Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Hehe, sploh nisem vido, da si to napisal, pa sm te ujel pri črnem kalu :)

Ata osa hvala za drink.

Kaj ste dočakali najjačega matej22 ? :D

Najjači Matej22 je rep stisnu . . . . . :P

Biker77, Dex, Dami34, ti . . . . .dost nas je čakalo na najjačoga Mateja22 . . . . . da nas nauči kako in kaj . . . . glede vožnje po kolen in itd!!!! .)

Vsi sm se počas razočarani odprauli domov!!!! .) :P

Jeba očitno mu ni zneslo . . . . pa drugič!!!! :010

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si me slisal na ridah, ko sem ti rekel da se tvoje poste komaj bere? No, tole sem imel v mislih. ;)

a TI to men!!????? :eek::eek::eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najjači Matej22 je rep stisnu . . . . . :P

Biker77, Dex, Dami34, ti . . . . .dost nas je čakalo na najjačoga Mateja22 . . . . . da nas nauči kako in kaj . . . . glede vožnje po kolen in itd!!!! .)

Vsi sm se počas razočarani odprauli domov!!!! .) :P

Jeba očitno mu ni zneslo . . . . pa drugič!!!! :010

Najjači Matej22 je rep stisnu . . . . . :P

Biker77, Dex, Dami34, ti . . . . .dost nas je čakalo na najjačoga Mateja22 . . . . . da nas nauči kako in kaj . . . . glede vožnje po kolen in itd!!!! .)

Vsi sm se počas razočarani odprauli domov!!!! .) :P

Jeba očitno mu ni zneslo . . . . pa drugič!!!! :010

osa jest sm sam tebe pršu pogledat..prov nč druzga..

krucymucy..un gear indicator je res kulski..pismu, jest bi ga tut mel..

dex se ne zna sam oblečt..

dami34 hvala za bika..

binabana se ne zna predstavt legendam rid :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razočaran u nulo...kot bi gledu formulo1, nobenega dirkanja nič...če neb kafeta spil bi zaspal. Upam da bo kdo posnel manual how to rid ride, da se kej naučim, ker zdej mi off...dopust.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr,a mene pa niste vidl???pa tojk lep motor mam :(....je pa res d sm bil dns najhitrejš :D...sam za 7.34 minute sm se ustavu...vidu binobano,k je ležala na mopedu...pa neskladnosti kdo j najbl hitr smo rešil...zj k vejo kdo sm :P

aja osa,drugč bom tud jst mel čepke za ušesa..pa mrbit nam tolk hit šou :P:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dex se ne zna sam oblečt..

Jebemu, tko je pa če tena Grobniku napere in ti kovinske zadrge na kombinezonu zarjavijo :D

Lepo je blo videt spet staro gardo mal na kupu, pa tudi tanove seveda.

@Osa in Dami, hvala za pijačo :)

@Biker77, čist si zafrknu k si s tisto drvarnco pršu, jest pa že mislu, da bova mal dirkala :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr,a mene pa niste vidl???pa tojk lep motor mam :(....je pa res d sm bil dns najhitrejš :D...sam za 7.34 minute sm se ustavu...vidu binobano,k je ležala na mopedu...pa neskladnosti kdo j najbl hitr smo rešil...zj k vejo kdo sm :P

aja osa,drugč bom tud jst mel čepke za ušesa..pa mrbit nam tolk hit šou :P:lol1:

Ej starina . . . . .oprosti k sm te pozabu oment, tud tebe je blo fajn videti . . . .

Čepek v desnem ušesu imam iz zdravstvenih razlogov . . . . . . da si ne boškaj narobe razlagal! Jst nism diwjak!!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Biker77, čist si zafrknu k si s tisto drvarnco pršu, jest pa že mislu, da bova mal dirkala :)

po "službeni" dolžnosti je blo to..dirkat lahk pa na marof greva..mal bi pasal spet..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej starina . . . . .oprosti k sm te pozabu oment, tud tebe je blo fajn videti . . . .

Čepek v desnem ušesu imam iz zdravstvenih razlogov . . . . . . da si ne boškaj narobe razlagal! Jst nism diwjak!!!! :P

nism mislu d si divjak...sm sam mislu do nočeš slišat kok nakladaš :P hehehehe

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemu, tko je pa če tena Grobniku napere in ti kovinske zadrge na kombinezonu zarjavijo :D

Lepo je blo videt spet staro gardo mal na kupu, pa tudi tanove seveda.

@Osa in Dami, hvala za pijačo :)

@Biker77, čist si zafrknu k si s tisto drvarnco pršu, jest pa že mislu, da bova mal dirkala :)

Jure . . . . a gate si si posušu . . . . :P

Drugič se ustau pa . . . . . sej veš kaj . . . . ne v gate!!! :D:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism mislu d si divjak...sm sam mislu do nočeš slišat kok nakladaš :P hehehehe

nakladam????

ej . . . .na klopci smo korenine spustil . . . . in debate so ble . . . .

