Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Brez zamere, ampak je s tabo vse vredu, al si kot dojenček pado na glavo in so posledice še sedaj opazne?

TISTO JE CESTA IN NE DIRKALIŠČE. Še premalo krat je gor policija in nevem kdo vse in premalo nesreč, glede na tvoje pisanje. Itak je razbrat da si najjači na ridah, si največ upaš... Za tvoje dobro, upam da ko boš "prpelal v ovink k dec" da ti nebo odneslo zadnje gume in v primeru da ti jo bo, da slučajno takrat nebo nikogar nasproti (kak norc z avtom al pa slučajno kamijonom)....... no predstavljaj si ta scenarij.

LP.

Še to... bo danes kdo na ridah? :)

Ne se razburjat stari :)

no fočk :blush:

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak je s tabo vse vredu, al si kot dojenček pado na glavo in so posledice še sedaj opazne?

TISTO JE CESTA IN NE DIRKALIŠČE. Še premalo krat je gor policija in nevem kdo vse in premalo nesreč, glede na tvoje pisanje. Itak je razbrat da si najjači na ridah, si največ upaš... Za tvoje dobro, upam da ko boš "prpelal v ovink k dec" da ti nebo odneslo zadnje gume in v primeru da ti jo bo, da slučajno takrat nebo nikogar nasproti (kak norc z avtom al pa slučajno kamijonom)....... no predstavljaj si ta scenarij.

LP.

Še to... bo danes kdo na ridah? :)

Sarkazem se pa težko razbere u vaših koncih a?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarkazem se pa težko razbere u vaših koncih a?...

Kaj druga kot pljuvat itak neznaš? No sej pravim, kapo dol najjači motorist. Zanimivo je to, da dokler Gandi ni objavil neke fotke, si bil trdno prepričan, da biker77 nima pojma in vsi ostali tudi ne...Glede na vse skupaj, sem mnenja, da ti sploh neveš kje ride so in da še niti nisi bil tam.

LP.

@exclan oj a ti še živiš? Te nisem vido že dolgo. Se morema zmenit za kafe.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj druga kot pljuvat itak neznaš? No sej pravim, kapo dol najjači motorist. Zanimivo je to, da dokler Gandi ni objavil neke fotke, si bil trdno prepričan, da biker77 nima pojma in vsi ostali tudi ne...Glede na vse skupaj, sem mnenja, da ti sploh neveš kje ride so in da še niti nisi bil tam.

LP.

@exclan oj a ti še živiš? Te nisem vido že dolgo. Se morema zmenit za kafe.

Učeri smo ga vsi nestrpno čakali, pa ka kar ni bilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj druga kot pljuvat itak neznaš? No sej pravim, kapo dol najjači motorist. Zanimivo je to, da dokler Gandi ni objavil neke fotke, si bil trdno prepričan, da biker77 nima pojma in vsi ostali tudi ne...Glede na vse skupaj, sem mnenja, da ti sploh neveš kje ride so in da še niti nisi bil tam.

LP.

@exclan oj a ti še živiš? Te nisem vido že dolgo. Se morema zmenit za kafe.

Gandi špilferderber. Gledat napihovanje toplozračnega balona je vedno zabavno. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj druga kot pljuvat itak neznaš? No sej pravim, kapo dol najjači motorist. Zanimivo je to, da dokler Gandi ni objavil neke fotke, si bil trdno prepričan, da biker77 nima pojma in vsi ostali tudi ne...Glede na vse skupaj, sem mnenja, da ti sploh neveš kje ride so in da še niti nisi bil tam.

LP.

@exclan oj a ti še živiš? Te nisem vido že dolgo. Se morema zmenit za kafe.

Ma ja sej maš prou, res bl za en kurc pelem. Za ride pa itak vsak ve da so pr velenju a ne?..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej prid nam kurcpeleš pokazat. TUd mene zelo zanima kako to zgleda.

In iz velenja proti koroški so res fajn ride, morm rečt da imaš prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kšn brihten bi se znal zapičit :) Drugače ti barvo brezplačno spremenijo na tehničnih, sam novo prometno je treba plačat.

Hja, kaj pa veš, Mobikrog z ridaši je bil pred leti kr uspeh :)

Je še kdo za skupinski Marof od Kačje ride fahrerjev?

Al prpel v ovink k dec. nej ti moped mau zapoje, da ma zadna guma kej za delat, marde ti pa pol mau zdrsne.

No zmenen, bova mal vadla. Upam da še veš za katera 2 ovinka sm reku da znata drset. No pa sej bova šla od začetka, ti bom vse pokazou.

