Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Torej vidiš tudi v času naprej ...

Pa nič - pač izpadeš, kakor izpadeš, prostovoljno.

A ni ta tema namenjena Fočkom pa kaki slikci , posnetku???trance_43_wavetowel2.gif

Pa ti nimaš nobene sezone?? Preprosto brstiš celo leto!! trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni ta tema namenjena Fočkom pa kaki slikci , posnetku???trance_43_wavetowel2.gif

Pa ti nimaš nobene sezone?? Preprosto brstiš celo leto!! trance_21_laughing1.gif

On ma celoletno sezono na MS. Odprto nonstop.

Bolj kot problem sekanja z glavo kakega ovinka, kar bdw sicer je problem, ker se marsikdo (pa vključno z mano) tam včasih preganja vidim naslednje probleme:

1. nekateri obračajo v drugem ovinku navzgor nad klopcami (sploh mladina z 125 ali 250ccm) in se ne zavedajo, da je prav taisti ovinek zelo hiter in ti nekdo bodisi gor ali dol zelo hitro lahko prileti

2. ovinek pri klopcah je tudi kritičen zaradi slabega asfalta, pa gneče folka, pa nekaterih ki se vklučujejo, ali ustavljajo, no kakorkoli, tam svetujem previdnost

3. da ne govorimo o tekočem prometu, kamionih in celo avtomobilih, ki sečejo ovinke

Drugače pa je najboljše na ridah, ko si sam in so od sonca obsijane....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res!! Mislim da je najbolj varno obračati (če že mortetongue.gif) spodaj v naselju (čimbolj tiho in mirno ter tako vse do table konec Planine) trance_27_notworthy.gif

Zgoraj pa na kaki dolgi pregledni ravnini. Sam ponavadi še malo postanem na pesku ob cesti, parkat zadiham in potem juhuuuu!!

Ma je res velik problem ker nekateri pripeljejo živalsko hitro tako da moraš kjub vsej previdnosti kar hitro ukrepat oziroma počakat pri kraju slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. ovinek pri klopcah je tudi kritičen zaradi slabega asfalta, pa gneče folka, pa nekaterih ki se vklučujejo, ali ustavljajo, no kakorkoli, tam svetujem previdnost

men se pa zdi da je asfalt čist okej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa zdi da je asfalt čist okej..

Tut men se zdi, sam sm tam že vidu tolk brezveznih padcov... sploh ko se sonce skrije in je senca na tistem ovinku. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut men se zdi, sam sm tam že vidu tolk brezveznih padcov... sploh ko se sonce skrije in je senca na tistem ovinku. :whistle:

ja..treba je pa nujno brez filinga odpirat gas..to lahk tut na pisti s super oprijemom doživiš..al pa vidiš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut men se zdi, sam sm tam že vidu tolk brezveznih padcov... sploh ko se sonce skrije in je senca na tistem ovinku. :whistle:

Jaz bi to kritiko naslovil na vzdrževalce piste :-) mogoče lahko talno gretje zrihtajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa zdi da je asfalt čist okej..

Sej je okej, dokler se ne zgodi kej....hočem opozorit tiste, ki jim je mar, bognedaj da bi svetoval, tistim, ki obvladajo in letijo skozi kot raketa...še jaz jih rad pogledam..trance_27_notworthy.gif

za vse ostale smrtnike pa...točno Kewo, delno je v senci, če pripelješ od spodaj, ga ne vidiš prav lepo v iztek, relativno slabo se vidi tudi kdo dol prihaja, poln je kačic....in če se vse po Murphiju sešteje...smo tam, kjer ni muh. Meni (pa tut par motoristov se strinja) tisti ovinek sploh ne leži, ga ne maram in ga odpeljem z še dodatno rezervo.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ponavadi peljem preko rid s polnim tankom ... če bi mel rezervo, lahko kje ostaneš :P

Asfalt je, za normalno vožnjo, dober ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ponavadi peljem preko rid s polnim tankom ... če bi mel rezervo, lahko kje ostaneš :P

Asfalt je, za normalno vožnjo, dober ;)

Za normalno vožnjo je dober tut makedam. trance_25_naughty.gif..aja pa

FOČK in ???????????????? trance_41_w00t2.gif

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče..

