Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Dns po dolgem času uživala v idili na klopci, pol se je pa začela gužva nabirat, z Zivimnorcem in kmetom, k me je s tistim črnim kozolcem skor zvozu, na čelu, pa sm oddrsala raje :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem se pa tud jst pofočku gor, prišu mal za chrashom, vidu v živo zajčico in enega kwakca, najbolj mi je pa nazaj grede v spominu ostala fz1 z mivv rorom. Komi čakam, da ga tudi sam dobim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns po dolgem času uživala v idili na klopci, pol se je pa začela gužva nabirat, z Zivimnorcem in kmetom, k me je s tistim črnim kozolcem skor zvozu, na čelu, pa sm oddrsala raje :ninja:

Ja sej težka je s tem Žiwnorcem, še dolgo si zdržala gor! :D...

Mene so takoj skurcali, da kakšen čigumi od motorja vozim-Z750 zvijanje pa te fore... Potem so me pa še hoteli onesposobiti, sam na srečo so me pustili živeti, ker je vsak dobil eno Kwakico :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tud jest sem mal dans gor pa dol ribu po ridah. (rumena R1)

pa kmet2 mi smo pa že kakšno elektro omaro skup postavl al se motm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej težka je s tem Žiwnorcem, še dolgo si zdržala gor! :D...

Mene so takoj skurcali, da kakšen čigumi od motorja vozim-Z750 zvijanje pa te fore... Potem so me pa še hoteli onesposobiti, sam na srečo so me pustili živeti, ker je vsak dobil eno Kwakico :P

Mene je norc čist pr mir pustu, sm pozdravu je....bom še jz začela mislt, d sm grozna, k so vsi tok bežal stran :ninja:

PS: Z750 se zvija in to zelo, sprobano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je norc čist pr mir pustu, sm pozdravu je....bom še jz začela mislt, d sm grozna, k so vsi tok bežal stran :ninja:

PS: Z750 se zvija in to zelo, sprobano.

Ti pa sam tiho, k taljana furaš!, da ne bo tebi kaj začelo zvijat :), hec hec. Tud jaz furam taljanske konje, pa vem kak nepredvidljivi so :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pa kej z onim fantom k se je zlozu dones ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obedve gume odneslo ker je bilo polito olje v desnem ovinko za dol pred tistim ta dolgim kjer se snemajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obedve gume odneslo ker je bilo polito olje v desnem ovinko za dol pred tistim ta dolgim kjer se snemajo...

in kako je olje prišlo na cesto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns po dolgem času uživala v idili na klopci, pol se je pa začela gužva nabirat, z Zivimnorcem in kmetom, k me je s tistim črnim kozolcem skor zvozu, na čelu, pa sm oddrsala raje :ninja:

... če misliš kozolc od kmeta...pol o.k. :D

hmm... kaj ti že piše nad avatar sliko?

... drugič mi vsaj fakića pokaž, da pridem do tebe, k drgač se ne upam... :P

.. vs je kr velik... razne qkquši, pa zajkle.. ma za ceu zverinjak vas je...nemorm vse poznat.... ampak zdej vem kera si :evilgrin: pa kaj voziš... :slap:

a kmet te je s kozolcem nabrisal, al skor not naložu?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je norc čist pr mir pustu, sm pozdravu je....bom še jz začela mislt, d sm grozna, k so vsi tok bežal stran :ninja:

PS: Z750 se zvija in to zelo, sprobano.

... lej maš srečo, da sem te sploh pozdravu... :P

.. da si grozna.. :hmm: odvisn.... u špegu se kdaj poglej :P

... ka se Z750 tiče.... smo ga probal zvit, pa pokadit... pa se mi je HJ zasmilu, k bi mogu pol za domov štopat.......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kako je olje prišlo na cesto

... podobno kot na Rakitni.. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če misliš kozolc od kmeta...pol o.k. :D

hmm... kaj ti že piše nad avatar sliko?

... drugič mi vsaj fakića pokaž, da pridem do tebe, k drgač se ne upam... :P

.. vs je kr velik... razne qkquši, pa zajkle.. ma za ceu zverinjak vas je...nemorm vse poznat.... ampak zdej vem kera si :evilgrin: pa kaj voziš... :slap:

a kmet te je s kozolcem nabrisal, al skor not naložu?

