Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

:xx: nazaj grede je modri stric streljal na vrhu Rid. Mogoče kdo tako iz glave ve kolko je omejitev na tistem ovinku na vrhu - tam kjer je od Postojne proti Ridam ta zadnja hiša - na desni? Nikakor se ne morem spomnit če tam sploh je kakšna omejitev, pa raje nisem šla nazaj da bi preverla .)

Ma ne sekiraj se no...sej veš kaj smo se pogovarjali...ženske na motorjih pa to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50..tko k čez cele ride... :smoke:

Sej po tabli za konc naselja ni table za omejitev hitrosti ( no vsaj jest se ne spomnim, da bi jo kdaj registriral ). Se pravi je omejitev 90. Je pa res, da ga na koncu mal pritisneš in si takoj čez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem na kerih Ridah si ti bil, ampak je sem komaj parkiral, zdej nevem, al nas je blo tok, al je bil pa razlog da je SharpNinja parkirala po dolgem :D

K sm jz pršla je blo placa kokr čš in sem se lepo parknla tko, d je pol k greš najbl komot za odpelat....aja če ga tko po dolgm parkiram je tud bl opazn hahahah B)

dobr blo dns :OK: ..ninđa mi je prnesla piškotke :004 ,basbas( tu j un stric z bmw-jem :P ) en pirčk :beer2: ,vrnem ob priliki...fajn drušno pa delal še rocco,pa jure,pa cartman...pa..matr pa nicki :headbang: n morm se spomnt,uglavnem nism ga vidu še 104 leta :grim

ostalih pa nism poznal...so bli sramežljivi pa za svojo mizo sedel :P

aja,pa u kavbojkah nkol vč ne grem...mam zj čist trdga...kolen mislem :D :D

Hp niso bli vsi zate, čeprav si bil najbl pridn pr praznenju posodice, sm spet nis povedal kar mi maš za povedat, najbrž zato k s mel polna usta skoz a :lol:

Ouu da kaj smo bli sramežljivi, mar vas je bilo toliko za tisto klopco, sem samo čakal, kdaj jo boste porušili:P.

Lahko bi bli tko prijazni, pa prinesli ponudt piškote : :P

Lohk bi bil vljuden pa se pršu predstavt a ne, k jz še zmer ne vem kter si, pa bi dobu tud piškotka .) .....come to the dark side, we have cookies.

Drugač je blo pa faj se mal usest po uri in pol drajsanja do tja, pa enih par novih spoznat(rocco, stric z bmwjem...) in neki starih vidt...hp, wix, jure z avtobusom. Sm d se naute prehit razvadl, to ne pomen zdj, d bom vsakič piškote gor vozila :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk bi bil vljuden pa se pršu predstavt a ne, k jz še zmer ne vem kter si, pa bi dobu tud piškotka .) .....come to the dark side, we have cookies.

Drugač je blo pa faj se mal usest po uri in pol drajsanja do tja, pa enih par novih spoznat(rocco, stric z bmwjem.. .) in neki starih vidt...hp, wix, jure z avtobusom. Sm d se naute prehit razvadl, to ne pomen zdj, d bom vsakič piškote gor vozila :whistle:

Ma sej sem hotel, pa ni dobro s palco drezat v osje gnezdo... si mela toliko body gardov, da ne bi sfolgal vseh, ene dva bi še pospravu kaj več pa ne... sicer pa piškoti pašejo ob kavi, se pravi bi mogla ustavit na OMW.ju :P!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst, prmejdunej, sm že sita teh slabih fotk!

če se motor na sliki vidi a je neprepoznaven si prepočas pelala ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej sem hotel, pa ni dobro s palco drezat v osje gnezdo... si mela toliko body gardov, da ne bi sfolgal vseh, ene dva bi še pospravu kaj več pa ne... sicer pa piškoti pašejo ob kavi, se pravi bi mogla ustavit na OMW.ju :P!

Sm tud na OMWju stala, pa se tud tam nis predstavu, čeprav te mam na sumu, da je bil en Zjček tm tvoj....drgač pa kava pokvar okus piškotom.......aja pa tist niso bli bodyguardi, njih sm jz pazila, d jih neb ktera druga napadla, ne pa oni mene hahaha

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom šu na občino Postojno vprašat,če lohk dobim gradbeno dovoljenje,da na ridah postavm postojanko,za vse nas partizane :kva2: pa še plavi se bodo mel kam dat,da nas ne morijo po ovinkih :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom šu na občino Postojno vprašat,če lohk dobim gradbeno dovoljenje,da na ridah postavm postojanko,za vse nas partizane :kva2: pa še plavi se bodo mel kam dat,da nas ne morijo po ovinkih :lol:

ja sam pol boš mogu krofe z luknam pečt...če češ d se bojo polcaji ustavljal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom šu na občino Postojno vprašat,če lohk dobim gradbeno dovoljenje,da na ridah postavm postojanko,za vse nas partizane :kva2: pa še plavi se bodo mel kam dat,da nas ne morijo po ovinkih :lol:

So že probali. niso dobili. Če boš partizane omenu, pa sploh ne, ker nadžupan Černač česa takega ne tolerira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvala Ninđi za piškotke, super so bli !

