Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Hola, dans pa zmerna do pretežna žalost na ridah, kje ste bli vsi??

Na Rakitni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34 se je res neki kislo držal med železjem , ampak kwakice pa prav nič :grrr, še na tanku se je peljala :grim . Hvala ti DAMI34 :beer2:

kwak.jpg

zihr Yamaha k se pretvarja da je Kwaka :D

p.s. kradem sliko

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil za kmetom....

rec da je Kmet vozu, ti pa sam sedel zadaj :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa da me še dodatno kaznujejo ker se na kozolcu vozim po cesti..:P

Če sta bila tolika skupaj, da sta oba na fotki, potem itak ni panike, ker na fotki mora biti samo eno vozilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sta bila tolika skupaj, da sta oba na fotki, potem itak ni panike, ker na fotki mora biti samo eno vozilo

A to zihr drži? Mi smo bli štirje tud mal za Kmetom pa se mi zdi, da smo bli krepko pod omejitvijo do kafiča Nad Velbi. Ne vem pa, kje je bil qrbež parkiran... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to zihr drži? Mi smo bli štirje tud mal za Kmetom pa se mi zdi, da smo bli krepko pod omejitvijo do kafiča Nad Velbi. Ne vem pa, kje je bil qrbež parkiran... :grrr

Na ovinku za hišo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to zihr drži? Mi smo bli štirje tud mal za Kmetom pa se mi zdi, da smo bli krepko pod omejitvijo do kafiča Nad Velbi. Ne vem pa, kje je bil qrbež parkiran... :grrr

Kamere, ki jih uporabljajo v Slo še nimajo funkcije, da bi bilo na eni fotki več vozil in da bi vsakemu določili koliko je vozil, tako da fotka in posledično kazen je možna samo če je eno vozilo na fotki, kar pomeni da se ti lahko pelješ 200 km/h in če je na fotki še eno vozilo, katerega hitrost je bila 60 km/h, potem ni panike, ker imamo na srečo še malo zastarelo tehnologijo, tako da ni dokaza, koliko je sedaj kdo vozil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamere, ki jih uporabljajo v Slo še nimajo funkcije, da bi bilo na eni fotki več vozil in da bi vsakemu določili koliko je vozil, tako da fotka in posledično kazen je možna samo če je eno vozilo na fotki, kar pomeni da se ti lahko pelješ 200 km/h in če je na fotki še eno vozilo, katerega hitrost je bila 60 km/h, potem ni panike, ker imamo na srečo še malo zastarelo tehnologijo, tako da ni dokaza, koliko je sedaj kdo vozil

A to ce sta vozili bolj ali manj vzporedno? Ker jaz sem lani ravno iz planine dobil slikco kjer sem vozil nekaj metrov za avtom in sem siguren da sva oba na slikci.

Lahko probam poiskat da ne bom na pamet govoril, ampak pomoje je bilo vmes kakih 20m.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ce sta vozili bolj ali manj vzporedno? Ker jaz sem lani ravno iz planine dobil slikco kjer sem vozil nekaj metrov za avtom in sem siguren da sva oba na slikci.

Lahko probam poiskat da ne bom na pamet govoril, ampak pomoje je bilo vmes kakih 20m.

Ja, seveda to velja za avte če vozijo, tko kot praviš bolj ali manj vzporedno, drugače itak fotka samo prvega, ko se približuje kameri, motor pa lahko slika samo od zadaj in če so vozili dosti skupaj in jih je več na fotki, potem ni panike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ce sta vozili bolj ali manj vzporedno? Ker jaz sem lani ravno iz planine dobil slikco kjer sem vozil nekaj metrov za avtom in sem siguren da sva oba na slikci.

Lahko probam poiskat da ne bom na pamet govoril, ampak pomoje je bilo vmes kakih 20m.

Če se na tvoji fotki vidi tvoje vozilo in še eno pred tabo, potem je to sigurno razlog za pritožbo, ki bi bil tudi rešen v tvojo korist, ker ne morejo dokazati, kdo je sedaj prekoračil hitrost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikšnem času pa pridejo na dom taki "pozdravi"?

V četrtek se je namreč bliskalo ko so stali na levi strani v smeri proti Ridam. Sicer upam, da ne bo nič ker je zabliskalo že ko sem bila že vzporedno z avtom... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikšnem času pa pridejo na dom taki "pozdravi"?

V četrtek se je namreč bliskalo ko so stali na levi strani v smeri proti Ridam. Sicer upam, da ne bo nič ker je zabliskalo že ko sem bila že vzporedno z avtom... :?

Jest sem ta teden dobil fotko in pozdrave, za prekršek storjen novembra 2011

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuu :xx: Se pravi si lahko že oddahnem in pozabim, potem pa me kar tako "z neba" čez slabo leto doletijo "pozdravi z ljubeznijo" od naše ljube države :grrr

Sicer pa sta včeraj v Grčarevcu stala na postaji na levi strani (v smeri proti Ridam) še dva letečmana - torej dvojna kontrola... Ma unima dvema sem samo lepo pomahala ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuu :xx: Se pravi si lahko že oddahnem in pozabim, potem pa me kar tako "z neba" čez slabo leto doletijo "pozdravi z ljubeznijo" od naše ljube države :grrr

Sicer pa sta včeraj v Grčarevcu stala na postaji na levi strani (v smeri proti Ridam) še dva letečmana - torej dvojna kontrola... Ma unima dvema sem samo lepo pomahala ^_^

Tko nekako ja, naša država je itak polna presenečenj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!