Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ata osa ga ma zmeri sabo... :grrr

Fočk dans dopoldan, nikjer žive duše...

hehehehe . . . .sladoled je don biu :OK: smo mogli šibat v Idrijo, k sm ga v Idriji pozabu :P

pa še . . . . .zato. . . . k ga ti nis hotu plačat . . . . . :BUA:

Plačat pa nis hotu zato, k si se z DUČIJEM skrivu . . . . .tam nek . . . okol obale . . . . :wallbash::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni panike, če bo v soboto vreme, prletima s kolegom čez ride, pa častim z veseljem :OK:

Žal me je vreme z :BUA: ...pri nas že od jutra dežuje, a obljuba za kavo ostaja za prvo naslednjo priložnost :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk..Krucija vidu, Bajkerja77 vidu, Hypejacka vidu....hwala bogu dokler kej vidim...pa eno u mini krilu vidu pod Rakitno :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil na Ridah, dva sem pozdravu, samo sta si verjetno mislila kdo je ta šmrkavc, ker nista odzdravla :grrr :)

Ena Ninja ZX10R (ta "nova"), za drugega se pa ne spomnim, sem bil z rumeno hornetko in kolega z KTM-om, predvidevam da kdo od tu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil na Ridah, dva sem pozdravu, samo sta si verjetno mislila kdo je ta šmrkavc, ker nista odzdravla :grrr :)

Ena Ninja ZX10R (ta "nova"), za drugega se pa ne spomnim, sem bil z rumeno hornetko in kolega z KTM-om, predvidevam da kdo od tu? :)

Ker letnik 11 al 12 .. črna al zelena :? .. jaz sem se mimo peljal (aja FOČK 2x) :lol:

Čist v vsakem ovinku tudi jaz ne pozdravim, oziroma je vse odvisno od situacije :P

Mogoče sm biu clo js ;) ... če sm biu .. se opravičujem, ob priliki lahko kavo plačaš :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala fantoma, ki sta opozorila na policaje v Planini vozniku quada. Policaji so imeli že enega nemca, vidva pa sta bila eden na ducatiju, drugi pa misliim, da na bmw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil na Ridah, dva sem pozdravu, samo sta si verjetno mislila kdo je ta šmrkavc, ker nista odzdravla :grrr :)

Ena Ninja ZX10R (ta "nova"), za drugega se pa ne spomnim, sem bil z rumeno hornetko in kolega z KTM-om, predvidevam da kdo od tu? :)

Jst te nisem vidu pozdravljat. Pa tist ni ninđa, ampak Z1000SX z ninja nalepkami od DAMI34 :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst te nisem vidu pozdravljat. Pa tist ni ninđa, ampak Z1000SX z ninja nalepkami od DAMI34 :)

aha, če sm pa bil jst, pol se pa men kavo plača ne Mausu!!! :P

p.s. js vse po vrsti pozdraulam...je pa res da včasih sam mau obrve dvignem..u pozdrau :grim

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sta bla una dva nasproti parkirana. Veš ko sem reku, da si bom enkrat, ko bom velik, takega KTM-a kupil za okrog hiše?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sta bla una dva nasproti parkirana. Veš ko sem reku, da si bom enkrat, ko bom velik, takega KTM-a kupil za okrog hiše?

Seveda, sej sm obrve dvignu...sicer zdj sta tut teb kavo dolžna, k si KTMja pohvalu :D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sta bla una dva nasproti parkirana. Veš ko sem reku, da si bom enkrat, ko bom velik, takega KTM-a kupil za okrog hiše?

tako je, una dva nasproti parkirana! :grim

ja sej kaj več kot okrog hiše pa ni, kolega po 200km že pizdi da ga rit boli, pa za v Dolomite se že psihično pripravlja da ga bo rit bolela! :lol:

Jst te nisem vidu pozdravljat. Pa tist ni ninđa, ampak Z1000SX z ninja nalepkami od DAMI34 :)

no pol je pa ta, na hitro sem pogledal in vidu ninja nalepke :)

Popravljeno . Popravil marinaio
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dab te silu, sam če bo kkšna v bikinkqah al pa čist brez jo kr prpopaj sm gor :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dab te silu, sam če bo kkšna v bikinkqah al pa čist brez jo kr prpopaj sm gor :P

danes slabo kar se tiče gole kože:

post-22468-0-02114600-1339950121_thumb.jpg

post-22468-0-70110200-1339950130_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejcgs maš še kako sliko?

če si bil tam med 11 in 13 se zna zgoditi da je se kaka slika.

javi na PS kaj naj iščem (kakšen motor, barva kombinezona, čelade - da lažje najdem)

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!