Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

če sta bila dost skupaj lahko tut stroške in pike delita na pol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...JEST SEM PA ZAKLJUČIL S FOČKANJEM..... :blush:

a si zbil rajnglo?!?!?!

Jest sem ta teden dobil fotko in pozdrave, za prekršek storjen novembra 2011

Ruf, od kje je prišlo? postojnskega redarstva (medobčinski inšpektorat Postojna) al kaka druga posvečena institucija?

Baje so postojnski Clio majstri precej vestni in zelo hitro pošljejo UPN obrazce. . . Izkušenj pa k sreči nimam še. Vsaj da bi vedel, ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si zbil rajnglo?!?!?!

Ruf, od kje je prišlo? postojnskega redarstva (medobčinski inšpektorat Postojna) al kaka druga posvečena institucija?

Baje so postojnski Clio majstri precej vestni in zelo hitro pošljejo UPN obrazce. . . Izkušenj pa k sreči nimam še. Vsaj da bi vedel, ne.

Moje sporočilo sem dobil od ljubljanskih redarjev, ki so imeli radar postavljen nasproti gostilne Cirman v Mednem, to je malo pred Medvodami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje so postojnski Clio majstri precej vestni in zelo hitro pošljejo UPN obrazce. . . Izkušenj pa k sreči nimam še. Vsaj da bi vedel, ne.

Postonjsko medobčinsko redarstvo hitro pošlje ja. Dva tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pršu s Krk-a

burja pihala . . . . :blush: most zaprt za motoriste, prikoličarje in tovornjake . . . . . :blush:

smo mogli tipu odkartat 50e :BUA: , da nama je prpelu motorje z kombijem čez . . . . . .da sva nadaljevala pot do rid! :glare: al pa čakat do jutr al pa do torka . . . . .glede na napoved . . . . :blush:

post-15855-0-20761800-1342963338_thumb.jpg

fočk na ridah . . . . . bilo ene dva mopija in e kawni mlinček!

post-15855-0-44919000-1342963435_thumb.jpg

pa kwa ste ratal mehkužci????

en mal vetriča, pa se že skrivate! zanimiu . . . . tud enga kwakija nism sreču dons . . . .

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pršu s Krk-a

burja pihala . . . . :blush: most zaprt za motoriste, prikoličarje in tovornjake . . . . . :blush:

smo mogli tipu odkartat 50e :BUA: , da nama je prpelu motorje z kombijem čez . . . . . .da sva nadaljevala pot do rid! :glare: al pa čakat do jutr al pa do torka . . . . .glede na napoved . . . . :blush:

post-15855-0-20761800-1342963338_thumb.jpg

fočk na ridah . . . . . bilo ene dva mopija in e kawni mlinček!

post-15855-0-44919000-1342963435_thumb.jpg

pa kwa ste ratal mehkužci????

en mal vetriča, pa se že skrivate! zanimiu . . . . tud enga kwakija nism sreču dons . . . .

pridi na vipavsko tle piha 120 in se ne vozmo na kombijih :P Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridi na vipavsko tle piha 120 in se ne vozmo na kombijih :P

Ti ne hvala . . . . . . sm dons navozu se po burji . . . . .ki je pihala od 100 do 140 km/h :glare:

sunki burje so ponekod dosegali tudi 160 do 180 km/h . . . . . kolkr so mi rekli domačini! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ne hvala . . . . . . sm dons navozu se po burji . . . . .ki je pihala od 100 do 140 km/h :glare:

sunki burje so ponekod dosegali tudi 160 do 180 km/h . . . . . kolkr so mi rekli domačini! :blink:

jes dons z vrsarja na reko pa na delnice domov pa je blo vetra lih tolk mal de bi vipavc reku de je lih mal dhnu,.......a si mel ti kakšn posebn vetrovnik???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samči, Krk niso delnice, niti Rijeka .....jadranka je bla zaprta do karloba za motocikle, ravno tako krčki most , trajekti niso vozil... koker vem med Vrsarjem in Reko ni blo zapor, niti v Delnicah :P

http://www.hak.hr/in...nje-na-cestama/

pajki ,...sem že tih,....tvoje veličine pojmovanja besed ne preseže noben...!!!!!...pa navš verjela,...sem točen vedu de se boš ti oglasla če bom oso kej vprašu!!!!

