Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

maus spizdil, nejcgs, thumper, wix, rumeni, ruf pa niso upal :D

ko boš v mojih letih se tudi ne boš več svoje bal ... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede razlitega olja je zadeva taka:

Tisti, ki je na cesti zaradi olja padel ni v prekršku, saj je napisal, da je vozil 30-40, torej je vožnjo prilagodil razmeram in vozil po omejitvah. Vreme pa tudi ni zahtevalo nekakšne posebne pozornosti. Vso materialno škodo, ki je nastala mora kriti njegova zavarovalnica. Seveda je predpogoj policijski zapisnik.

Drugi postopek pa je civilni postopek. Za cesto je odgovoren lastnik ceste, v tem primeru verjetno občina, ki cesto ni vzdrževala primerno in predvsem varno za vožnjo z vsemi motornimi vozili. Od nje lahko z odškodninsko tožbo zahteva odškodnino - za nastalo škodo - materialno in nematerialno (ki je k sreči ni bilo). Seveda je uspeh take tožbe odvisen od dokazov ( slike, priče, računi za popravila, zdravniški izvidi).

Občina oziroma lastnik ceste pa ima potem možnost tožbe napram povzročitelju, torej proti Veoliji, ki je lastnica neprimerno vzdrževanega in neispravnega vozila na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Vso materialno škodo, ki je nastala mora kriti njegova zavarovalnica. Seveda je predpogoj policijski zapisnik...

Daj malo pojasni zgornjo trditev.

Obvezno zavarovanje je zavarovanje proti tretji osebi.

Torej za škodo, ki jo "avto" naredi drugim.

Brez kaska njegova zavarovalnica ni dolžna kriti nobene škode.

To je dolžna zavarovalnica, kjer ima zavarovano odgovornost upravitelj ceste.

Če pa imaš kasko zavarovanje je pa tako al itako vseeno ali si kriv ali ne, razen če si pod vplivom substanc ali če izpolnjuješ kateri drug pogoj iz obširnega nabora v drobnem tisku police.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če se zavedaš ironičnosti svoje izjave.

ironično ja ... če si s tem mislila , da jih ne bo doživel ... ampak takih groženj od svojih dragih se pač človek s časom navadi ... pogoj je samo , da preživiš .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem tega mislila. Prav zato je ironično.

eh ti pa tvoja ironija ..že mal na apatijo vleče ... teh par pomladi kar bomo še na tem svetu se bomo pa sam sekiral al kaj ...se mam rajš luštno :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na, 2 tedna me ni, pa že popijete na hektolitre kave, pojeste tone tortic, mal dirkate mal padate...aja pa roman 14 strani dolg napišete :D

pridem kmau.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa si (že) ti? :P

No sj pravim, 14 dni pa človeka čist pozabte :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kje pa si se izgubil? Smo te pogrešali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mudel! A treba spet pridt red nrdit na ride, pa kakšen piškot pojest... čeprav je Ninđa rekla, da je zihr ne bo dva tedna.... očitno ima toliko za napečt piškotov...bo verjetno drug vikend degostirala na ridah... pridemo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons popoudne je en na zgornjem ovinku neki slikal :) če je slučajno od tuki pa da je ratala kakšna slikca bi se priporoču, da bo vsaj ena letos iz planine :D

lp

hmmm, sem imel namen naredit kakšne slike, pa je zaradi lepe družbe ta namen odpadel.

A imaš z rumeno obrobljene feltne in rumen napis Kawasaki?

Dons popoudne je en na zgornjem ovinku neki slikal :) če je slučajno od tuki pa da je ratala kakšna slikca bi se priporoču, da bo vsaj ena letos iz planine :D

lp

hmmm, sem imel namen naredit kakšne slike, pa je zaradi lepe družbe ta namen odpadel.

A imaš z rumeno obrobljene feltne in rumen napis Kawasaki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, sem imel namen naredit kakšne slike, pa je zaradi lepe družbe ta namen odpadel.

A imaš z rumeno obrobljene feltne in rumen napis Kawasaki?

Točno tako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mudel! A treba spet pridt red nrdit na ride, pa kakšen piškot pojest... čeprav je Ninđa rekla, da je zihr ne bo dva tedna.... očitno ima toliko za napečt piškotov...bo verjetno drug vikend degostirala na ridah... pridemo

[media=]

Ti, tole pa je sigurn Dami z svojo kwako! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, tole pa je sigurn Dami z svojo kwako! :kva2:

zdj si me pa izdal :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj si me pa izdal :P

Nima veze stari . . . . . še drugič!

Neka znaju svi!!!! :kva2:

Aja . . . . pa huwala za obisk v . . . . . sej veš kje! :OK: Blo luštn! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm ,da ti je roza všeč,res upam da ga ne boš spremenu u kej takšnega..http://i42.tinypic.c...':P' />' />

ti povem, roza mi je čedalje bolj všeč. Ko jo vidim prihajat proti meni v roza barvi se mi kar dan polepša :-)))

A je kdo kaj sliša, a bo Cikadina danes popoldne kakšen kofe kuhala na Ridah?

Da vem a trogat s sabo sladoled al ne.

Popravljeno . Popravil nejcgs
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti povem, roza mi je čedalje bolj všeč. Ko jo vidim prihajat proti meni v roza barvi se mi kar dan polepša :-)))

A je kdo kaj sliša, a bo Cikadina danes popoldne kakšen kofe kuhala na Ridah?

Da vem a trogat s sabo sladoled al ne.

Ti kr prnes sladoled, bomo že kafu najdli :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!