BEMVAMSVECA . . . . . . kwa use zamudim . . . . . :headbang::headbang::headbang:

prou mi bod, k se motam okol Šibenika! :headbang:

Upam, da bom naslednič deležen Ninđinih sladic! :whistle: K na fotkah zgledajo ful hudo . . . . treba jih bo probat!

No, kdaj boš spet kej spekla in prnesla . . . . da probam te tvoje specijalitete! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BEMVAMSVECA . . . . . . kwa use zamudim . . . . . :headbang::headbang::headbang:

prou mi bod, k se motam okol Šibenika! :headbang:

Upam, da bom naslednič deležen Ninđinih sladic! :whistle: K na fotkah zgledajo ful hudo . . . . treba jih bo probat!

No, kdaj boš spet kej spekla in prnesla . . . . da probam te tvoje specijalitete! ;)

stari ti tolk govoriš d nauš mu cajta jest :P... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari ti tolk govoriš d nauš mu cajta jest :P... :lol1: :lol1:

Pa sej zato . . . . bo zame posebi spakirala , da bom lahko užival brez tebe! k ti si tih in povhna usta dela :kva1: sam glej, da ne pozabš dihat! :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BEMVAMSVECA . . . . . . kwa use zamudim . . . . . :headbang::headbang::headbang:

prou mi bod, k se motam okol Šibenika! :headbang:

Upam, da bom naslednič deležen Ninđinih sladic! :whistle: K na fotkah zgledajo ful hudo . . . . treba jih bo probat!

No, kdaj boš spet kej spekla in prnesla . . . . da probam te tvoje specijalitete! ;)

Al so bli sam eni čist navadni piškoti, nč spešl, ker kj bl posebnga ne prenese tresenja dvovaljca hahahha.....aja drgač me zdle 14 dni ni, kuhna zaprta, pol se pa mrbit spet kj prkažem :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ti sam napeč kukr moreš velik.. pa pred vrata postavi... pridemo tudi na dom.... drobtine bodo pa kure pokavsale.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al so bli sam eni čist navadni piškoti, nč spešl, ker kj bl posebnga ne prenese tresenja dvovaljca hahahha.....aja drgač me zdle 14 dni ni, kuhna zaprta, pol se pa mrbit spet kj prkažem :ninja:

Si predstavlaš kake krem šnite??? Čista erotika he he!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom prišel okoli petih frišno olje mal "ulafat", tako da če bi kdo za kofe dal naj počaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čigava je Tuna? B) Tisto zadaj bi znal bit celo Duče! Zdaj si bom vsaj upal kdaj priti naokol, da ne bom edini "italjanček" tam. :lol:

Moj moj Grom :inlove: .....se mi pa zdi d je bil to edini tricolore včer tam v japanski gužvi, pa še tko so fotkal, da so ga ja za kanto skril, d neb slike kvaru a ne :krneki:.

@robertjur, že poskus s transportom breskvic se ni dobr končal, so ves cukr zgubile, kremšnite bi ble pa kremsploščenke po moje :grim

Popravljeno . Popravil SharpNinja
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preverjeno - ni nobene table :P Razen une zgoraj že na vrhu Rid (gledano proti Postojni) - kjer je odcep, ki gre čez AC, v smeri proti Rakeku - tam je omejitev 70.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preverjeno - ni nobene table :P Razen une zgoraj že na vrhu Rid (gledano proti Postojni) - kjer je odcep, ki gre čez AC, v smeri proti Rakeku - tam je omejitev 70.

a je treba it gledat???sj sm ti povedu..a mi nč n verjameš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je treba it gledat???sj sm ti povedu..a mi nč n verjameš :D

Seveda je šla pogledat, k tok govoriš, da te noben več ne jemlje resno! :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je pa blo enga prometa na ridah..komej parking najdu..pa kup nekih ducatijev, aprilij, bmw-jev, ktm-ov..še en gsx1400..rariteta čista pri nas..no pa neki sesalci tut..

triumpha čist pozabu bemu..

Popravljeno . Popravil biker77
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!