Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

petek 27.7. okrog 17ih, je nekdo strašil s fotoaparatom na ovinku pred parkirplacom :). Če sem že premzu, k sm mislu d maš uniformo, mi lahko vsaj slikco prvoščiš :). (če je kdo od tuki, seveda) ;). lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse ki ste šli med 17:00 in 19:00 iz rid še do Postojne, pred Brnetom, gostilno s sobami, je bil parkiran focus z vso opremo za slikanje. . . . .

am, kje pa je ta gostilna s sobam?? :eek: matr, upam, da ne fasem spet kako kazen! :jezen :jezen lih tist 1x k se opogumim pa peljem 5km nad omejitvijo :slap::wallbash:

ja ma res, zadne cejta benga vč ne poznam hehe... včasih sm pa vse, sami novi :)

ah dej dej, ti se mene ne poznas, pa skp smo borovnicke pile :P ha ha ha ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sel mimo iz Dalmacije in zalost povsod. Na OMV nikogar (skoraj), na ridah 4-je (na klopcah) in to je blo to. Pa ura 1830. Pomanjkanje interesa, ali dopust?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sel mimo iz Dalmacije in zalost povsod. Na OMV nikogar (skoraj), na ridah 4-je (na klopcah) in to je blo to. Pa ura 1830. Pomanjkanje interesa, ali dopust?

o je interes je :D še ob 18.00 je blo na klopcah usaj 10 motorjev in dva avta in fotograf, eni štirje so se pa fural gor pa dol ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, kje pa je ta gostilna s sobam?? :eek: matr, upam, da ne fasem spet kako kazen! :jezen :jezen lih tist 1x k se opogumim pa peljem 5km nad omejitvijo :slap::wallbash:

ah dej dej, ti se mene ne poznas, pa skp smo borovnicke pile :P ha ha ha ;)

hehe, ja pa no res, pa reč d se ni klapa dost zamenala... no sj je tut stare garde š neki, sm tud dost novih fac :)

borovničke... :blush: naša n pije k voz hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa ride samevale

aja fočk, samo v incognito, z avtom

Nevem na kerih Ridah si ti bil, ampak je sem komaj parkiral, zdej nevem, al nas je blo tok, al je bil pa razlog da je SharpNinja parkirala po dolgem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interes je in bo, a menim, da je prej kot to pomanjkanje Eur-ov, kar se pozna na vsakem, koraku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr blo dns :OK: ..ninđa mi je prnesla piškotke :004 ,basbas( tu j un stric z bmw-jem :P ) en pirčk :beer2: ,vrnem ob priliki...fajn drušno pa delal še rocco,pa jure,pa cartman...pa..matr pa nicki :headbang: n morm se spomnt,uglavnem nism ga vidu še 104 leta :grim

ostalih pa nism poznal...so bli sramežljivi pa za svojo mizo sedel :P

aja,pa u kavbojkah nkol vč ne grem...mam zj čist trdga...kolen mislem :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr blo dns :OK: ..ninđa mi je prnesla piškotke :004 ,basbas( tu j un stric z bmw-jem :P ) en pirčk :beer2: ,vrnem ob priliki...fajn drušno pa delal še rocco,pa jure,pa cartman...pa..matr pa nicki :headbang: n morm se spomnt,uglavnem nism ga vidu še 104 leta :grim

ostalih pa nism poznal...so bli sramežljivi pa za svojo mizo sedel :P

aja,pa u kavbojkah nkol vč ne grem...mam zj čist trdga...kolen mislem :D :D

Ja sej kej druzga na Yamahi ne morš med trdga...... :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem bil za sosedno mizo. Bom se drugič pridružil. sploh če bojo spet piškoti. .)

