Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Tema za hvaljenje je drugje, in tam sem že itak zmagal, tako da nazaj k ugotavljanju, kateri ovinki drsijo. Pridem malo pogledat preko vikenda kaj je to za eno drsališče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha...nau držal...jst sm ga sledil :P ,še mal sm ga mogu čakat :D

Kaj ne bo držalo? Sej nisem rekel, da ga noben ne more sledit. Biker77 je hvala bogu dosti pameten, da na cesti ne vozi kot da bi bil na dirki in vedno pušča dovolj rezerve. Seveda so tudi hitrejši izstrelki. Hotel sem samo povedat, da se pa kljub vsemu zna dovolj športno peljat, ima dovolj izkušenj, tako na ridah, rakitni kot na raznih pistah, da ima filing kdaj je cesta in asfalt ok in kdaj ne. Zgoraj napisano (glede sledenja in padca) je pa čist res, pa se fant sicer ni švoh peljal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pohvalu, sam probal dat moji izjavi, da ride fajn držijo, mal kredibilnosti.

Res je, da po cesti nikoli ne vozim na polno, nikoli ne odpiram tako zgodaj, kot bi sicer lahko, nikoli ne bremzam zadnji trenutek pred ovinkom, ampak vedno prej ker je pač potrebno imet rezervo. Ampak vseeno se pa čez ride vozim že 10 let, velik del tega je bilo športne vožnje in vem, da asfalt tam super drži. Če kdo trdi drugače in mu ride drsijo so samo 3 možnosti

1. Ima v kurcu gume oziroma popolnoma neprimerne za športno vožnjo

2. Na cesti močno pretirava in misli, da je na GP dirki. Taka vožnja pa na ride ne sodi.

3. Nima filinga za motor in bo slej ko prej usekal (to sicer lahko vsak izmed nas, da se razumemo, noben ni nezmotljiv)

Sam ta prva slika s fz1 je iz rid,č se ne motm. druge 2 so iz rakitne, tretja pa iz marofa.

So pa lepe, ni kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema za hvaljenje je drugje, in tam sem že itak zmagal, tako da nazaj k ugotavljanju, kateri ovinki drsijo. Pridem malo pogledat preko vikenda kaj je to za eno drsališče :D

Ti sam gasa :D Zdej, ko imaš sparkie drsnike ima da se iskri za tabo čist na vsakem ovinku čez ride :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ta prva slika s fz1 je iz rid,č se ne motm. druge 2 so iz rakitne, tretja pa iz marofa.

So pa lepe, ni kej.

Mal se motiš, prvi dve sta iz rid. In sicer isti ovinek (pri počivališču in klopcah), le da je s FZ1 odpeljan za dol, z GSX-R 750 na drugi sliki pa za gor.

Ostali dve si pa pogruntal, Rakitna in Marof.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam gasa :D Zdej, ko imaš sparkie drsnike ima da se iskri za tabo čist na vsakem ovinku čez ride :P

Ja, če si jih bom na tačke namontiral :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne bo držalo? Sej nisem rekel, da ga noben ne more sledit. Biker77 je hvala bogu dosti pameten, da na cesti ne vozi kot da bi bil na dirki in vedno pušča dovolj rezerve. Seveda so tudi hitrejši izstrelki. Hotel sem samo povedat, da se pa kljub vsemu zna dovolj športno peljat, ima dovolj izkušenj, tako na ridah, rakitni kot na raznih pistah, da ima filing kdaj je cesta in asfalt ok in kdaj ne. Zgoraj napisano (glede sledenja in padca) je pa čist res, pa se fant sicer ni švoh peljal..

sj jst sm tud pametn,pa nism prehiteval :P...dj,dj mal morm podražt...je pa res d je mu tkat ene pol železnine pod ritjo men se zdi d cb 1000..:P ..jst pa druge pol železnine od ninđe 9 :P...pol je pa itak pršu en palcaj,pa pizdu nekej d tud pice n more u mir pojest k j dobu prjavo :P

pač morm mal podražt...pogrešam pa ride k smo še u trav ležali..matr vsak dan sm kumi čaku d grem gor...zarad drušne seveda,ne zarad tiščanja gor pa dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj jst sm tud pametn,pa nism prehiteval :P...dj,dj mal morm podražt...je pa res d je mu tkat ene pol železnine pod ritjo men se zdi d cb 1000.. :P ..jst pa druge pol železnine od ninđe 9 :P...pol je pa itak pršu en palcaj,pa pizdu nekej d tud pice n more u mir pojest k j dobu prjavo :P

pač morm mal podražt...pogrešam pa ride k smo še u trav ležali..matr vsak dan sm kumi čaku d grem gor...zarad drušne seveda,ne zarad tiščanja gor pa dol :D

Matr a si si mogu nick sprement? :D Nikol mi ne kapne da ti dražiš pod tem imenom :P

Tut jst pogrešam tiste čase, ni blo švoh! :)

Popravljeno . Popravil Jure
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker77 je hvala bogu dosti pameten, da na cesti ne vozi kot da bi bil na dirki in vedno pušča dovolj rezerve.

No, nočem bit zloben, ampak nazadnje, ko se je vozil z lepim BMW-jem GS in snemal svojo "rezervo", se je temu reklo kar "posnetek čelnega trčenja z nepredvideno oviro tik za zavojem".