Ne vem sicer kaj je hotu z mano nardit, ko se je zapodu prot men, vrjetn isto kt s tabo, ker te je očitno mel tud nacilanga, k si bil slab meter stran od mene :evilgrin: .

Drugač se pa jz mal lepš obnašam kt gospod šajni starejši občan in ne kažem določenih prstov....grizem pa tud ne.....načeloma :ninja: .....sm misla, d se boš spomnu kteri si ne dolg nazaj v čvekalnici z lastno težo mišice jačal hahahaha. Pa ne vem kaj se tolčeš po glavi ob mojem prevoznem sredstvu.....aja taljan je, sj res :grim .

PS: v špegu se raj ne gledam, prec poč :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hja, lej...

človek ( ne samo moški) ob določenih trenutkih zmedenosti/nezbranosti/občutku nelagodja/sramu/nereodnosti/itd...itd.../ naredi nehote kako neumno kretnjo, izbere napačno besedo, nastopi rdečica, naval potu po glavi, potresavica kolen ali rok, jecljanje, mogoče tudi kolcanje..itd...

...

..recimo v šoli, če ti je bila všeč kaka sošolka, ji nisi znal drugače pokazati pozornosti, kot da si ji kaj ušpičil.... glej... kot pravim... trenutek/nekje... napačna kombinacija kretenj, besed... :P

tisto, ko me je imel nacilanega, sva bila zmenjena, da skočim proti tebi... pa sem bil prekratek (pretežak za daljši skok).. če bi pa ponovila vajo, bi pa čudn zgledal.. :P

..aja.. tvoje prevozno sredstvo:

kot prej napisano (tisto o kretnjah, besedah....) velja tudi za foušijo :P

Lepga maš. Pa dobr je tut. ;)

..skor tolk kt moj :lol1:

...aja...

FOČK... ene 3x gor pa dol.

Sprobal novo gumo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr je tut. ;)

..skor tolk kt moj :lol1:

...aja...

FOČK... ene 3x gor pa dol.

Sprobal novo gumo. :OK:

Tvoj se tud pele fino. Ko urežeš vrhnji ovinek kjer se priključi enosmerna je zvočna kulisa na klopcah fantastična kot le malokdaj. Respect.

Tud če ti rajngla dela sam po dveh :P

(jez nimam SVja ker ga za moj budget ni blo)

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sm lepo reku, da se ne sme diujat :angry: ... ( je spet kdo olje polivu :? )

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sm lepo reku, da se ne sme diujat :angry: ... ( je spet kdo olje polivu :? )

Nek je polito ja, samo jaz sem včeraj ene 4x na polno priletel čez tisto, pa je držalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sm lepo reku, da se ne sme diujat :angry: ... ( je spet kdo olje polivu :? )

jest sm se vozu..sej veš..aprilia pa to..sej šraufe sm pobral..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm se vozu..sej veš..aprilia pa to..sej šraufe sm pobral..

vem ja ... če jih ne pobereš, ne moreš nazaj zašraufat :lol:

trpte, ker me tut dons nau tm :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sm lepo reku, da se ne sme diujat :angry: ... ( je spet kdo olje polivu :? )

jest mislim da je olje nekdo namerno polil, sem se pelu mimo rid v smeri Lj ob ca 16.40 in mal pred klopcam je bil ob cesti na desni strani en čuden tip, ki mi nekako ni sodil med občudovalce motorjev,

če se najdejo kreteni, ki na Tour de France žebljičke mečejo na cesto, zakaj se ne bi našel kreten, ki na ridah olje poliva.

Bomo uvedli KAČJO STRAŽO!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj se tud pele fino. Ko urežeš vrhnji ovinek kjer se priključi enosmerna je zvočna kulisa na klopcah fantastična kot le malokdaj. Respect.

Tud če ti rajngla dela sam po dveh :P

(jez nimam SVja ker ga za moj budget ni blo)

... rajglajo Dučeti... moj pa prede..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!