Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

js tut jučeri fočk, pa dns bom tut :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moder 125 ccm ... LJ-.. / 94 ... NASLEDNJIČ BOŠ LEŽAL V JARKU S 380 KG ŽELEZJA IN MESA NA SEBI KER NE BOŠ VEČ IMEL TAKE SREČE Z MOJO DOBRO VOLJO !!! PEZDE MALI : V OVINKU SE NE PREHITEVA STAREJŠIH OD SEBE PO DESNI - NOTRANJI STRANI DESNEGA OVINKA !!

pa srečno vožnjo !

th da te nebo kap :) drugič za njim pa dve okoli kepe pa bo

Popravljeno . Popravil exclan
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moder 125 ccm ... LJ-.. / 94 ... NASLEDNJIČ BOŠ LEŽAL V JARKU S 380 KG ŽELEZJA IN MESA NA SEBI KER NE BOŠ VEČ IMEL TAKE SREČE Z MOJO DOBRO VOLJO !!! PEZDE MALI : V OVINKU SE NE PREHITEVA STAREJŠIH OD SEBE PO DESNI - NOTRANJI STRANI DESNEGA OVINKA !!

pa srečno vožnjo !

kaj? tam si plac pustu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons okol enajstih je eden stal na ovinku z nekim fotoaparatam, če je slučajno ratala kakšna slikca črne ninje bi prosu da mi jo pošle :) da lohk dokažem da je biu fočk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo, večerni fočk - večkraten :P

post-163-0-35849100-1341087079_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moder 125 ccm ... LJ-.. / 94 ... NASLEDNJIČ BOŠ LEŽAL V JARKU S 380 KG ŽELEZJA IN MESA NA SEBI KER NE BOŠ VEČ IMEL TAKE SREČE Z MOJO DOBRO VOLJO !!! PEZDE MALI : V OVINKU SE NE PREHITEVA STAREJŠIH OD SEBE PO DESNI - NOTRANJI STRANI DESNEGA OVINKA !!

pa srečno vožnjo !

Si že dobr zapiral... :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bilo videti polno fotografov gor tako da, če ima slučajno kdo kakšne slike se priporočam(yzf 125) :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj? tam si plac pustu ;)

shujšal u rit ..kaj čm tko je če dam vse za gume , fedre in bencin ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj? tam si plac pustu ;)

ej jst sm penzionist ko sem z bonijem ... čak da pridem z apn4 k mi vse ruži po tleh ...

tko kot ste mi znalci povedal...začneš ob ćrti pa sekaš ovin pa končaš ob črti ... vem da sem 3x počasnejši po ovinkih od 125 ...sploh če sva v dvoje ... pa se mi zdi da sem nekaj takega že povedal : poči mimo - pa kaj ( tud sam vsakega spustim naprej takoj ko ga opazim - če je pa raketa je pač za to potrebno kak ovinek več ..) ...sam ne mi pol jamrat če ti kaj ne bo zneslo ... pa mulc je mel srečo da imam velik vidni kot ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo se pa prou fletno podružil...pa tud predstava je bla dobra :notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes šow parkrat gor pa dol okrog 16 ure. Pa je kar neki mladih v senci gledalo in navijalo na zgornih ovinkih.

Lepo bi blo ce bi kaksen od njih tud kamne s ceste zbrcal, da se jim nebi blo treba umikat ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se je pred mano v enem izmed spodnjih ovinkov fočkala srna. Majhna sicer, a oči so bile vseeno izbuljene do vizirja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!