Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Oba veva, da sm jest prjazn .)

Ja zaslužš si, da boš mal manj pila...marija sej zdej si pa usak dan nažgana :eek: :lol1: In kva je tist neki druzga, kar si jest zaslužm?

Mislm, a si mislna, da boš mene tud ukrotila al kaj je že katja napisala?Če ti to rata.... :slap:

no ja :evilgrin:

a dj pismo ti roky ej :fight1: :fight1: ...ka boš cev motosvet prepriču da sm alkoholičarka al ka :nono: :lol1: :lol1: ...ma dej nehi ne vem kdo je biu bl prbit za nov let...(nism bla tm sicer..).. :grrr :D dj že nehi s takimi k mi sramoto delaš :BUA: :lol1: :lol1: kaj vsak dan...OMG umrla bom :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: kaj ti ni jasn. a dj če spijem en kozarc kuhanga sm pa že pjana al ka po tvojem...najprej se strezn rokyca pol pa govor :kva2: :lol1:

ukrotila....uf....aber naturlich :kva2: :lol1: :lol1:

če mi pa to rata....bo kaj :unsure: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja :evilgrin:

a dj pismo ti roky ej :fight1: :fight1: ...ka boš cev motosvet prepriču da sm alkoholičarka al ka :nono: :lol1: :lol1: ...ma dej nehi ne vem kdo je biu bl prbit za nov let...(nism bla tm sicer..).. :grrr :D dj že nehi s takimi k mi sramoto delaš :BUA: :lol1: :lol1: kaj vsak dan...OMG umrla bom :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: kaj ti ni jasn. a dj če spijem en kozarc kuhanga sm pa že pjana al ka po tvojem...najprej se strezn rokyca pol pa govor :kva2: :lol1:

ukrotila....uf....aber naturlich :kva2: :lol1: :lol1:

če mi pa to rata....bo kaj :unsure: :whistle:

Ahahahahahahahaha ko sej razpizdla :lol1: Ne sam opozorit te hočm, da če boš še naprej tok pila bo res kriza, mislm v šol boš pogrnla, alko bo prešu na droge itd...In ja, če spiješ kozarc kuhančka si pjana, to si zadnč dokazala, ko smo te mogl pridt iskat !!! pa po enmu bandidosu si nam pobruhala pol avta, pa takrat k si en koktejl spila pa se zvrnla čez ograjo v jezer in podobne prigode :)

:lol1: :lol1: dej se še mau razpizdi :D

Še zmeri nevem kva si jest zaslužm? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahahahahahahahaha ko sej razpizdla :lol1: Ne sam opozorit te hočm, da če boš še naprej tok pila bo res kriza, mislm v šol boš pogrnla, alko bo prešu na droge itd...In ja, če spiješ kozarc kuhančka si pjana, to si zadnč dokazala, ko smo te mogl pridt iskat !!! pa po enmu bandidosu si nam pobruhala pol avta, pa takrat k si en koktejl spila pa se zvrnla čez ograjo v jezer in podobne prigode :)

:lol1: :lol1: dej se še mau razpizdi :D

Še zmeri nevem kva si jest zaslužm? :D

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahahahahahahahaha ko sej razpizdla :lol1: Ne sam opozorit te hočm, da če boš še naprej tok pila bo res kriza, mislm v šol boš pogrnla, alko bo prešu na droge itd...In ja, če spiješ kozarc kuhančka si pjana, to si zadnč dokazala, ko smo te mogl pridt iskat !!!

:lol1: :lol1: dej se še mau razpizdi :D

Še zmeri nevem kva si jest zaslužm? :D

:winkiss:

hahaha :worship: :worship: :lol1: :lol1: :lol1: Roky jst sm mladi voznik, in sory če nočm vozt ker morm met 0.0...kaj jst morm, tak je zakon :slap: :lol1:

ej sami ste hotl mojo družbo...in sm vm lepo povedala da če čte me pa pridte iskat, čeprou vm neb blo treba krogov pred bajto delat pa trobt, pa ne vem ka še vse...da si pr men doma misljo s kakšnimi čudaki se družm... :lol1: :lol1: pomoje če bi vs fotr vidu me sploh zravn neb pustu :lol1: :lol1:

zakaj a da se boš še mal nasmeju..ej prid na zbile.... .) sj smo zmenen... B)

uf rokyca ti si marsikej zaslužš...najprej pa... :naughty: :D

P.S. še to...jst itq pijem sma tkt k ne vozm..to pa veš kolkrat je...al če me vi pridete iskat, al pa kdo od mojih kolegov...

