Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

po tistem ko je un "kolesar" pometu kamne na cesto (neki tednov nazaj). Sta pa po vsej verjetnosti en starček pa baba (dedek pa babica) zbrcala povhen storžev na cesto saj tist trenutek ko sem šel gor pa dol ni blo nobenga druzga. Sta se pa peš šetala. Sm jih pa spucu s ceste. Tist čs povne ride sam takrt nobenga motorista da bi mi pomagu. Ko sm šu pogledat če sta kje sta pa zgleda zavila not v tisto enosmerno. Blo je pa to tm kjer se enosmerna prkluč.

Popravljeno . Popravil Brzi Erko
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po tistem ko je un "kolesar" pometu kamne na cesto (neki tednov nazaj). Sta pa po vsej verjetnosti en starček pa baba (dedek pa babica) zbrcala povhen storžev na cesto saj tist trenutek ko sem šel gor pa dol ni blo nobenga druzga. Sta se pa peš šetala. Sm jih pa spucu s ceste. Tist čs povne ride sam takrt nobenga motorista da bi mi pomagu. Ko sm šu pogledat če sta kje sta pa zgleda zavila not v tisto enosmerno. Blo je pa to tm kjer se enosmerna prkluč.

Lej ga pomagat sta hotela,zasadit hočta smrekco,da boš imel iztočnico iz ovinka ven :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po tistem ko je un "kolesar" pometu kamne na cesto (neki tednov nazaj). Sta pa po vsej verjetnosti en starček pa baba (dedek pa babica) zbrcala povhen storžev na cesto saj tist trenutek ko sem šel gor pa dol ni blo nobenga druzga. Sta se pa peš šetala. Sm jih pa spucu s ceste. Tist čs povne ride sam takrt nobenga motorista da bi mi pomagu. Ko sm šu pogledat če sta kje sta pa zgleda zavila not v tisto enosmerno. Blo je pa to tm kjer se enosmerna prkluč.

Hvala Brzi Erko, si se žrtvoval za vse nas. Ta stara dva pa sta skorej naklepen umor, ali kako se že reče, zagrešila, potem pa rep v tazadno.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva s kolegom sva šla čez okrog 15.30 in je bila edino ena lubica na črni r6 (me se zdi) gor. Drugače pa prazne, ko sva se vračala (cca 18.00)... Softići :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer nobenega, Ride žalostno samevajo... :(

post-32884-0-05291600-1351371667_thumb.jpeg

post-32884-0-71150500-1351371679_thumb.jpeg

Je pa polno listja in peska v ovinkih, pa (praznih da ne bo pomote :P ) piksen piva zataknjenih na začitne ograje - ne vem čemu te služijo... :huh: (malo me abstinenca daje, pa je blo treba it čez Ride domov :D )

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri fočk,sam s kombijem,sam sem pa tok nagnu ,da je šlo po dveh.....po moje se to šteje :D

edin če je šlo tud po ravnini po dveh :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes čakal mausa..imel cel kanister kave sabo.. :):P

če bi gledal počasne posnetke, bi me mogoče zaznal :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk 2x.......tud v čudni družbi :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!