Sam da ne boš praznih rok pršu, ker če boš, boš šel spet za sosednjo mizo sedet

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx: nazaj grede je modri stric streljal na vrhu Rid. Mogoče kdo tako iz glave ve kolko je omejitev na tistem ovinku na vrhu - tam kjer je od Postojne proti Ridam ta zadnja hiša - na desni? Nikakor se ne morem spomnit če tam sploh je kakšna omejitev, pa raje nisem šla nazaj da bi preverla .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx: nazaj grede je modri stric streljal na vrhu Rid. Mogoče kdo tako iz glave ve kolko je omejitev na tistem ovinku na vrhu - tam kjer je od Postojne proti Ridam ta zadnja hiša - na desni? Nikakor se ne morem spomnit če tam sploh je kakšna omejitev, pa raje nisem šla nazaj da bi preverla .)

50..tko k čez cele ride... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr blo dns :OK: ..ninđa mi je prnesla piškotke :004 ,basbas( tu j un stric z bmw-jem :P ) en pirčk :beer2: ,vrnem ob priliki...fajn drušno pa delal še rocco,pa jure,pa cartman...pa..matr pa nicki :headbang: n morm se spomnt,uglavnem nism ga vidu še 104 leta :grim

ostalih pa nism poznal...so bli sramežljivi pa za svojo mizo sedel :P

aja,pa u kavbojkah nkol vč ne grem...mam zj čist trdga...kolen mislem :D :D

Ouu da kaj smo bli sramežljivi, mar vas je bilo toliko za tisto klopco, sem samo čakal, kdaj jo boste porušili:P.

Lahko bi bli tko prijazni, pa prinesli ponudt piškote ::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem na kerih Ridah si ti bil, ampak je sem komaj parkiral, zdej nevem, al nas je blo tok, al je bil pa razlog da je SharpNinja parkirala po dolgem :D

Bila je ura okoli 16.30, je pa res da sem neke Z-je videl v postojni na OMW-ju

Ride prazne

Škoda da sem zamudil piškotke od ninđe :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kko 50 čez cele ride??! A ni tam konc Planine... a je kje ekstra omejitev? Zgleda sem čist premalo tam in čist preveč koncentrirana na cesto. Upam, da bo leteči zainteresiran za kakšno debato o bokserju in ne bo preveč mahal s tistim trafipatrolom... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50..tko k čez cele ride... :smoke:

:kva1: Res? .... Saj mislim, da sem šla ene 70 mimo njega :surrender:

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej kej druzga na Yamahi ne morš med trdga...... :P

bol d mam sam kolen trd,kt pa d dobim hemeroide od vibracij od bmw-ja :P

jest sem bil za sosedno mizo. Bom se drugič pridružil. sploh če bojo spet piškoti. .)

ti kr ulet,sam morš našo ninđo ujet :D

Sam da ne boš praznih rok pršu, ker če boš, boš šel spet za sosednjo mizo sedet

nč bat...tud dobra volja j dost :D

:xx: nazaj grede je modri stric streljal na vrhu Rid. Mogoče kdo tako iz glave ve kolko je omejitev na tistem ovinku na vrhu - tam kjer je od Postojne proti Ridam ta zadnja hiša - na desni? Nikakor se ne morem spomnit če tam sploh je kakšna omejitev, pa raje nisem šla nazaj da bi preverla .)

90 je tm

Ouu da kaj smo bli sramežljivi, mar vas je bilo toliko za tisto klopco, sem samo čakal, kdaj jo boste porušili:P.

Lahko bi bli tko prijazni, pa prinesli ponudt piškote : :P

za klopco podret sta dost 2..žensko in muško :P

aja pa kdor jezika špara piškotov strada :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma 90 je tolk kt sm tle...tm pa sploh...ni nobene omejitve nker.....drgač pa lahk pogledaš tud na un šit od garmina,če ga maš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm torej se biker77 malo heca.

Ma jutri grem na lastne oči prevert! :)

na uni ta velki tabli lepo piše..50 za ženske..za nas nč ne piše tko da ga tišimo na polno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!