Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

vidm, da kwaki zgublajo na ridah :cry: .... kwak kwak se bo morau preselt na kal :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm, da kwaki zgublajo na ridah :cry: .... kwak kwak se bo morau preselt na kal :P

Zdej k si poscal ride, lahko še Kal, da se bo vedlo komu pripada KWAK! (sicer pa ne zgublamo, sam ostali vlagajo več v promocijo, pa se slikajo na vsakem ovinku. Po mojem jih lubosumje daje) :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej k si poscal ride, lahko še Kal, da se bo vedlo komu pripada KWAK! (sicer pa ne zgublamo, sam ostali vlagajo več v promocijo, pa se slikajo na vsakem ovinku. Po mojem jih lubosumje daje) :D

Vsak ko ma KWAKA hoče prebit zvočni zid na ridah,so prehitri za objektiv...ni časa za promocijo :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andro dej jim z yamaho kontra-PROSIMMMMMMMM :beer2:

Anja, moja Smrketka lahko samo stoji na Ridah, pa odtehta vse KWAKCE k se jagajo gor in dol... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anja, moja Smrketka lahko samo stoji na Ridah, pa odtehta vse KWAKCE k se jagajo gor in dol... :evilgrin:

Ajd ne obupej zdej :P smo že za tabo,da se jih spiha iz Rid :lol1::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anja, moja Smrketka lahko samo stoji na Ridah, pa odtehta vse KWAKCE k se jagajo gor in dol... :evilgrin:

ja sj...stoji pa pozira... :D

še Murkota pokličte na pomoč vm bo pel :kva2:

Kwak

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Murko nima motorja ima samo ROZA skiro,rko da vam ga kr damo nazaj :P

Popravljeno . Popravil anja37
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj...stoji pa pozira... :D

še Murkota pokličte na pomoč vm bo pel :kva2:

Kwak

no, tko slabo nam pa tud s Kwakci ne gre da bi Murkota nucal... :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj vsi nekaj kritizirate pa obirate nas Kwakarje??.....aja sem pogruntal, RESNICA BOLI! :)

Sej vem, da je vsem težko se ustavljat na ridah, k nimate Kawasakijev ;)....Nič še ni izgubljeno, slej kot prej vas bo srečala pamet, pa boste začeli z nami Kwakat :)

Sam upam, da Slovenska Paris Hilton ostane na pinki suzukiju, ker pinki žabe še nism vidu :P

Da se mi več ne spotikate ob Kwakije!!

ride.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anja, moja Smrketka lahko samo stoji na Ridah, pa odtehta vse KWAKCE k se jagajo gor in dol... :evilgrin:

stoji stoji, ker na vžge :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj vsi nekaj kritizirate pa obirate nas Kwakarje??.....aja sem pogruntal, RESNICA BOLI! :)

Sej vem, da je vsem težko se ustavljat na ridah, k nimate Kawasakijev ;)....Nič še ni izgubljeno, slej kot prej vas bo srečala pamet, pa boste začeli z nami Kwakat :)

Sam upam, da Slovenska Paris Hilton ostane na pinki suzukiju, ker pinki žabe še nism vidu :P

Da se mi več ne spotikate ob Kwakije!!

ride.jpg

Ja na teh Kawah tud sedet ne morš normalno :P lej kaj se je revčki zgodil,je hernijo fasala zdej se pa dol vleče :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ride.jpg

K bo pa kšn takle fotosešn na ridah, bom pa podpru tud Kwakce :grim

Popravljeno . Popravil Andro82
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kje ste vsi? A vsi delate al kaj? :lol: fočk dons ob 9.15 nikjer nobenga :grrr

Dobr da sm kmal šel, da ne rabim Kmetu2 dons plačat cestnine .)

post-2615-0-43020800-1342691601_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj .. dopoudne se vsi vozte, da ne vi vidl, da vm iz motorja olji na cesto :( .. pol se pa vsi čukast gledajo, "kao" en polivu :P

sam res škoda, k ni več skretou .... zadnič se je ornk naoblačilo na ridah, pa sm pol raj šu domou, ker se ne bi mel kam skrit :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, zgleda bom mogu ponatis Kwakic naredit! :grim

Pa še zvonjenje na mobiju sem zamenjal!

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj vsi nekaj kritizirate pa obirate nas Kwakarje??.....aja sem pogruntal, RESNICA BOLI! :)

Sej vem, da je vsem težko se ustavljat na ridah, k nimate Kawasakijev ;)....Nič še ni izgubljeno, slej kot prej vas bo srečala pamet, pa boste začeli z nami Kwakat :)

Sam upam, da Slovenska Paris Hilton ostane na pinki suzukiju, ker pinki žabe še nism vidu :P

Da se mi več ne spotikate ob Kwakije!!

ride.jpg

ti . . . . . al pa vi KWAKI-sti . . . . . .

PA KAJ STE TOK SLEPI . . . . .da ne vidite . . . .kako butasto je narje kwaki . . . . . :kva2:

uboga bejba . . . . .NIMA POJMA KAKO SE USEDE NA MOTOR! :OK::slap:

a vidite kako je yamah narjena??? vsaka bejba ve, kako se sedi na motorju!!! :OK:

post-15855-0-23850700-1342701326.jpg

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti . . . . . al pa vi KWAKI-sti . . . . . .

PA KAJ STE TOK SLEPI . . . . .da ne vidite . . . .kako butasto je narje kwaki . . . . . :kva2:

uboga bejba . . . . .NIMA POJMA KAKO SE USEDE NA MOTOR! :OK::slap:

a vidite kako je yamah narjena??? vsaka bejba ve, kako se sedi na motorju!!! :OK:

post-15855-0-23850700-1342701326.jpg

Stari, če teb paše ena te ista poza 100 let...js pa raj vidm, da se tut mal okol obrne :P

Kwak!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!