Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

No potem sem si prav zapomnil. Pa ena bejba je bila na istem park placu ob cca 17.45 ko sem rinil proti Krasu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tem pa osebno prvič videno je dejansko voznik avto ugasnil potegnil ven ključe in dim je šopal iz avspuha prov zablokiralo je do konca gas. Smo že teli klict policijo pa se je prpelala lih marica mimo, pol pa itak se je počakalo da se je motor pregrel in je avto crknu tko da je blo zato po cesti vse črno..

Počakalo se je da je motor požrl vse olje in posledično je motor hin. Nobena generalna ga ne reši več.

Ampak ste pa kreteni z voznikom na čelu. Zakaj niste ugasnili avta?

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pofočk after rejn :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BEMVASVECA . . . . . .končno se je Ata osa vrnu domov . . . . . . in šu na ride, narest en fočk! :grim

Gor ni blo žive duše . . . . . ride samevale! Edin rumenga in ebony sreču na poti domov . . . . mičkn pred planinske mostom . . . . se pozdravli po udarniško! :OK:

Hvala vsem, ki st me opozorili . . . . . da so taplavi imeli zasedo na ridah . . . . :OK:

Aja . . . . Gandi, najdu sm motor za tebe . . . . . zihr bi biu taprave velikosti zate! :OK:

post-15855-0-33852100-1341684233_thumb.jpg

sam nism sigurn če je Romunskega izvora! Slikano v Srbiji . . . . :OK:

Popravljeno . Popravil osa rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakalo se je da je motor požrl vse olje in posledično je motor hin. Nobena generalna ga ne reši več.

Ampak ste pa kreteni z voznikom na čelu. Zakaj niste ugasnili avta?

ista stvar se je pri nas naredila z službenim kombijem. Pa je vzel kontakt, vzel ključe ven ampak motor se ni ustavil dokler ni zmankal olja al nafte-ne vem. Je potrgal 3 bate. 6000€ popravilo. In kombi je mel sam 84 000 km. Jajca francoska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ista stvar se je pri nas naredila z službenim kombijem. Pa je vzel kontakt, vzel ključe ven ampak motor se ni ustavil dokler ni zmankal olja al nafte-ne vem. Je potrgal 3 bate. 6000€ popravilo. In kombi je mel sam 84 000 km. Jajca francoska

V najvišjo prestavo, noga na bremzi pa sklopko spustit. Sicer trpi pri tem sklopka, ampak enega volvota z renaultovim motorjem sem pa uspel ustaviti na ta način, čeprav je lastnik držal ključe v roki.

Mal on topic:

Fočk, kofe na OMV z Mausom in Mašo, fočk, kofe na OMV z Dami34, fočk in domov.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest tut fočkal včeraj, čeprav sem na dopustu v Istri....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest tut fočkal včeraj, čeprav sem na dopustu v Istri....

Pa sej so te vsi vidli no!!!

Ampak rumenkota mata pa kar popoldanski abonma!! :kva1:

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej so te vsi vidli no!!!

...tebe pa wohal.... hahahhaha TTS parfum...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ista stvar se je pri nas naredila z službenim kombijem. Pa je vzel kontakt, vzel ključe ven ampak motor se ni ustavil dokler ni zmankal olja al nafte-ne vem. Je potrgal 3 bate. 6000€ popravilo. In kombi je mel sam 84 000 km. Jajca francoska

v takem primeru (dizl) zamašiš auspuh pa crkne mašina takoj. Aja pa fočk yučeri. Krucy tenx 4 kofi (anan) :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žalosten fočk :(

zaradi

nesreče :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem šel jaz mimo s kolesom okoli 19:30 je bil tam na ograjo naslonjen BMW R 1200 GS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons nč fočka . . . . . . .

Dami in njegova tabolš polovica . . . . . . pa hvala za pijačo, tortico in sljadoled! :OK:

Bemtiš . . . . . kwa je spet to na ridah . . . . :glare: če Ata ose ni gor . . . . .takoj je kaj narobe!!! :BUA:

Upam da ni kaj hujšega . . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk, fočk, fočk, fočk, fočk, fočk, fočk, fočk, fočk, :D

Nism nč vidu, upam da ni bilo kaj hujšiga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!