Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Slikca je sicer iz ene druge teme, je pa tvoja...

Si vprašala vse ljudi če jih lahko slikaš?

Men je vseskup brezveze, da se kregate, samo ne pa delat nekaj, govort pa drugo.

Ja imam velik časa, zato sem šel to najdt:P

tle pa sploh ni primerjave?! :rolleyes: mislm da je hotla povedat sam to da nej neha snemat na vsakmu koraku ker je to neprijetn. Nevem kako bi se ti počutu če bi ti kr en kamero pod nos moliu pa daju to na internet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej nebi človek reku če bi kej po domače povedano "jebal" ljudi!! trance_17_emot-angel.gif Vsi dozdej ki so karkol pojamral (ponavad na zs!! a n Majč??) okol posnetkov so v istem trenutku dosegl da sem objavo umaknil in tako se mi zdi tud prav. Spraševat vsevprek za dovoljenje je kratkomalo smešno in konec koncev pravno neveljavno ker nimaš dokaza da si vprašal. Sej veste.... s pravniki met posla je zadnja možna varjanta. slap.gif Se je pa že zgodilo da sem na željo "Oškodovanke" objave tudi vrnil na sceno. trance_05_banana.gif

Pa to da se zadeve rešuje po ZS jih je tud logično. Pa sej vsaj vemo pr čem smo... velika večina ljudi ni problematičnih, zakompleksanih al kako obremenjenih. trance_43_wavetowel2.giftrance_27_notworthy.gif

Sej mamo vsak svoje fore in hobije!! Eni se radi igramo z mopedi in kamero, drugi kar z ljudmi, tretji zgolj s komentarji, četrtim se fučka za vse skup, peti kumi prenašajo vse skupi.......................................SS.gif

Pa de nebo čist trance_04_baaa.giftrance_45_withstupid.giftrance_28_offtopic.gif RIDE GA RULAJO trance_30_punk.gif

eek.gifOb 12h pridem gor hehe!! Pazte se...... ker.... nikoli ne vete..............trance_29_photo.giftrance_21_laughing1.gifBrrrrrrrrrrrrrr!! Poj pa kukr b djava una teta Navodila za šoping yes.gif

Če bi pa kdo kej rad pa nej pove a n??? Ne pa de me pol sprašujete če sem vas kej posnel trance_13_cry.gif

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst sm na kkšnem filmčku. Ti si pa tazadna, ki se ma kej za oglašat, prov vesela si bla, ko se je vozil za tabo gor pa dol pa gor pa dol. Če ti je blo nadležno, prijazno rečeš, pa bo ql. Ne pa da drkaš 1 ovink, sam zato, da te ta stric, ki te tko moti snema.

Zdej pa, men se neda več z gospodičnami, ki se vozte po ridah obremenjevat. Če vas moti, ker vas snema, mu pejte rečt. Če ste pa vesele ko vas snema, pa posnetek traja 5sec dlje, kot bi po vašem moral pa ne sitnarte.

to je blo 1x in edinkrat! vidm da ne pokapiras v cem je fora. mislm da nika nebi bla jezna ce bi enkrat posnev vec folka kako se pelejo pa bi bla ona med njimi. ne pa da na omv-ju snema kako not pridemo.?! a zdej kapiras al se kr ne.

kako ves kdaj sm jst vesela? mislm da bi se ti loh mal bol zase brigu kokr pa da se ukvarjas z nami "gospodičnami ki se vozimo po ridah" (kompleksi?) pa z fanti ki si ne kupijo letom primernega motorja (hja taprav se oglaša ;) ). vidm da mate nekateri velike probleme z nami, puncami ki se/smo se vozile po ridah. smesno O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tole z telimi posnetki je pa že presegl vsa meja. Brez veze da se kar naprej kregate. Ni pa tudi vredu, da je on ki je snemal, kar snemal brez dovoljenja tistega ki je snemal. Pejmo rajš na staro temo Kačje ride ||| pa pustmo posnetke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk..gneča na ridah...pa še sesul se je eden, pa njegov motor je oplazil še nasprotivozečega motorista....jp...veeeeeliko sreče je bilo danes prisotne na ridah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk..gneča na ridah...pa še sesul se je eden, pa njegov motor je oplazil še nasprotivozečega motorista....jp...veeeeeliko sreče je bilo danes prisotne na ridah.

Dobr se je skantu, bejba ga je vidla k je bila na počivališču in pravi da je motor čez njega letel. Sam majstr se je potem še dam odpeljal z njim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor zna ta zna trance_25_naughty.gif res moped zbit z vseh koncev ampak posnel ga nisem ; ) Človk je pred kratkim prešaltal na jurčka pa ga je nesla stara navada pri odpiranju gasa surrender.gif Svaka čast da se s takim strojem dam pele trance_27_notworthy.gif Upam da do NM ni srečal kakih težakov v modrem ninja.gif

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOCK dons gneca je bla kr huda model je meu pa kr sreco v nesreci :D jo je kr dobr odnesu glede na to kako je motor zgledou. Sam je pa car da se je odpelou s takim motorjem dam :P

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Welcome to jungle!!! trance_21_laughing1.gif

Jest nč ne štekam babe pa itak ne dajo gmah surrender.gif Ampak na to se boš z leti navadu!! whistle.gif

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor zna ta zna trance_25_naughty.gif res moped zbit z vseh koncev ampak posnel ga nisem ; ) Človk je pred kratkim prešaltal na jurčka pa ga je nesla stara navada pri odpiranju gasa surrender.gif Svaka čast da se s takim strojem dam pele trance_27_notworthy.gif Upam da do NM ni srečal kakih težakov v modrem ninja.gif

Ti pa si knedl. Nimaš težave z možmi v modrem temveč sam s sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr se je skantu, bejba ga je vidla k je bila na počivališču in pravi da je motor čez njega letel. Sam majstr se je potem še dam odpeljal z njim :D

No tudi jst sem bil priča tej nezgodi, tako da ni bilo tako hudo, kakor je zgledalo...hvala bogu!!!!

LP

post-30547-0-98366500-1315768693_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!