Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ravno tako kot ti nisem videl nesreče vendar glede na dogodke ki so se odvijali par minut pred nesreče domnevam da so hoteli makaronarji nam slovencem malo ˝nakazat˝ kako se stvari streže (najprej italjanček s kawasakijem kateremu se je videlo da se matra narediti nekaj česar ne zna(moraš izpasti frajer)), potem pa še fnt s triumfom ki se je vozil po zadnjem gor in dol mimo počivališča(domnevam da se je po zadnjem peljal tudi po zgornji ravnini in ker naslednja dva ovinka nista zanimiva je frajer obrnil na koncu ravnine)

pa brez zamere :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo ko sem pristal na tleh sem se pobral in ga takoj začel VERBALNO napadati. Ko pa sem videl da je italijan sem z robantenjem kar zaklučil, ker me je itak samo čudno gledal. Moram rečt da je ta dotični majstr znal zelo dobro angleško.

To kar delate zaj spada v temo cestno-sivo nabijanje al nekaj takega, pa čeprav je to počlo na ridah.

off topic: taljani ko so v strahu govorijo vse možne jezike.. Tudi slovensko čudežno spregovorijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi pisal nič, če se ne bi ponovno javljal, tako pa...

Kot sem vso stvar videl sem mnenja, da je krivda izključno na tvoji strani.

Ko sem pripeljal mimo, sta bila motorja zapeta čisto na sredini njegovega voznega pasa in razbitine so bile le okoli motorjev, tako da trk se je moral zgodit tam.

Torej lahko sklepam, da on ti ni zaprl poti, ampak ker si pripeljal (pre)hitro in si ga videl počez, si napačno odreagiral in zapeljal na njegov pas, direktno vanj.

lp

Edino od tega je res to, da sta motorja po trčenju pristala bolj na sredini voznega pasu.

Saj pravim da mi neb blo hudo priznat če bi ga jaz usrou, lej pač se zgodi. Sam tle ni blu tku lej sorry pa kukr si ti tu že razlagaš.

Moja napaka je sam ta in verjetnu tut glavna(kar ne izklučuje njegove krivde), da sm prpelou precej prehitr. Tu pa itak veste kok je. Zarad tega pa so ride.

Popravljeno . Popravil matej22
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja napaka je sam ta in verjetnu tut glavna(kar ne izklučuje njegove krivde), da sm prpelou precej prehitr. Tu pa itak veste kok je. Zarad tega pa so ride.

Si si sam odgovoril na moje vprašanje: zakaj je prišlo do prometne nesreče. Eh brezveze debatirat, glavno da si ti cel in tud tisti Italjan.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si si sam odgovoril na moje vprašanje: zakaj je prišlo do prometne nesreče. Eh brezveze debatirat, glavno da si ti cel in tud tisti Italjan.

to so italjani ki so zmeri na vikiju pa prikazujejo akrobacije vidu si jih 1000 krat . :) pa ne glede na krivdo so zmeraj italjani ki nardijo pizdarijo pa zmeraj potegnejo ta dalšo saj jih vsak dan srečaš in vidiš.

Cvetke od cvetk.

No tudi naši delamo pizdarije ampak se lahko skrijemo pred njihovimi

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš še kakšno sliko?

Črna ninja , rdeče črn kombinezon

sem ene 2x pregledal slike - pa te ne najdem gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so italjani ki so zmeri na vikiju pa prikazujejo akrobacije vidu si jih 1000 krat . :) pa ne glede na krivdo so zmeraj italjani ki nardijo pizdarijo pa zmeraj potegnejo ta dalšo saj jih vsak dan srečaš in vidiš.

Cvetke od cvetk.

No tudi naši delamo pizdarije ampak se lahko skrijemo pred njihovimi

Ja italjan je italjan :D Sem te vido v soboto nekje ob 16.00 v giru :D Še dva sta bila s tabo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah bi blo bolj varno postavt kakšne znake, ki bi druge voznike posvarili da se tu redno podijo motoristi in naj zato pazijo kaj se grejo na cesti...

sej je že takle znak... ko se pelješ navzgor, na sredini ravnine pred ovinkom, kjer je križišče z enosmerno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da je tema zašla.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo . . . . potepanje po romuniji se splača . . . . . :grim

mogoče vesela novica . . . .mogoče pa slaba . . . . . :ninja:

Gandi in vsi ostali lastniki dučijev . . . . . .mal se vprašte iz kje izvirajo vaši motorji. . . . . :kva2:

V Romuniji . . . . . sm najdu fabrko DUCATI :OK:

Gandi . . . . hit povej . . . če rabš še kako dučijevo matico . . . . da ti prnesem iz romunije . . . . :OK: :OK:

post-15855-0-55286000-1340828665_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheheh . . . . . . .vidim da se vam dogaja! :OK:

men se tud dogaja po romunskih cestah . . . . . :grim

prijetno presenečen nad romunskimi vozniki, delno razočarna nad cesatami . . . . :ninja:

evo ena slikca idealne romunske ceste . . . . :SS

post-15855-0-50158600-1340902433_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo . . . . potepanje po romuniji se splača . . . . . :grim

mogoče vesela novica . . . .mogoče pa slaba . . . . . :ninja:

Gandi in vsi ostali lastniki dučijev . . . . . .mal se vprašte iz kje izvirajo vaši motorji. . . . . :kva2:

V Romuniji . . . . . sm najdu fabrko DUCATI :OK:

Gandi . . . . hit povej . . . če rabš še kako dučijevo matico . . . . da ti prnesem iz romunije . . . . :OK: :OK:

post-15855-0-55286000-1340828665_thumb.jpg

Hvala Ata za dostavo matic, zdej sm ga skup sestavu in kuj naredu en dopoldanski FOČK! :grrr

post-15567-0-09496500-1340903750_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Ata za dostavo matic, zdej sm ga skup sestavu in kuj naredu en dopoldanski FOČK! :grrr

post-15567-0-09496500-1340903750_thumb.jpg

Kaj smo se mi videli? Ti in še en starejši možakar sta prišla ravno ko sva bila s perzotom v odhajanju? :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj smo se mi videli? Ti in še en starejši možakar sta prišla ravno ko sva bila s perzotom v odhajanju? :OK:

Smo se vidli v Postojni, ja... :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!