Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Haha

Lahka vam moderatorjem, ko lahko poljubno spreminjate napisano kadar se vam sprdne :rolleyes: :whistle:

Sicer pa Rakovčani se itak nimate za hribce, kakor je meni znano, čeprav je znaten del Rakeka bolj v hribu kakor Cerknica :whistle:

Cjrknca je zakon in nobedn ne zna toku fajn govuort kokr znamo mi sz samga centra Butalske prestolnice. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha

Lahka vam moderatorjem, ko lahko poljubno spreminjate napisano kadar se vam sprdne :rolleyes: :whistle:

Sicer pa Rakovčani se itak nimate za hribce, kakor je meni znano, čeprav je znaten del Rakeka bolj v hribu kakor Cerknica :whistle:

Cjrknca je zakon in nobedn ne zna toku fajn govuort kokr znamo mi sz samga centra Butalske prestolnice. :naughty:

Lahka nam a :winkiss:

No sej maš res mi Rakovčani tako lepo govorimo, da nikakor ne moremo bit hribci,čeprav jz sm tko narjena da se mam in za Rakovčanko in za hribko seveda izrabljam to sebi v prid in koristim obe strani tko k notranjsko in primorsko :whistle:

NO u glavnu še vedno sm zaposlena honorarno za FBI,CIA,interpol,..

tko da mi je prišla novica na uho da se je en s suzukijem fural dva dni nazaj po cerknc :naughty:

hja sj butalci sa pa en najpametnejših ldi, kukr j mjan znan :whistle:

ja ja če ne drgač na butlski dan.......seveda na PUSTNI karneval.....taku taku takulele,takulelele,....

alora gremo se mal drsat na jezeru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahka nam a :winkiss:

No sej maš res mi Rakovčani tako lepo govorimo, da nikakor ne moremo bit hribci,čeprav jz sm tko narjena da se mam in za Rakovčanko in za hribko seveda izrabljam to sebi v prid in koristim obe strani tko k notranjsko in primorsko :whistle:

NO u glavnu še vedno sm zaposlena honorarno za FBI,CIA,interpol,..

tko da mi je prišla novica na uho da se je en s suzukijem fural dva dni nazaj po cerknc :naughty:

JA JA EN BUTAL-C SE JE VOZU KI SLIŠI NA UZDEVEK DEX!!! :whistle: :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej tega butalca sm mela v mislih

ej dex sam pogled pa je iz te bajte,direkt na predjamski grad :evilgrin:

dej vsake tolk mal gas navi da da starčki oživijo,mogoč je med njimi še kak bajker al pa bajkerka :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem čist prerukal ta grad, ko sem štelal razmerje gorivo/zrak pri Husotu pred prodajo in ga navijal v rdeče pred hišo :evilgrin: Pa zadnje par dni sem zmetal tam nezanemarljivo količino pirotehničnih sredstev. Pa zadnjič, ko sem moral sprobat kako Jureš na suzukiju poje.. Me čudi, da ni še noben policije klical :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem čist prerukal ta grad, ko sem štelal razmerje gorivo/zrak pri Husotu pred prodajo in ga navijal v rdeče pred hišo :evilgrin: Pa zadnje par dni sem zmetal tam nezanemarljivo količino pirotehničnih sredstev. Pa zadnjič, ko sem moral sprobat kako Jureš na suzukiju poje.. Me čudi, da ni še noben policije klical :kva1:

to pomeni da tvoj jureš-ček slabo "štima" :whistle: poklič mene da jst pridem z svojo štimo zapet, boš vidu da bodo taplavi takoj tam!!! hehehe :whistle: :evilgrin: kar se tiče pirotehnike pa je treba žgat taprave pirotehnične zadeve, ne pa tiste pokalce k sam prdnejo . . . . . :naughty: pa boš vidu in taplavi bi bli htru pr tebi pa še mogoče kak rešilc, k bi šu mim po kakega strička k bi ga z nog vrglo! stari probi explod-e k so na užigalno vrvico! hm hm hm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pomeni da tvoj jureš-ček slabo "štima" :whistle: poklič mene da jst pridem z svojo štimo zapet, boš vidu da bodo taplavi takoj tam!!! hehehe :whistle: :evilgrin:

osa..nobene besede čez jureša ker je zakon..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh petarde so za otroke----->pravi piromani pokajo s karbitom

normal_IMG_5901.JPG

Točno,pa še drago ni to :whistle: Al pa je še ena možnost...Sam tist je pa bol tko :krneki:

Komi čakam da motor zrihtam da prletim na ride :whistle: Upam da že januarja :whistle: Drugač sm pa tut jst za 17ga...Jst sm za ročn fuzbal :D

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa..nobene besede čez jureša ker je zakon..

a res??? hehehehehe :whistle: sm vedu da se boš oglasu!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe cestak ma pa nou motor!!!! :evilgrin: sam nevem kje je zgubu poštarsko torbo! :lol1: cestak, pršut je bil njammmmiiiiiiiii!!!!! pa vin tud, mmmmmmmmm!!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm cestak je šu na probno vožnjo z novo pridobitvijo, na vsak način je hotu sprobat kolk lahk založi v ovink!!!! :naughty: :worship: :yea1: :slap: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še na drugo stran . . . . . . :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jih pa biksaš hehe

še mal pa bo nov let pol pa še ene 3,štir mesce pa bo že kr lušno na motorju,vmes še kak piknik in to je to

a bi se dobil mogoč kak četrtek v epicu u rock caffeju pa nardil kakšno tekmovanje u pikadu,biljardu,ročnemu nogometu,..

recmo 17.januarja k bo konc vsega tega cirkusa???

No kaj zdej bomo kej tekmoval al ne? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse po sreč' (upam da bo) bo kmalu KLE-jčku družbo delala ena punca... Ki sliši na ime Varaderka. :worship: :krneki:

post-9298-1199026749_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse po sreč' (upam da bo) bo kmalu KLE-jčku družbo delala ena punca... Ki sliši na ime Varaderka. :worship: :krneki:

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kaj zdej bomo kej tekmoval al ne? :naughty:

ja za zment se je an

piki :worship:

aja sej res jz sm sprgledala da sta 28ga praznovala rojstni dan PikiJapok in rumeni cestak

tko da fanta malo z zamudo vse najbolše ter veliko raznoraznih užitkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sej res jz sm sprgledala da sta 28ga praznovala rojstni dan PikiJapok in rumeni cestak

tko da fanta malo z zamudo vse najbolše ter veliko raznoraznih užitkov

Ne boš se zmuznla, da nebi kej ruknla na ta račun ;) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse po sreč' (upam da bo) bo kmalu KLE-jčku družbo delala ena punca... Ki sliši na ime Varaderka. :worship: :krneki:

Morš biti pa pri Božičku oz. Dedku M. zelo . . . .khmmmm :devil:

srečno z novo pridobitvijo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi bla pa kr za :yea2:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!