Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Učeri smo se ene 2 urce gor pa dol vozil.

dscn2963hv.jpg

dscn3015b.jpg

Sam zdej pa ne vem kaj velja kot fočk? A usakič k se mim parkinga prpeleš?

LP Blaž

Vsakič ko daš za kavo na OMW :grim
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakič ko daš za kavo na OMW :grim

če pa men plača velja 2xratno :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Mic0: Si se ustrašil uradne osebe na mopedu? :D

Jst sem pa Zlatkota srečal v ridah in izkoristil trenutek ko je šel scat za naredit eno špijunsko fotko ninđe!

ninja.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je Maus povsod, ker sem ga opazil pri Vikiju kako se masti s sladoledom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo en pozdravček iz Apatina . . . . . od OSE za vse ridaške duše!

vreme super . . . . .Jelen pivo pa še bolš!

evo . . . . . ata osa najdu nou viadukt črnega kala . . . . . .

post-15855-0-24912200-1340479610_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah danes kar veselo, saj vas je bilo kar nekaj, hvala tudi gospodu na rdeči cbr-ki za spremstvo od rid do kalc. :OK:

post-19055-0-45355300-1340558210_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah danes kar veselo, saj vas je bilo kar nekaj, hvala tudi gospodu na rdeči cbr-ki za spremstvo od rid do kalc. :OK:

Predvidevam da si snemal med vožnjo, si lahko filmček kje ogledamo? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italjan na Trimuphu je obračal sredi ovinka, voznik suzukija ni nič kriv.

ja vem ampak ali je imel voznik suzukija kakšne priče??... drugače bojo spet rekl neprilagojena hitirost pa bo :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

italjanov res ne maram, sam p..... pocnejo po nasih cestah !!

Skratka fock 2x dans, ce kno najde aluminjaste ostuzke naj mi jih prosim vrne, da ulijem nove tacke !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk..en zaspan rumenicestak,suzuki,pa še ena punca za mizo-( se opravičujem k se nism predstavu,sm mislu d me vsi poznajo :P )

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

th sej se strinjam s tabo, pa vendar...ne želim, da na mojmu pasu kdorkoli obrača ko grem skoz ovinek...ne znam bremzat...sploh pa ne maram taljanov, ker mislijo da je cesta njihova..pa parkirajo motor al avto na sredi voznega pasu in grejo scat ,al pa gobe nabirat.

p.s. a veš da pr njih velja, da vkolikor vklopiš vse štiri smernike, ti je dovoljeno rikvercanje po AC vse do prvega izhoda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami norci na teh ridah :P bo treba razmislit o eni penzioistični znamki in lepo počas po teh ridah,npr. lahko se zgledujete po men.... :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

p.s. a veš da pr njih velja, da vkolikor vklopiš vse štiri smernike, ti je dovoljeno rikvercanje po AC vse do prvega izhoda :P

BUČE3!!! :BUA: Ma kje pobiraš take (dez)informacije... :glare:

Articolo 176 - Comportamenti durante la circolazione sulle autostrade e sulle strade extraurbane principali

1. Sulle carreggiate, sulle rampe e sugli svincoli delle strade di cui all’art. 175, comma 1, è vietato:

b. effettuare la retromarcia, anche sulle corsie per la sosta di emergenza, fatta eccezione per le manovre necessarie nelle aree di servizio o di parcheggio;

20. Chiunque viola le disposizioni del comma 1, lettere b., c. e d., e dei commi 6 e 7 è soggetto alla sanzione amministrativa del pagamento di una somma da euro 389,00 a euro 1.559,00 [1].

[1] La Legge 15/07/2009, n. 94 (art. 3/55° comma) ha introdotto, all'art. 195 del Codice della Strada, il comma 2-bis il quale prevede che "Le sanzioni amministrative pecuniarie previste dagli articoli 141, 142, 145, 146, 149, 154, 174, 176, commi 19 e 20, e 178 sono aumentate di un terzo quando la violazione è commessa dopo le ore 22 e prima delle ore 7..."

V glavnem, na avtocestah je prepovedana vzratna vožnja, tudi na odstavnem pasu. Razen za nujne manevre na počivališčih in bencinskih servish. Kazen se giblje od 400 -1600€, med 22h in 7h zjutraj se kazen poveča za 30%. Aja, pa pokasiraš tudi 10 kazenskih točk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italjan na Trimuphu je obračal sredi ovinka, voznik suzukija ni nič kriv.

Nesreča se je zgodila na koncu ravnine (po zloglasnem ovinku) tik pred zgornjim ovinkom.

Ko sem pripeljal mimo sta bila motorja zapeta na sredini pasu, ki pelje proti Postojni.

Po razbitinah bi rekel, da se je tam tudi zgodil trk.

Glede na lego motorjev predvidevam da se je Italjan peljal v smeri Postojne, ta na suzukiju pa v smeri Planine.

Iz vsega videnega ne morem razumet, kako bi lahko bil kriv Italjan.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben ne bo pred kolegi rekel,da je naredil napako in da se mu enkrat vožnja čez črto ni izšla in je zapel,lažje je flancat p.....italijan,obračal je...... domišljija osramoščenih nima meja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fock 8x, ne po moji krivdi, prvic je bil kofe na omw kriv za obracanje drugic pa prazen tank :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!