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :whistle: :whistle:

in ti si še na njegovi strani...eh... :blink:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss:

hahaha :worship: :worship: :lol1: :lol1: :lol1: Roky jst sm mladi voznik, in sory če nočm vozt ker morm met 0.0...kaj jst morm, tak je zakon :slap: :lol1:

ej sami ste hotl mojo družbo...in sm vm lepo povedala da če čte me pa pridte iskat, čeprou vm neb blo treba krogov pred bajto delat pa trobt, pa ne vem ka še vse...da si pr men doma misljo s kakšnimi čudaki se družm... :lol1: :lol1: pomoje če bi vs fotr vidu me sploh zravn neb pustu :lol1: :lol1:

zakaj a da se boš še mal nasmeju..ej prid na zbile.... .) sj smo zmenen... B)

uf rokyca ti si marsikej zaslužš...najprej pa... :naughty: :D

LOL, tm pr vas še signal za TV ne pride bojo ka kapsi :slap:

Ja kako nej pridem na Zbilje, nej po kurcu prhopsam, če sm bovn k krava :huh:

Ja no kok postov bom mogu še za brezveze napisat, da bom zvedu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti si še na njegovi strani...eh... :blink:

:D

Vrjetn se noče pridružt anonimnim alkoholikom....ups,morte ustat anonimni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL, tm pr vas še signal za TV ne pride bojo ka kapsi :slap:

Ja kako nej pridem na Zbilje, nej po kurcu prhopsam, če sm bovn k krava :huh:

Ja no kok postov bom mogu še za brezveze napisat, da bom zvedu :slap:

ej dobr no signal za mobi je pa rse bl slab no... :closedeyes: čist fejst je pr ns doma...sj si vidu ;)

krutaa :kva2: :kva2:

ja res si bogi...like NOT....k me tok zajebavaš :lol1:

ne boš :grrr

tko k tsitga nauš zvedu ka si mi na MS zabavi reku...oh rokyca sj te mam rada no :yes: :blush:

:friend1: :friend1:

hvala :winkiss:

Vrjetn se noče pridružt anonimnim alkoholikom....ups,morte ustat anonimni :whistle:

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko k tsitga nauš zvedu ka si mi na MS zabavi reku...oh rokyca sj te mam rada no :yes: :blush:

šc,šc...ti podrepna muha, me boš še s hlapi iz ust napila :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šč,šč...ti podrepna muha, me boš še s hlapi iz ust napila :slap:

ej mi smo ČIST zašli s teme no... :closedeyes: :D

haha :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetn se noče pridružt anonimnim alkoholikom....ups,morte ustat anonimni :whistle:

Mogoče smo pa že tam :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak je tud bolj tema proste sorte, čene bo pa Sanda pobrisala, ki bolj skrbi za to temo :)

Mogoče smo pa že tam :whistle: :whistle:

Stari vrjem, da nis.Tko kokr je tale Anja nasekana usak dan....mislm žalostno je :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari vrjem, da nis.Tko kokr je tale Anja nasekana usak dan....mislm žalostno je :krneki:

ej dj fak no... :lol1: :lol1: :lol1:

ja k da me vidš....kork me vdiš vsak tedn k smo na pjač toj pa to...pa še takt največkrat vozm ;) ma lej se bom kr nehala brant...k nima smisla...sj vedo drugi kakšna sm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dj fak no... :lol1: :lol1: :lol1:

ja k da me vidš....kork me vdiš vsak tedn k smo na pjač toj pa to...pa še takt največkrat vozm ;) ma lej se bom kr nehala brant...k nima smisla...sj vedo drugi kakšna sm :D

Jp...bodo še drugi Kranjčani potrdil moje izjave :naughty:

Drgač pa pogrešam ride pa sonce :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp...bodo še drugi Kranjčani potrdil moje izjave :naughty:

Drgač pa pogrešam ride pa sonce :headbang:

jp...sam fingi-blonđi bo na moji strani..upam :unsure: :D

se izklapljam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-1190-1199445129_thumb.jpg

:rolleyes:

Tole obdobje ni blo nč fajn, sm mogu bit v civilu :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey ridaši!! Najprej srečnga pa zdravga! pa za vsakega enga :004

bejba nč bat :nono: .) ...telih par tipov bova pa že ukrotile :naughty:

