Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Dons res nimam sreče! :SS:SS

To je ratal katastrofa . . . . sej človk ne sme več niti na cesto z motorjem! :SS

Glih sm se odpravu na bencinsko tankat in it en krog . . . . . seveda pol še do rid . . . . . in evo ti ga . . . . :wallbash:

no coment!

post-15855-0-95150300-1347904415_thumb.jpg

mamu mu mamu pežoju,prlet jutr na ride z jamaho jo bova pobarvala. :boobies: bom mel sprej sabo.

in spet se bom jebu z zavarovalnicam!!!! :SS

k itak nikamor ne prideš z njimi! Za posrat . . . :SS

J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons res nimam sreče! :SS:SS

To je ratal katastrofa . . . . sej človk ne sme več niti na cesto z motorjem! :SS

A to so ti v rit prletel ko si stal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to so ti v rit prletel ko si stal?

aha . . . :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@osa, srečo si imel. Ne dolgo nazaj je frenda s sopotnico enako napičil en stari ata, ko sta čakala pred rdečo. Rezultat: sopotnica ima zlomljen gleženj, kar nekaj šivov po nogah, frend nategnjen vrat in motor je totalka.

Jest bi takim avtomobilistom takoj in za vedno pobral vozniško.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha . . . :glare:

Sam ne reci, da je voznica po mobitelu čwekala...no važno da si cel, pa da ketko čimprej zrihtaš, kr js se za tisto prduljo od XTejke ne mislim vozit :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se okol petih peljal mimo. Tud bicikla nebi mogu sparkat umes. Pol sva s frendom sam potegnila dalje. A mate kej fotk s palačinkiade?

ja sej, ce se pa folk z avtomobili rine umes!! :BUA::slap: :blink:

Kakšen je bil pa rezultat? :lol:

nafilan drzavni proracun!! :( :unsure:

ja BB in wix vaju bom za ušesa....

Matr a sta čist pozabila omenit kdo je avtor recepta za najboljše palačinke.....???? jeb...peka če nima dobrega recepta ......

In kje je tista fotka ko skup jesta moj sproban recept??? ........bo treba drugič patentirat recepte pa še koga.... :lol:

sicer si ga res posredovala, ampak je bil, tko kot je ze wix napisu, drasticno spremenjen.. tvojga je uporabu samo zato, da vid kaj se more not dat :P:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: za zadostno kolicino narest, je bla pa ze itak visja matematika!! (za doktorat al pa magisterij :P )

kar se pa slikce tice- bi bla pa za javnost cist prevec pregresna!!

Uuuuuu . . . . . kwa vse sm zamudu!!!!

Vidm da se veselo zbirate, ko se kej dogaja . . . .

Zakaj pa neb vsako leto organiziral palačinkiado na ridah???? :kva1:

Neb blo slabo . . . .

jah ne bi blo.. neb mela nc proti, ce bi se kdo drug prispevu kej r€vckov zravn.. tkole pa tole kr pride kostat.. :surrender: :krneki:

No ja, seveda nismo pozabil, da je osnovni recept za palačinke bil od umetnice51!!! Ampak končna predelava recepta je bila tako brutalna, da sva z BB izumila svoj recept :) HVALA U51 za temelj naših palačink!

res je.. sam klinc, zapisu ga pa nisi, tko da smo zdej spet na zacetku.. tele lapacinke so ble unikat!! :whistle::lol1:

Dobra moto družba, odlične palačinke... naj ta "tradicija" kar ostane še naprej...

kot ze napisano.. dejte dnar, pa bomo zrihtal :D z veseljem ;)

nasledjič najbolj da je več ekip, pa tekmujejo kdo boljše speče :)

odlicna ideja!! se prav, da ste vi druga ekipa?? a je to izziv?? B):D

4 miljone za njih in minus200€ za naju :P

ne me j***, da sta tut vidva najdla avto parkiran na drugmu koncu lj?? :O

A si bil ti tudi tm?

sam res, a ti si bil tut tm?? :O te nism vidla..

jao jao, vidm, da morm en mal bolj pogosto prit pogledat kaj se tuki dogaja.. ne pa da pol prou pisan gledam, k mi folk cestita za rojstn dan k ga ma v resnici kmetica.. :slap:

osa- upam, da ni blo hujsga kokr pleh.. to se ze postima ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti zdi, da jih je prevec u mojmu predprejsnjmu postu? :ninja::eek: (aja, niti 10 jih nism zbrisala ;) )

sicer pa- kako pa ces drugac izrazit svoje "obcutke" :lol: :hmm:

Popravljeno . Popravil BinaBana
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti zdi, da jih je prevec u mojmu predprejsnjmu postu? :ninja::eek: (aja, niti 10 jih nism zbrisala ;) )

sicer pa- kako pa ces drugac izrazit svoje "obcutke" :lol: :hmm:

Lahko probaš opisat z besedami.

Pred leti se je objave z več kot tremi zaporednimi smeški brisalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlicna ideja!! se prav, da ste vi druga ekipa?? a je to izziv?? B)

Nebi rada z mano tekmovala v peki palačink. Verjemi mi :). Jih pečem že od 8.leta starosti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi rada z mano tekmovala v peki palačink. Verjemi mi :). Jih pečem že od 8.leta starosti.

sej jih tut zdej nism pekla :D sam mazala pa zvijala ;)

Popravljeno . Popravil BinaBana
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@osa, srečo si imel. Ne dolgo nazaj je frenda s sopotnico enako napičil en stari ata, ko sta čakala pred rdečo. Rezultat: sopotnica ima zlomljen gleženj, kar nekaj šivov po nogah, frend nategnjen vrat in motor je totalka.

Jest bi takim avtomobilistom takoj in za vedno pobral vozniško.

Ja sm mel srečo . . . . .sam tud kej dost neb moglo bit . . . . ker sva stala oba . . . . potem pa je potegnla . . . . . v dveh metrih . . . šus. . . . .tko da je motor sfukalo potleh!

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne reci, da je voznica po mobitelu čwekala...no važno da si cel, pa da ketko čimprej zrihtaš, kr js se za tisto prduljo od XTejke ne mislim vozit :P

Ne mobitela ni imela. . . . . cel sm, nič mi ni . . . . za mopi bom še razmislu . . . kaj in kako! Xt-jka . . . . zakon . . . .še bl pa če vidim da ti prebija ušesaaaaaaa! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm mel srečo . . . . .sam tud kej dost neb moglo bit . . . . ker sva stala oba . . . . potem pa je potegnla . . . . . v dveh metrih . . . šus. . . . .tko da je motor sfukalo potleh!

kaj vse se človeku zgodi a ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!