Popravljeno . Popravil samosamo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pajki ,...sem že tih,....tvoje veličine pojmovanja besed ne preseže noben...!!!!!...pa navš verjela,...sem točen vedu de se boš ti oglasla če bom oso kej vprašu!!!!

bogi .... :kva1: kaj ti spet cukr padu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi .... :kva1: kaj ti spet cukr padu?

sm kr sladkorno raj fasu,...tko de ga mam skoz dost !!! zakaj pa bogi ??? dej raj ne odgovor k bom spet blokiran pol leta na m.s.,k ne znam moderatorjem v rit lezt!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm kr sladkorno raj fasu,...tko de ga mam skoz dost !!! zakaj pa bogi ??? dej raj ne odgovor k bom spet blokiran pol leta na m.s.,k ne znam moderatorjem v rit lezt!!!

prav maš :notworthy: bom tih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes med 10 in 12 na ridah prevladovali kwaki :)

sicer sam eden no.. ma bolš kot nič. Umes pa sem srečal usega 5 motorjev.. da vas ni sram :closedeyes:

22072012002.jpg

Na hrvaško pa ni za hodit.. s prijateljem sva šla do senja in naju je skor odneslo :klicaj:

Popravljeno . Popravil tintin
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut dns, razn tega kwaka na klopci ni blo gneče :P

post-18923-0-86798600-1343035449_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk, pa nobenga ni blo gor ne ob stirih, ne ob petih.

Nasploh ni blo nikjer nobenga. Srečal sem par motoristov v 150km.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk, pa nobenga ni blo gor ne ob stirih, ne ob petih.

Nasploh ni blo nikjer nobenga. Srečal sem par motoristov v 150km.

A mene pa nis vidu????? :eek::eek::eek::eek:

Eh . . . . sej ni čudn da me nis vidu . . . . . k si gledu okol, če boš vidu kakega . . . . .KAKIJA . . . ups pardon KWAKIJA! :blink: :P

Ti . . . . sam to pa je čudn . . . . . Damokwaki se je glih učer hvalu, da on pa ne voz KWAKIJA z kombijem, ko burja piha. . . . da on se pa pele z KWAKO! :P

Zanimivo . . . . dons ga ni blo na spregled!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

dans pa zmerna do pretežna žalost na ridah, kje ste bli vsi?? že na morčku?? k se je blo ful luštno po furci mal usest v prijetno senčko, pa smo bli samo štirje tko hrabri da smo se upal tko crklat ;)

tut tko j blo fajn... pr nama je trajal skoro do polnoči, z enim premikom umes hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk z mojo lepotico..čaku 1 uro d pride kšn kwak d ga prešimfam,pa se je sam en 3x mim pelu,k je vidu d sm nevarn se ni upau ustavt :P..post-29056-0-43816400-1343071969_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi korenjaki samo na ridah ko ne piha skoraj nič :D Pridite do črnega kala in pijte kavo veni pri Vikiju (včeraj je kozarce z miz metalo), pa da vas vidim :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi korenjaki samo na ridah ko ne piha skoraj nič :D Pridite do črnega kala in pijte kavo veni pri Vikiju (včeraj je kozarce z miz metalo), pa da vas vidim :)

Če daš za kofe . . . . . . . pridem! :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil učer na kalu in dans na ridah. pr vikiju je učer blo nek motorjev, dans na ridah pa nobenga. no, edn. jaz..ura je bla okrog 18.00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil učer na kalu in dans na ridah. pr vikiju je učer blo nek motorjev, dans na ridah pa nobenga. no, edn. jaz..ura je bla okrog 18.00

sm te vidu, si pelu nasproti :yes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!