Ridašev ni treba nič krotit, sej niso zveri, ampak so prow fejst fantje! :blush:

LOL, tm pr vas še signal za TV ne pride bojo ka kapsi :slap:

Ja kako nej pridem na Zbilje, nej po kurcu prhopsam, če sm bovn k krava :huh:

Ja no kok postov bom mogu še za brezveze napisat, da bom zvedu :slap:

če ne gre drugače, pa tak pejt... :grim

ej mi smo ČIST zašli s teme no... :closedeyes: :D

haha :D :lol1:

mam vsaj kaj zanimivega za brat, da se mal nasmejim.... Tak da kar tak naprej ... :OK:

Jp...bodo še drugi Kranjčani potrdil moje izjave :naughty:

Drgač pa pogrešam ride pa sonce :headbang:

Jst pa pogrešam samo sonce, pa ridaško klapo, ride pa itak skor vsak dan prevozim....

No ridaši... Ste se že streznili??? A se bi dobil na kaki pijači al pa na kakem kartingu al pa karkoli drugega, dokler še lahko pridem??

Uživajte v mrazu....

lp

polona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa pogrešam samo sonce, pa ridaško klapo, ride pa itak skor vsak dan prevozim....

No ridaši... Ste se že streznili??? A se bi dobil na kaki pijači al pa na kakem kartingu al pa karkoli drugega, dokler še lahko pridem??

Jst sm trezn že en cajt :whistle: :whistle:

Res pa je da bi se lahko dobil kje na kšnem kuhanem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm trezn že en cajt :whistle: :whistle:

Res pa je da bi se lahko dobil kje na kšnem kuhanem :whistle:

:worship: :worship: :worship:

condorja za predsednika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh, to si nesramn... :nono: haha :D

zakaj si pa zaslužm, a sm kej taga nardila?? :unsure: ti si kvečjem neki druzga zaslužš :devil: je že skrajni čs a a a :lol1: :lol1: :lol1:

štela zravn kam?? fanta( roky & snoopy ) kaj sta sploh vidla v kakšnem kontekstu je blo to rečen... ;) to je fora glede piknika.. :yes:

jst nč ne vem... :whistle:

Oba veva, da sm jest prjazn .)

Ja zaslužš si, da boš mal manj pila...marija sej zdej si pa usak dan nažgana :eek: :lol1: In kva je tist neki druzga, kar si jest zaslužm?

Mislm, a si mislna, da boš mene tud ukrotila al kaj je že katja napisala?Če ti to rata.... :slap:

:lol1:

Hey ridaši!! Najprej srečnga pa zdravga! pa za vsakega enga :004

Ridašev ni treba nič krotit, sej niso zveri, ampak so prow fejst fantje! :blush:

če ne gre drugače, pa tak pejt... :grim

mam vsaj kaj zanimivega za brat, da se mal nasmejim.... Tak da kar tak naprej ... :OK:

Jst pa pogrešam samo sonce, pa ridaško klapo, ride pa itak skor vsak dan prevozim....

No ridaši... Ste se že streznili??? A se bi dobil na kaki pijači al pa na kakem kartingu al pa karkoli drugega, dokler še lahko pridem??

Uživajte v mrazu....

lp

polona

Jst se mam za zver(snoopydog :evilgrin: ) tko da.... :D

condor pa ne more bit predsednik..je premlad... :lol1:

pa prevečpijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

condor pa ne more bit predsednik..je premlad... :lol1:

pa prevečpijan

Tisth par mescu k si starejš :whistle: :whistle:

Še policaji so mi potrdl da sm trezn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey ridaši!! Najprej srečnga pa zdravga! pa za vsakega enga :004

če ne gre drugače, pa tak pejt... :grim

mam vsaj kaj zanimivega za brat, da se mal nasmejim.... Tak da kar tak naprej ... :OK:

Jst pa pogrešam samo sonce, pa ridaško klapo, ride pa itak skor vsak dan prevozim....

lp

polona

Srečnga pa zdravga tud teb :beer2:

Pomoje nebi deleč pršu :D

Jah zdej ni metuljcice, da bi jo zajebaval, sej me je prej klicala ker ji je dolgčas!!!?!?!?! :slap: če bi vi slišal kok je bla pjana že navsezgodej :cry:

No sej tud jest sm to mislu pod "pogrešam ride" hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!