Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Včeraj fočk pa spet nobenega. Mogoče zaradi ure 20.15 :)

jst ti nism kriv če si pa zmerej tko zgodn kt kure k grejo spat ... fočk ...za igorkr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa sm mimohode tolčem :BUA: je preuroče da se bi ustavlu, :grim pa še wc-je so odpelal barabe. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa sm mimohode tolčem :BUA: je preuroče da se bi ustavlu, :grim pa še wc-je so odpelal barabe. :SS

a se morš usest da se uščiješ al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se morš usest da se uščiješ al kaj?

Ma ne starina . . . . . .ga tok cajta ni blo na ridah . . . . . .da je končno mu pršlo, da tam pa nek manka! :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk s samimi znanimi.

Znanimi :hmm: pa kaj ma Murko pa Fredi Miller tud motorje :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gsx1400..rariteta čista pri nas..

Ma teh je res malo, še manj kot ZRX1200 se mi zdi. Zakaj?

Znanimi :hmm: pa kaj ma Murko pa Fredi Miller tud motorje :P

Močan ko bik. pa lih en tolk pametn, a ne? :D

oni so SLAVNI, mi smo bli pa znani. nekako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma teh je res malo, še manj kot ZRX1200 se mi zdi. Zakaj?

Plavo bela kombinacija? ... Patke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plavo bela kombinacija? ... Patke.

resno sm mislu. CBjcev je precej, XJRjev mali miljon. . ZRX ima morda mal slab DNA z GPzjevo mašino, ampak GSX1400 zgleda bomba, na vzporednih testih je zmagoval....konc koncev, Bando je hit. Ta pa ni bil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se je pa očitno nekomu spet utrgalo in je polival po Ridah? :surrender: Ko sem šla iz Postojne proti Planini (okrog 19.30 h) je bil pas za gor na večih mestih (zato sklepam, da ni šlo za nesrečo) polit in potem posut, povsod gasilci in policija... Bolano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je, to je bil redni avtobus od Veolie, ki je šel okoli 18.00 proti Postojni. Jaz in Jure sva ga ravno prehitela na zgornji ravnini, 100 m preden se je ''uscal'', še dobro, da nisem šel še enkrat do vrha... Drugače pa se je kmalu potem na parkirišču ustavil nek motorist, ki je padel ravno na tem politem območju, k sreči jo je slabo odnesel le motor, pa še ta z malo škode...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se je pa očitno nekomu spet utrgalo in je polival po Ridah? :surrender: Ko sem šla iz Postojne proti Planini (okrog 19.30 h) je bil pas za gor na večih mestih (zato sklepam, da ni šlo za nesrečo) polit in potem posut, povsod gasilci in policija... Bolano

Ma že včeraj pod večer je bilo nekaj polito, na voznem pasu proti Planini, pri tisti zapuščeni gostilni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resno sm mislu. CBjcev je precej, XJRjev mali miljon. . ZRX ima morda mal slab DNA z GPzjevo mašino, ampak GSX1400 zgleda bomba, na vzporednih testih je zmagoval....konc koncev, Bando je hit. Ta pa ni bil....

Buča!! Tipu, ki ima GSX1400 je ime PATKE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buča!! Tipu, ki ima GSX1400 je ime PATKE.

jao Sejo nsine, ako nej vem de ga je mama zvalila? Račke cenim pr kitajcih, ne na ridah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se je pa očitno nekomu spet utrgalo in je polival po Ridah? :surrender: Ko sem šla iz Postojne proti Planini (okrog 19.30 h) je bil pas za gor na večih mestih (zato sklepam, da ni šlo za nesrečo) polit in potem posut, povsod gasilci in policija... Bolano

Kot je rekel Urban, uscalo se je iz avtobusa, ampak ne razumem kako, da kar naenkrat na sredi ravnine.. Bi še razumel, da bi se polivalo v ovinkih, tako pa kar iznenada.

Drugače je pa pasalo mal treninga spet danes :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha OK sem že mislila da se komu utrgalo in da je to naredil iz žlehtnobe. Torej je le naključje in je ravno tam avtobus "spustil dušo" - bolje to kot kakšni norci...

Še dobro da s tistim, ki je padel ni nič hujšega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!