Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Nesreča se je zgodila na koncu ravnine (po zloglasnem ovinku) tik pred zgornjim ovinkom.

Ko sem pripeljal mimo sta bila motorja zapeta na sredini pasu, ki pelje proti Postojni.

Po razbitinah bi rekel, da se je tam tudi zgodil trk.

Glede na lego motorjev predvidevam da se je Italjan peljal v smeri Postojne, ta na suzukiju pa v smeri Planine.

Iz vsega videnega ne morem razumet, kako bi lahko bil kriv Italjan.

lp

Triumph je speljal po iz parikirišča po ravnini gor, nato pa iz ovinka do konca druge ravnine.

Ker se pa pač tam kjer ni folka ni zanimivo vozit, je na koncu ravnine, v začetku ovinka obračal.

V tistem trenutku je pa dol pripeljal voznik suzukija. Mislim da ni imel časa niti zavirat niti se izogibat.

Kolikor je meni znano. Videl pa nisem, samo slisal pok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem videl italjane sm ze vedu da se nav dobr koncal, sploh onega z crno ninjo, ker sm mislu d bo kr naravnost v planino poletel... Kako pa sta se pol zmenla, ja ble policija umes ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BUČE3!!! :BUA: Ma kje pobiraš take (dez)informacije... :glare:

iz realnega sveta...tako namreč razmišljajo...se preveč družim z njimi in sem to že parkrat doživel....žal :P

a res še nisi videl nikoli italijana, parkirat avtomobila (najmanj polovica ga je bilo na cesti) pa nabirat rožice? Al pa italiana ko rikverca po odstavnem pasu in ima vključene vse štiri smernike? Še nikoli?

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 22:58 prazen OMV v Postojni, Ko sem se pa peljal čez ride ob 23:09 ni nihče mrgolel na parkingu. Kam ste šli vsi :eek::hmm: ?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 22:58 prazen OMV v Postojni, Ko sem se pa peljal čez ride ob 23:09 ni nihče mrgolel na parkingu. Kam ste šli vsi :eek::hmm: ?

LP Robert

Kaj si mel dežurstvo za scooteriste :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes fočk,sem se mogu posušit.me je pralo od idrije do goviča......pa sam biu okrog 14h.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk .. no ja .. ne ride .. grossglockner je bil .. grossi ride :P ... temu se reče GOČK :lol: ... en vikend me ni, pa že neumnosti po ridah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk .. no ja .. ne ride .. grossglockner je bil .. grossi ride :P ... temu se reče GOČK :lol: ... en vikend me ni, pa že neumnosti po ridah :P

Ja gor pa je super, še posebno, če ni prevelike gužve, kar je sicer zelo redko kdaj. Bemti, sam OMW pa nimajo tam blizu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja gor pa je super, še posebno, če ni prevelike gužve, kar je sicer zelo redko kdaj. Bemti, sam OMW pa nimajo tam blizu :grrr

eh .. sj pol sm minđo še do Orlovega gnezda zapelu u Nemćiju :P ... tm je meu Dolfe svoje ride ... 24% klanc ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh .. sj pol sm minđo še do Orlovega gnezda zapelu u Nemćiju :P ... tm je meu Dolfe svoje ride ... 24% klanc ;)

a pol je zmogla, ti ni zakuhala? :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk .. no ja .. ne ride .. grossglockner je bil .. grossi ride :P ... temu se reče GOČK :lol: ... en vikend me ni, pa že neumnosti po ridah :P

A si gor tud knjigo pustu,da se lohk vpišemo :grim ma če bi jaz tok kave spil ko ti bi se rajši naših rid držu,ker je OMW čist zraven :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITAT(Thundercat @ 20 Sep 2007 @ 10:16)

Teme odprte v kategoriji On the Road & Off-Road niso namenjene splošnemu nabijanju. V kolikor bi radi pisali vse povprek si odprite temo v Kr' neki kategoriji, tam teme niso moderirane. To temo zaklepam in odpiram novo, kjer se bo pisalo le o Kačjih Ridah.

Mislm da je tole na mestu...

...in o sexu...to je povsem na mestu

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni me sram prznat č sm res sam kriv za nesrečo sam v nedeljo je pa italjan na triumphu res hotu obrnt na konc ravnine, tik pred ovinkom. Kej druzga kukr da pičim v njega res ni bla opcija. Seveda se mu ni dal nč dokazat, tku da je edina svetla stran da mi policaj ni kazni napisou. Zarad tega k je tut on točnu vidu kašna je situacija. bo pa ao+ laufou. Na konc bom še v plusu, ker motor ma sam plastike polomlene pa rob od feltne je mal zavit.

Drgač pa jebeni italjani nej ostanejo lepo v svoji makaronlandiji in nej se tam vozjo. Ta dotični me je prej še lepo snemou iz parkinga kjer se zbiramo, pol se je odloču da mi gre pa dan zagrenit. Mamico mu jebem makaronarsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa jebeni italjani nej ostanejo lepo v svoji makaronlandiji in nej se tam vozjo. Ta dotični me je prej še lepo snemou iz parkinga kjer se zbiramo, pol se je odloču da mi gre pa dan zagrenit. Mamico mu jebem makaronarsko.

spomn se zapisa, ko boš vs orgazmičn govoru o dolomitih

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni me sram prznat č sm res sam kriv za nesrečo sam v nedeljo je pa italjan na triumphu res hotu obrnt na konc ravnine, tik pred ovinkom. Kej druzga kukr da pičim v njega res ni bla opcija. Seveda se mu ni dal nč dokazat, tku da je edina svetla stran da mi policaj ni kazni napisou. Zarad tega k je tut on točnu vidu kašna je situacija. bo pa ao+ laufou. Na konc bom še v plusu, ker motor ma sam plastike polomlene pa rob od feltne je mal zavit.

