Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Po zakonu naj nebi šel izpit glede na prekoračitev. Nameril me je 96, vendar je potem neko odstopanje in je uradno 91km/h. Bomo vidli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zakonu naj nebi šel izpit glede na prekoračitev. Nameril me je 96, vendar je potem neko odstopanje in je uradno 91km/h. Bomo vidli.

Mislim da bo tud prepoved vožnje za par mesecev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je potem odvisno od sodnika. Je v trenutno veljavnem ZVCP napisano zgolj naslednje.

z globo 1.000 eurov če prekorači dovoljeno hitrost za več kot 30 do 50 km/h. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 9 kazenskih točk.

v prejšnjem pa je pisalo

4. najmanj 1.000 eurov, če prekorači hitrost za več kot 30 km/h. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 9 kazenskih točk in prepoved vožnje motornega vozila;

Zgleda da po novem ni več prepovedi.

Prekršek storjen pred začetkom veljavnosti novega zakona se namreč obravnava po zakonu, ki je za kršitelja milejši.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak zdej!! Kere se bojo u nedelo z nutelo pa marmelado mazale?

A bom lahk lizu? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo lahko na zemljevidu prikaže lokacijo, kjer največkrat na Planini stoji radar. Mam tud jest slab občutek za ene 3 tedne nazaj, takrat ko vas je bila v soboto zvečer cela skupina na ridah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je potem odvisno od sodnika. Je v trenutno veljavnem ZVCP napisano zgolj naslednje.

v prejšnjem pa je pisalo

Zgleda da po novem ni več prepovedi.

Prekršek storjen pred začetkom veljavnosti novega zakona se namreč obravnava po zakonu, ki je za kršitelja milejši.

Ja seveda, da so spremenil. Bols je, da gres takoj nazaj na cesto pa mogoce se kam priletis, pa bo spet jurcka padl.... :grrr

Palalacinke? Japajade! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo lahko na zemljevidu prikaže lokacijo, kjer največkrat na Planini stoji radar.

Za radar se ne spominjam, še vedno se pa spomnim, kako me je nekoč, ko sem se z avtom in celo družino vračal z morja, ustavil policaj "pri nekakšni podrtiji" (???) na koncu naselja Planina, v smeri proti Kalcam, ................. , ker sem "na ridah" prevozil polno črto ... Verjetno je bil na ridah še en policaj, ki je "dežurnemu telefoniral" ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bilo rečeno, da majo radar naštiman na 66 km/h. tko da je čist zadost lufta da se ni treba lih 50 cjazit. ampak pri 96 km/h ti noben zagovor ne bo znižal kazni. takle mamo, se bomo mogl mal nazaj držat pa se peljat mal počasnej. sej ni tolk težko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x fočk učeri, ampak ste očitno resno vzel opozorilo, da je treba cesto spraznit, k gresta dve čebeli na morje, ni blo nikjer žive duše ne za tja ne za nazaj, tud radarji so pomrknil :grim . No, čebelci sva se meli na vesoljčku glih tko fajn, edin nobenga ni blo, da bi na kraju zločina fotko stisnu, bo mogla tale zadoščat ;)

post-20956-0-41809000-1347464609_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nedeljo pol žurka al kaj pravte? :P

A to so zdej mestni redarji v akciji na planini? To ni panike, sam znat morš pritožbo napisat. ;) jeba je če te policaj ustavi, tam se nimaš kej izgovarjat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bilo rečeno, da majo radar naštiman na 66 km/h. tko da je čist zadost lufta da se ni treba lih 50 cjazit. ampak pri 96 km/h ti noben zagovor ne bo znižal kazni. takle mamo, se bomo mogl mal nazaj držat pa se peljat mal počasnej. sej ni tolk težko ;)

To je šel na ride, da bo tebi pokazal kak se pelje, pa je lih na radar prileto... vsaj tak je 1x obljubil pa smo ga čakali, njega pa nikjer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za radar se ne spominjam, še vedno se pa spomnim, kako me je nekoč, ko sem se z avtom in celo družino vračal z morja, ustavil policaj "pri nekakšni podrtiji" (???) na koncu naselja Planina, v smeri proti Kalcam, ................. , ker sem "na ridah" prevozil polno črto ... Verjetno je bil na ridah še en policaj, ki je "dežurnemu telefoniral" ... :blush:

Jo to tam, blizu cerkve ali bolj naprej proti pokopališču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fock v petek zjutraj.. ride samevale, razen nekaj nas cezridasev....

fock danes pred 1 uro, v popolni, ampak res popolni temi.. ponovno ride samevale, razen dolge kolone pleha !!

Sem bil na Ridah uro pred tabo, sam samcat, pleh stanje enako, bom jutri kej prlimu.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo lahko na zemljevidu prikaže lokacijo, kjer največkrat na Planini stoji radar. Mam tud jest slab občutek za ene 3 tedne nazaj, takrat ko vas je bila v soboto zvečer cela skupina na ridah.

Čisto nič ne boš (z)grešil, če se čez celo naselje, pravzaprav vsa naselja pelješ po omejitvah. Kazen je še najmanj, kar lahko dobiš. Huje je, če koga zaradi prehitre vožnje koga odneseš s seboj.

Da ne bom :topic: , mogoče v nedeljo pridem. Sem tomosa natankal :yea2: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!