Video se da pa pogledati tukaj. http://www.motosvet....likem-poku.html

PS: prosim brez zamere, Dani :-)

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj jst sm tud pametn,pa nism prehiteval :P...dj,dj mal morm podražt...je pa res d je mu tkat ene pol železnine pod ritjo men se zdi d cb 1000.. :P ..jst pa druge pol železnine od ninđe 9 :P...pol je pa itak pršu en palcaj,pa pizdu nekej d tud pice n more u mir pojest k j dobu prjavo :P

pač morm mal podražt...pogrešam pa ride k smo še u trav ležali..matr vsak dan sm kumi čaku d grem gor...zarad drušne seveda,ne zarad tiščanja gor pa dol :D

bla je železnina od cb1300 ;) in un policaj je bil prou faca :D

No, nočem bit zloben, ampak nazadnje, ko se je vozil z lepim BMW-jem GS in snemal svojo "rezervo", se je temu reklo kar "posnetek čelnega trčenja z nepredvideno oviro tik za zavojem".

Video se da pa pogledati tukaj. http://www.motosvet....likem-poku.html

PS: prosim brez zamere, Dani :-)

ni zamere..čeprov vožnja ni bla kot na ridah se zgodi..jest sm se nekej nauču..najbrž premal ampak nekej pa..sicer pa..kdo govori..sam posnetka nimaš :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al prpel v ovink k dec. nej ti moped mau zapoje, da ma zadna guma kej za delat, marde ti pa pol mau zdrsne.

Brez zamere, ampak je s tabo vse vredu, al si kot dojenček pado na glavo in so posledice še sedaj opazne?

TISTO JE CESTA IN NE DIRKALIŠČE. Še premalo krat je gor policija in nevem kdo vse in premalo nesreč, glede na tvoje pisanje. Itak je razbrat da si najjači na ridah, si največ upaš... Za tvoje dobro, upam da ko boš "prpelal v ovink k dec" da ti nebo odneslo zadnje gume in v primeru da ti jo bo, da slučajno takrat nebo nikogar nasproti (kak norc z avtom al pa slučajno kamijonom)....... no predstavljaj si ta scenarij.

LP.

Še to... bo danes kdo na ridah? :)

Popravljeno . Popravil GKeko
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BEMVAMSVECA!

A MI BO KDO ŽE POVEDU, KJE SO TE RIDE IN KAKO PRIDEM DO RID!?????? :ninja::kva2::kva2::P

GKeko . . . .jst pridem gor . . . . . na ride . . . . .če mi jih uspe najt . . . . :P

Če me vidiš . . . . me pocuki za rokav . . . . . če bo vse po sreč( če jih najdem) . . . .bom okol 16-ih tm . . . na parkplacu! .) :010

Kolkr se spomnim . . . . mam oblbleno kofe . . . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GKeko . . . .jst pridem gor . . . . . na ride . . . . .če mi jih uspe najt . . . . :P

Če me vidiš . . . . me pocuki za rokav

Kolkr se spomnim . . . . mam oblbleno kofe . . . . . :P

Ja kafe pri Vikiju :P Jaz bom nekje ob 15 štartal iz Kopra proti ridam... lepo lagano. Mislim da boš kr ti mene mogo pocukat, kr je moj bordo rdeč bolj vpadljiv :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BEMVAMSVECA!

A MI BO KDO ŽE POVEDU, KJE SO TE RIDE IN KAKO PRIDEM DO RID!?????? :ninja::kva2::kva2::P

GKeko . . . .jst pridem gor . . . . . na ride . . . . .če mi jih uspe najt . . . . :P

Če me vidiš . . . . me pocuki za rokav . . . . . če bo vse po sreč( če jih najdem) . . . .bom okol 16-ih tm . . . na parkplacu! .) :010

Kolkr se spomnim . . . . mam oblbleno kofe . . . . . :P

kašno kafe, a je kdo omenu kafe? Pridem :D bom mal zamudu, pa ga kr plačajte!

p.s. Kdo je potem zmagu oziroma kdo je najhitrejši na ridah? (nism dobro sledil debati, zdej pa ne vem a je Đastin najbrži al keri drugi?)

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa en plešast ajdowc prideva mal po četrti. Vsaj na kofe no.

dirkat zihr ne, za to so drugi pooblaščeni :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se trenutno futram pr Vikiburgerju na kalu, cez ene 15 min odrinem proti ridam, se vidmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se trenutno futram pr Vikiburgerju na kalu, cez ene 15 min odrinem proti ridam, se vidmo :)

Hehe, sploh nisem vido, da si to napisal, pa sm te ujel pri črnem kalu :)

Ata osa hvala za drink.

Kaj ste dočakali najjačega matej22 ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nismo dočakali. Sem pa mislil da greš z nama na kavo, pol si šu pa kr mim. No je pa ruf plačal, hvala.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehehe

Končn najdu te ride in naredu fočk! :yea1:

Krucymucy .. . . . fajn te je blo videti! :yes:

Dex . . . .tud fočk naredu na ridah . . . . :yes:

Plešasti KWAKIST . . . . .hwala za bulkota! :notworthy:

Biker77 . . . . .lepo te je bilo videti po dolgem času! :yea1:

končno sem spoznal z GKeko-ta in Ruf-a . . . . . . me veseli! :yes:

BinaBana . . . . havala je blo ful dobr :l_01: . . . . .uffffffffff :l_01: . . . . . . Binca še bi :l_01: . . . . . .pa ti??? :winkiss: ( upam da bom deležen vročih slik)!

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!