Drgač pa jebeni italjani nej ostanejo lepo v svoji makaronlandiji in nej se tam vozjo. Ta dotični me je prej še lepo snemou iz parkinga kjer se zbiramo, pol se je odloču da mi gre pa dan zagrenit. Mamico mu jebem makaronarsko.

Mislim, da govorim v imenu vseh tukaj, ko pravim, da smo veseli, da si odnesel celo kožo. A si se fajn zadrževal, da ga nisi na gobec?

Mah sej velik odstotek ljudi ni za na cesto sploh. Pa naj bo to z motorji, avtomobili, kultivatorji...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spomn se zapisa, ko boš vs orgazmičn govoru o dolomitih

Sej Dolomiti so še vedno lepi, pa fajn, pa oh in sploh...sm škoda k je preuč makaronarju gor :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž se Italijanom zdi, da bi bili Dolomiti veliko lepši in udobnejši brez Balkancev.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž se Italijanom zdi, da bi bili Dolomiti veliko lepši in udobnejši brez Balkancev.

In obratno :D...zanimivo kajne?

Zame so italjančki primitivno ljudstvo...pa ne da bi jih žalil, samo ne razumem, kako lahko prideš v nek turistični kraj, pa ni enega, ki bi znal angleško jim že na daleč vidim, da iz principa nočejo/ne znajo govoriti ang.!

No ampak avte imajo pa najlepše :D.... Alfainmyheartpress.

---------------------------------------------------------------------------

Fajn, da se je v nedeljo vse srečno končalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In obratno :D...zanimivo kajne?

Zame so italjančki primitivno ljudstvo...pa ne da bi jih žalil, samo ne razumem, kako lahko prideš v nek turistični kraj, pa ni enega, ki bi znal angleško jim že na daleč vidim, da iz principa nočejo/ne znajo govoriti ang.!

No ampak avte imajo pa najlepše :D.... Alfainmyheartpress.

---------------------------------------------------------------------------

Fajn, da se je v nedeljo vse srečno končalo.

Če bi tebi vse kar obstaja sinhronizirali/prevedli že od malega, in tako nebi imel stika s tujim svetom, + če bi govoril to simpl Italjanščino napram kateri je Slo jezik kot kvantna mehanika proti poštevanki... hehe bi verjetno hitr obupal tudi pri ang.. :grim

Popravljeno . Popravil fasttrack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer zdej smo res off topic :topic: samo je pa glih tako kot je fasttrack napisal, pa morem rečt da so me lani presenetli k so se kr sami začeli s neko angleščino matrat, pa tudi ponavadi se vsaj neki potrudijo z rokami se menit. sicer pa verejtno kar se ignorance tiče zamgajo francozi.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo ko sem pristal na tleh sem se pobral in ga takoj začel VERBALNO napadati. Ko pa sem videl da je italijan sem z robantenjem kar zaklučil, ker me je itak samo čudno gledal. Moram rečt da je ta dotični majstr znal zelo dobro angleško.

še vedno nevem zakaj je imel namen obrniti. rekel je da je čakal na prijatelja da se pripeljeta do njega. To seveda ni res, ker ko sem ga zagledal je imel namen obrniti in je bil motor obrnjen čisto počes, se pravi sem jaz trčil direktno v njegov bok. Tega nisem mogel dokazati. vbistvu je sedaj vseeno. Motor sem že razkopal in ga počasi rihtam. stroška bo nekje za 400-500e

Nevem kaj bi bilo če bi imel kakšno pričo, mislim da takrat ni noben nič videl.

No kar je je. Ko zrihtam se vidmo spet na ridah.

Ajde

Popravljeno . Popravil matej22
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo ko sem pristal na tleh sem se pobral in ga takoj začel VERBALNO napadati. Ko pa sem videl da je italijan sem z robantenjem kar zaklučil, ker me je itak samo čudno gledal. Moram rečt da je ta dotični majstr znal zelo dobro angleško.

Smešno je da se ga spomnim ko sem se vozil mimo parkinga ko je visel čez ograjo s fotoaparatom v roki in slikal. Potem se je zgleda odločil in šel do vrha rid, tam pa je že naletel name. še vedno nevem zakaj je imel namen obrniti. rekel je da je čakal na prijatelja da se pripeljeta do njega. To seveda ni res, ker ko sem ga zagledal je imel namen obrniti in je bil motor obrnjen čisto počes, se pravi sem jaz v njega trčil bočno. Tega nisem mogel dokazati. vbistvu je sedaj vseeno. Motor sem že razkopal in ga počasi rihtam. stroška bo nekje za 400-500e

Nevem kaj bi bilo če bi imel kakšno pričo, mislim da takrat ni noben nič videl.

No kar je je. Ko zrihtam se vidmo spet na ridah.

Ajde

Ne bi pisal nič, če se ne bi ponovno javljal, tako pa...

Kot sem vso stvar videl sem mnenja, da je krivda izključno na tvoji strani.

Ko sem pripeljal mimo, sta bila motorja zapeta čisto na sredini njegovega voznega pasa in razbitine so bile le okoli motorjev, tako da trk se je moral zgodit tam.

Torej lahko sklepam, da on ti ni zaprl poti, ampak ker si pripeljal (pre)hitro in si ga videl počez, si napačno odreagiral in zapeljal na njegov pas, direktno vanj.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah bi blo bolj varno postavt kakšne znake, ki bi druge voznike posvarili da se tu redno podijo motoristi in naj zato pazijo kaj se grejo na cesti :OK: Ker znaki kot je na začetku rid PRILAGODI HITROST imajo bolj dvoumen pomen. Za mene to pomeni da zdej se pa začne zabava, zvišaj tempo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!