Teb pa itak v ušesih brenčal . . . . k si diwjal . . . . pa se ti je dozdeval . . . da mi vsi nakladamo!!!! :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure . . . . a gate si si posušu . . . . :P

Drugič se ustau pa . . . . . sej veš kaj . . . . ne v gate!!! :D:whistle:

Ja jebemu, sej res nism zihr da ni kej ušlo, k sm ravno ustrelu pr uvozu na Grobnik :P

po "službeni" dolžnosti je blo to..dirkat lahk pa na marof greva..mal bi pasal spet..

Ti sam povej kdaj :D

Sicer pa lahko bi nardil kar Kačje Ride track day na Marofu :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nakladam????

ej . . . .na klopci smo korenine spustil . . . . in debate so ble . . . .

Teb pa itak v ušesih brenčal . . . . k si diwjal . . . . pa se ti je dozdeval . . . da mi vsi nakladamo!!!! :kva1:

nism divjal!!! 87 po zgorn ravnin 91,7 po ravnin pred the ovinkam,pa 53,6 skuz ovink..tko lepo počas :D...ja mi j kr žau k sm tolk hit spizdu,sam sm vidu eno bjondo k je šla pa sm jo hotu ujet :D.. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi spet celi trije pršli..kot ponavadi..

jst pridem,sam še gume menjam...mam še ene oklepe doma na lagarju...

aja pa še en kveščn,a kj težijo č maš črno u prometn,motor je pa rdeč?? polcaji mislem..une na marofu vem d jih boli k.

če ne grem jutr po sprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism divjal!!! 87 po zgorn ravnin 91,7 po ravnin pred the ovinkam,pa 53,6 skuz ovink..tko lepo počas :D...ja mi j kr žau k sm tolk hit spizdu,sam sm vidu eno bjondo k je šla pa sm jo hotu ujet :D.. :P

NO . . . VIDIŠ DA SI DIWUJAK!!!!! :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pridem,sam še gume menjam...mam še ene oklepe doma na lagarju...

aja pa še en kveščn,a kj težijo č maš črno u prometn,motor je pa rdeč?? polcaji mislem..une na marofu vem d jih boli k.

če ne grem jutr po sprej :D

Kšn brihten bi se znal zapičit :) Drugače ti barvo brezplačno spremenijo na tehničnih, sam novo prometno je treba plačat.

bi spet celi trije pršli..kot ponavadi..

Hja, kaj pa veš, Mobikrog z ridaši je bil pred leti kr uspeh :)

Je še kdo za skupinski Marof od Kačje ride fahrerjev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kšn brihten bi se znal zapičit :) Drugače ti barvo brezplačno spremenijo na tehničnih, sam novo prometno je treba plačat

sm lih spremenu v črno...lih vsak tedn se mi ne da :D

ko se gre,če se gre,grem..sporoč... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavno da je ata osa najdo ride :D Hvala vsem ki ste mu pomagali pri tem, kr zgleda da mu je zatajil garmin! :-)

Sej pol sploh domov ni hotu, k mu je blo tko všeč na ridah, je reku, da se bo še kdaj oglasil, če si bo pot zapomnu

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavno da je ata osa najdo ride :D Hvala vsem ki ste mu pomagali pri tem, kr zgleda da mu je zatajil garmin! :-)

ne da je zatajil . . . . . pojma nima . . . .še on se je zgubu . . . . .a useen mi jih je spelo prlezt na ride! :OK:

Sej pol sploh domov ni hotu, k mu je blo tko všeč na ridah, je reku, da se bo še kdaj oglasil, če si bo pot zapomnu

:grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kšn brihten bi se znal zapičit :) Drugače ti barvo brezplačno spremenijo na tehničnih, sam novo prometno je treba plačat.

Hja, kaj pa veš, Mobikrog z ridaši je bil pred leti kr uspeh :)

Je še kdo za skupinski Marof od Kačje ride fahrerjev?

če bodo finance uredu kazale grem . . . . . :OK:

problem je, k mam jamo brez dna . . . . . k grejo finance v k . . . sm vse skup prestavlu . . . zdele se je pa preveč nabral! :BUA:

še mal pa bo tud to rešeno . . . . pol pa bodo take stvari na vrsti . . . . :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

babo zameni :kva2:

hmmmmmm . . . . . dobra ideja! :OK:

Sam kwa k jo bom mogu spet dresirat . . . . . da bo taka k prejšna! :hmm:

Bom finu razmislu . . . .če se splača! :hmm::hmm::hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!