Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ccccc... nč bl kot vsi ostali :whistle:

zj pa še slab vreme nj neha... po se bo treba pa že kej pelkat ala

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih sm še neki najdu...pa da vs mal podražm...

http://www.youtube.com/watch?v=xZm0J4ZbiRg

kdaj gremo?? :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

kuuuuuuuul, sm skor iz izole domu pršla hehe... :naughty: hja sam še tak vreme čakam ku j tuki gore :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js nism softić :whistle: .. sm skor vedno hardić :lol1: ... pač ... đins generejšn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js nism softić :whistle: .. sm skor vedno hardić :lol1: ... pač ... đins generejšn

:naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pizda res se staram :rolleyes:

bo treba še kak moped nabavt za zimske razmere,neki mam clo v planu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko da zdej se pa ne mislim več ubadat z rjo raj počakam suhe ceste,jebi ga tko je

Uporabi "pravo mazilo" za ketno oz. Kent White Grease II :evilgrin: teh problemov se ne čuti :closedeyes: pa pol brez izgovorov :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabi "pravo mazilo" za ketno oz. Kent White Grease II :evilgrin: teh problemov se ne čuti :closedeyes: pa pol brez izgovorov :winkiss:

kaj daš pa v akse, pa namažeš na krom če je, pa na aluminij da ni ves spackan pol?

dokler je sol mene ni na mopedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj daš pa v akse, pa namažeš na krom če je, pa na aluminij da ni ves spackan pol?

dokler je sol mene ni na mopedu

mene tud ne...razlog pa ni sol...pač pa...tole :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...ma men ni lih pr srcu...je le hondica fina za vozt :D

honda je fina..suzuki je mega :whistle:

mal morm za svojo znamko navijat .)

da naute spet navalil no .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda je fina..suzuki je mega :whistle:

mal morm za svojo znamko navijat .)

da naute spet navalil no .)

ja stari...če bm spravu skp dost kinte..pa če mama da še kj od penzjona :P ...se bom letos s suzukijem prpelu na ride...drug let pa zih :OK:

Popravljeno . Popravil bivol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja stari...če bm spravu skp dost kinte..pa če mama da še kj od penzjona :P ...se bom letos s suzukijem prpelu na ride...drug let pa zih :OK:

ej že "letos" je deleč..veš kje je šele drug let :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej že "letos" je deleč..veš kje je šele drug let :unsure:

stari...želje,želje...če si neki želim,pol to ni liih ovira de je treba mal počakat...ta cjt bom pa hondico mal matru :OK: kombinezon mam že modro sivo...sam morem še prej mal kil dol dat,če ga čem na rit spravt O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SSSUUUUUUZZZUUUUUUUUKKKKKKKKIIIIIIIII!! :worship: :evilgrin:

Ajde Kawasaki še gre skoz, sam jajca od Honde in Yamahe :grrr :grrr :grrr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CTXa?? :kva2:

to pa zihr ne,sem unga leta k je bil papež pr nas na obisku in se je peljal po AC u Postojno,s ctxom furala okol glih zaštartala sm dobr na unški ravnini ko so me polcaji skor s ceste zrinl pa sm mogla lepo ustavt brez izpita najbrž tud reg ni bil pa sm dobila lepo za sodniku,veš kera štala je bla takrat pr cca 15letih povedat tastarim da morjo k sodniku,takrat sem pa res pomislila skor na samomor tko me je blo strah tako da ctx odpade k knof od gat

pa kaj vam je s temi suzukiji ste čist zmešani :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj vam je s temi suzukiji ste čist zmešani :rolleyes:

Nek se govori da bo na vrtni tud en GSX-R :naughty: :naughty:

:whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj daš pa v akse, pa namažeš na krom če je, pa na aluminij da ni ves spackan pol?

dokler je sol mene ni na mopedu

Pri tem je tvoj recept najbolje sprejemljiv, drugač je bilo pa prej samo jamranja okoli verige :naughty:

Me too :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no upam da ne bo sam pr govorenju ostalo

se bomo pustili presenetiti

okrog 18h sm vidla da so se ceste kr posušile,bomo vidli kaj bo jutr

če bo za kak giro pred šihtom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SSSUUUUUUZZZUUUUUUUUKKKKKKKKIIIIIIIII!! :worship: :evilgrin:

Ajde Kawasaki še gre skoz, sam jajca od Honde in Yamahe :grrr :grrr :grrr :P

PU, JE*EM TI!!! :nono: J's se pa ravno spogledujem z eno Hondico... čeprav slabo kaže, da mi bo uspelo dinarčke (pardon, evrčke) zbrat... Sicer pa... A že kdo kaj razmišlja o otvoritveni vožnji? Glede na to, da je zaključna dokaj dobro uspela... Bi b'lo fino ponovit'.

P.S.: (brez kreganja prosim... nobenega cinizma ni v tem delu)... Lani sem nekaj omenjal - sedaj pa potrjujem... Tour de Pirenea by Piki je splaniran in bo izveden v drugi polovici meseca maja. Izvedbo lahko prepreči le še višja sila. Okvirna ruta je nekako takšna: SLO -> Strasbourg -> Reims -> Paris -> "Omaha beach" -> Orleans -> po "vrtu Francije" -> Nantes -> Bordeaux -> San Sebastian -> Bilbao -> Santader -> A Corruna -> Vigo -> Porto -> Cabo De Roca (Lisbona) -> Sevilla -> Tarifa -> Gibraltar -> Madrid -> Zaragoza -> Barcelona -> Andorra La Vella -> Montsegure (zadnja trdnjava Katarov) -> Montpellier -> Aix en Provence (provansa) -> Genova -> izlet na Vezuv -> po zahodni obali Italije proti domu. Tura bo predvidoma trajala 3 - 4 tedne, tura pa bo obarvana "zgodovinsko". Če je še kdo zainteresiran, lahko odpremo novo temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!