Obračat je najbolje gor na sred gornje ravnine ravnine, ravno tam kjer se mal zalomi, ker vidiš res daleč naprej in nazaj in ni variante, da te kdo preseneti, oz da ti koga presenetiš. Spodaj pa v zadnjem levem ovinku še pred vasjo planina. Vidiš ful daleč za sabo, tako ni straha, da bi te od zadaj kdo nabasal, prav tako pa v prvem delu ovinka vidiš še skozi cel naslednji desni, do same table Planina in še naprej do naslednjega desnega že za tablo.. Je pa res, da vsakič narediš prekršek ker greš pač čez polno črto. Ampak meni osebno je bolj važna preglednost in to, da ne bom pri obračanju koga presenetil, kakor ene črte. Btw, na tem ovinku je celo precej bolj in dlje pregledno kakor nižje v kraju Planina, kjer je križišče za Strmco, oziroma za tisto enosmerno cesto.

V zvezi z asfaltom pa za moj okus drži čist ok.. Tako na soncu, kakor zvečer, tako poleti, kakor spomladi in jeseni ko te na motorju že zebe kot cucka. Je pa res, da je treba odpirat cestni vožnji primerno in ne kot na dirki.. Pa pač normalne gume met gor.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejejej...čisto ste mi zjebali psihologijo...ko hočem mal ustrašit, predvsem tiste ki se še učijo, da malce znižajo hitrost pri klopcah, ta glavni piloti (bdw se strinjam z vsemi) povejo da je čist v redu asfalt, če znaš pravilno odpret gas....a veste kok je petard, ki mislijo, da znajo čist u redu odpret gas? = 99% (vključno z mano, da ne bom izpadu svetnik). headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je okej, dokler se ne zgodi kej....hočem opozorit tiste, ki jim je mar, bognedaj da bi svetoval, tistim, ki obvladajo in letijo skozi kot raketa...še jaz jih rad pogledam..trance_27_notworthy.gif

za vse ostale smrtnike pa...točno Kewo, delno je v senci, če pripelješ od spodaj, ga ne vidiš prav lepo v iztek, relativno slabo se vidi tudi kdo dol prihaja, poln je kačic....in če se vse po Murphiju sešteje...smo tam, kjer ni muh. Meni (pa tut par motoristov se strinja) tisti ovinek sploh ne leži, ga ne maram in ga odpeljem z še dodatno rezervo.

Men je zelo hinavski ovink, sploh navzdol. Sem šel že parkrat skor ven, ker sem pač mal preveč prletu. Tolk da letos sm šu skos normalno, lepo turistično mimo počivališča ( brez pretiranega bremzanja) in lepo nagnil z zmerno hitrostjo. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obračat je najbolje gor na sred gornje ravnine ravnine, ravno tam kjer se mal zalomi, ker vidiš res daleč naprej in nazaj in ni variante, da te kdo preseneti, oz da ti koga presenetiš.

:)

Se strinjam s tabo sam za obračanje zgoraj se mi zdi bolši ovinek tist k se skor čist obrneš v levo (po ravnini ta drugi ovinek) ker tam ni velike hitrosti in lahko pogledaš ful naprej in nazaj in samo sredi ovinka zaviješ nazaj navzdol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s tabo sam za obračanje zgoraj se mi zdi bolši ovinek tist k se skor čist obrneš v levo (po ravnini ta drugi ovinek) ker tam ni velike hitrosti in lahko pogledaš ful naprej in nazaj in samo sredi ovinka zaviješ nazaj navzdol :P

Ja, tole se strinjam, tisti ovinek je super za obrnit, samo meni se ponavadi ne da do tja vozit, ker sta mi unadva ovinka čist brezveze, pa raj kar na ravnini obrnem.. :) Če gre pa kdo nasproti pa seveda ne ustavljam ob cesti in čakam, da bom obrnil (eni to počnejo), v tem primeru pa vedno potegnem do tega ovinka in obrnem tam :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je zelo hinavski ovink, sploh navzdol. Sem šel že parkrat skor ven, ker sem pač mal preveč prletu. Tolk da letos sm šu skos normalno, lepo turistično mimo počivališča ( brez pretiranega bremzanja) in lepo nagnil z zmerno hitrostjo. :)

Ja res je, v tem ovinku nisem imel nikoli dobrega občutka, ko pelješ navzdol nič ne vidiš, ko greš navzgor pa tiste grozne skale na desni, mi kar slabo rata, tko da tam čez z veliko mero spoštovanja do ceste :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo kdo tam čez cca 1 uro?

Jebenti, če bi vidu pred eno uro,..bi zdaj lahko tm bil...pa yu3..sam da Maus oznani, da je petek.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebenti, če bi vidu pred eno uro,..bi zdaj lahko tm bil...pa yu3..sam da Maus oznani, da je petek.

evo maš eno uro cajta pa par minut.... na kufe pa cukr :whistle: pa ne na ride :evilgrin:

p.s. sam ne rečt spet da nis vidu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!