ponosni na slovenske izdelave

Popravljeno . Popravil Alpino333
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bolj števc =) sicer je pa že to tok nestabilno da nikol neveš kdaj se po domače zvrneš :lol1: HEHE samo smo pa lahko ponosni na slovenske izdelave

jaz mam srečo da nimam števca ...vsaj ni herojske črtice na gatah pred ovinkom :D aja včeraj fočk .. pa nekaj stare in nekaj mlade bande gor ...ja tud alpino ..pa dej se no mal obleč ke zgledaš kt da bi mel vročino :OK: ... nas ostale pa mrazi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam srečo da nimam števca ...vsaj ni herojske črtice na gatah pred ovinkom :D aja včeraj fočk .. pa nekaj stare in nekaj mlade bande gor ...ja tud alpino ..pa dej se no mal obleč ke zgledaš kt da bi mel vročino :OK: ... nas ostale pa mrazi..

HeHe +1 =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh jaz sem včeraj na ridah zaključil 2,5 dnevno furco...domžale - logarska-pavličevo sedlo ( pa ko se nekateri pritožujejo - s pavličevega dol sem se dvakrat rodil na novo ko sta mi nasproti pripeljala po mojem desnem nepreglednem ovinku gozdarska šleparja..) - jezersko- kranj - jesenice (nočitev)- korensko sedlo - trbiž - neveljski preval (sella nevea) - predel - mangart - solkan - nova gorica - branik - (spanje )- kras ene pol tanka - sežana - bazovica - kozina - vaški - domov ... se mi ni dalo še kolenčkat .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh jaz sem včeraj na ridah zaključil 2,5 dnevno furco...domžale - logarska-pavličevo sedlo ( pa ko se nekateri pritožujejo - s pavličevega dol sem se dvakrat rodil na novo ko sta mi nasproti pripeljala po mojem desnem nepreglednem ovinku gozdarska šleparja..) - jezersko- kranj - jesenice (nočitev)- korensko sedlo - trbiž - neveljski preval (sella nevea) - predel - mangart - solkan - nova gorica - branik - (spanje )- kras ene pol tanka - sežana - bazovica - kozina - vaški - domov ... se mi ni dalo še kolenčkat .. :D

in to z mopedom? Kapo dol =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi slučajno kdaj tam kdo prileti nasproti po mojem pasu in se zaradi tega skantama, samo upam, da bom še toliko funkcionalen, in tudi, da bo on še kolikor tolikor okej, da ga našutiram na gobec parkrat, da bo zaradi tega po njega moral prit rešilni helikopter ... zapomnite si to, ker ne bom ponavljal. Očitno drugi prijemi ne zaležejo.

žal se 1x tolko strinjam s tabo :D Je res da kdo na ridah prileti po drugi strani, kr tud meni je na ridah 1x priletel en butl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!