Bova prilagodila lekcije tvojim sposobnostim in sposobnostim tvojga motorja. Vrjem da ti uspe jit tut kej več k 45. Č boš pridn marde celo do 50 prrineva.

z bonijem se ne grem tega k so deklci kromani pol bi pa ker jambral da mu je gumo zrezal ...

pridem s tem k majo gume mal bolj grob profil de nau kak matej 22 reku de sm u prednosti s "slick-i" ...

http://www.motosvet....60#entry1865466

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sej maš prou, res bl za en kurc pelem. Za ride pa itak vsak ve da so pr velenju a ne?..

Aja pri Velenju so? Sem mislil da v Mariboru. Lej, tupiš neumnosti po dolgem in počez. Ko boš napisal da prideš na ride verjemi, da bodo polne, kr bi vsi radi vidli velemojstra kako se pelje. Če želiš, še ti pa strokovno uradno meritev hitrosti zrihtam, da boš videl kolk si šel...

No upam, da maš zaj dost neumnih komentarjev in da boš nehal tupit neumnosti.

LP.

ps.: Bo jutri zjutraj kdo na ridah? Delam pop.in takrat nebo cajta.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GKeko ti maš pa že kar neke sorte polcajski sindrom, mam abčutk!! :grim

Je tako ne? :-) Ni mi všeč, da se hvali kako je dober, kako se pelje, a po možnosti na ridah sploh ni bil...vsi drugi pa neznamo (ne grem po kolenu, štoperje na tačkah pa vseeno brusim) :-)

Torej bo kdo zjutraj na ridah... bom plačal kavo! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pri Velenju so? Sem mislil da v Mariboru. Lej, tupiš neumnosti po dolgem in počez. Ko boš napisal da prideš na ride verjemi, da bodo polne, kr bi vsi radi vidli velemojstra kako se pelje. Če želiš, še ti pa strokovno uradno meritev hitrosti zrihtam, da boš videl kolk si šel...

No upam, da maš zaj dost neumnih komentarjev in da boš nehal tupit neumnosti.

LP.

ps.: Bo jutri zjutraj kdo na ridah? Delam pop.in takrat nebo cajta.

Sam ti se še kurčiš tle nekej. Obleč se v službeno uniformo pa se mau u špegu glej da se pomiriš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti se še kurčiš tle nekej. Obleč se v službeno uniformo pa se mau u špegu glej da se pomiriš.

kako uniformo? Se vidi da si bumbar na 2. preberi par strani nazaj kaj si bluzil in pisal o ridah in ovinkih in da boš poučil vse kako se vozi in kako dodajat gas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojsa tole je čist neplodno!! Pač rad poučuje kne!! Pa sej ti ne škodi če prebereš, sicer pa loh tud ne :surrender:

Kar se pa brušenja distančnikov tiče morš pa pru povedat kaki moped maš ker eni to delajo že pri kolesarski hitrosti :whistle:

No??? Jest osebno brusim tace vedno in obvezno v kompletu z kombinezonom :unsure: :blink: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehehe

Končn najdu te ride in naredu fočk! :yea1:

Krucymucy .. . . . fajn te je blo videti! :yes:

Dex . . . .tud fočk naredu na ridah . . . . :yes:

Plešasti KWAKIST . . . . .hwala za bulkota! :notworthy:

Biker77 . . . . .lepo te je bilo videti po dolgem času! :yea1:

končno sem spoznal z GKeko-ta in Ruf-a . . . . . . me veseli! :yes:

BinaBana . . . . havala je blo ful dobr :l_01: . . . . .uffffffffff :l_01: . . . . . . Binca še bi :l_01: . . . . . .pa ti??? :winkiss: ( upam da bom deležen vročih slik)!

mah neee, raj ne bi teh slik okol talala :-P ha ha ha, moram pa rect, da sm prsla do zanimive ugotovitve!! hvala ti!! :D

osa jest sm sam tebe pršu pogledat..prov nč druzga..

krucymucy..un gear indicator je res kulski..pismu, jest bi ga tut mel..

dex se ne zna sam oblečt..

dami34 hvala za bika..

binabana se ne zna predstavt legendam rid :P

jah klinc ne, js sm prsla ata oso objemat ;) sicer pa, sej ste dost stari, bi se lah tut vi predstavl :P:D ha ha ha pa drugic ;) ce se se srecamo :D

Aja pri Velenju so? Sem mislil da v Mariboru. Lej, tupiš neumnosti po dolgem in počez. Ko boš napisal da prideš na ride verjemi, da bodo polne, kr bi vsi radi vidli velemojstra kako se pelje. Če želiš, še ti pa strokovno uradno meritev hitrosti zrihtam, da boš videl kolk si šel...

No upam, da maš zaj dost neumnih komentarjev in da boš nehal tupit neumnosti.

LP.

ps.: Bo jutri zjutraj kdo na ridah? Delam pop.in takrat nebo cajta.

uuuu, k se bo to dogajal boste povedal a ne? se pridm se js ucit, da noum tko po penzijonersk mem vozila.. :closedeyes: :ninja::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!