Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Dons je blo pa res zakon gor! :D Najverjetneje je bil dons zadnji dan, da so ble še optimalne temperature za vozit.

Mal čez drugo uro je šel s kolesom čez Boris Pahor...

A tale gospod?

.Boris_Pahor.large.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je blo pa res zakon gor! :D Najverjetneje je bil dons zadnji dan, da so ble še optimalne temperature za vozit.

Mal čez drugo uro je šel s kolesom čez Borut Pahor...

Sem se zmotil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus... tvoja napoved se je uresničla... smo bli mokri :P drugič rajš sonce napovej :OK:

uf jst pa nč, sm šla na obalo in mela sonček ta cejt ko je tle pralo, domu pa skor po suhem spet :notworthy: drugič pejte na obalo gledat moto GP :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GrCaR, pa ke si ti človek božji hehe :D

Super fino je blo v soboto ^^

Pa evo mene... sej veš kje sm... če ne gnijem v službenem Kangooju sm na motorju :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf jst pa nč, sm šla na obalo in mela sonček ta cejt ko je tle pralo, domu pa skor po suhem spet :notworthy: drugič pejte na obalo gledat moto GP :P

hehe pol ti je blo pa fajn ja..no ja sej mene tud ni nč dž ujeu sam sam maja pa miha sta pa se mau stuširala :P

bomo drugč šli na obalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe pol ti je blo pa fajn ja..no ja sej mene tud ni nč dž ujeu sam sam maja pa miha sta pa se mau stuširala :P

bomo drugč šli na obalo :)

ma ja nej panike, jh no vsake tok se je pa tut mal oprat treba :) zj pa dost za en cejt hehe, prihajajo otoplitve tko d se vidimo na cejst :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En hitr fočk dns (si nisem mogu pomagat) samo gori doli naokoli...in wušššš..evilgrin.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En hitr fočk dns (si nisem mogu pomagat) samo gori doli naokoli...in wušššš..evilgrin.gif

Jst bom šel pa jutr popoldne na kofe. Okoli štirih, petih in pol ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom šel pa jutr popoldne na kofe. Okoli štirih, petih in pol ...

Žal pridem šele ob 5 uri domov ....glare.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En hitr fočk dns (si nisem mogu pomagat) samo gori doli naokoli...in wušššš..evilgrin.gif

Pa si bil okol pol 4ih v Postojni? En črn Z1000SX z svetlo čelado je prav lepo pozdravu :P ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si bil okol pol 4ih v Postojni? En črn Z1000SX z svetlo čelado je prav lepo pozdravu :P ?

Jp, a ti si ga žgal...lepo je slišat hondico kako poje! Naslednjič kava coffee.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk.

in to brez mene trance_16_dozingoff.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!