Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

No primorci kdaj,kje ga krstimo...... :D kako ga bi krstili,mam en predlog,sam ga ne morem lih tu ...... :lol1:

No že zdej najd kakšen dobr izgovor zakaj te ne bo,da ne bom spet poslušu,da morš kidat pa take pa to,k bom pršu ke pa bo piz...... :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No že zdej najd kakšen dobr izgovor zakaj te ne bo,da ne bom spet poslušu,da morš kidat pa take pa to,k bom pršu ke pa bo piz...... :P :lol:

Anja moreš prist, ka če ne mu bom moral pomagat rolbo na GS montirat ... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da znam brat potiho, da se pripravim :P

Kaj si reku,si tok potih napisu,da nč nism slišu :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa dajmo na glasovanje sobota 22.12.2012 :OK: ali nedelja 23.12.2012. :OK:

Ura še ni določena, pot in postanki so tudi še stvar dogovora (Igor pomagi ti to odlično skoordiniraš) mislm pa da je ride treba obvezno it pogledat v kakem stanju so :grim

Kraj glavnega dogodka, :bounce: Stara Ljubljana ob kuhančku, naprej pa stvar dogovora, a želje se nagibajo v smeri FRANCI NA BALANCI :010:beer2::boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa dajmo na glasovanje sobota 22.12.2012 :OK: ali nedelja 23.12.2012. :OK:

Ura še ni določena, pot in postanki so tudi še stvar dogovora (Igor pomagi ti to odlično skoordiniraš) mislm pa da je ride treba obvezno it pogledat v kakem stanju so :grim

Kraj glavnega dogodka, :bounce: Stara Ljubljana ob kuhančku, naprej pa stvar dogovora, a želje se nagibajo v smeri FRANCI NA BALANCI :010:beer2::boobies:

Jst sem ZA ampak sam zardi tega ker mate več novoletnih lučk kot mi tuki :OK:

sobota boljše ker v nedeljo se zdravi....... :SS

FRANCI AL FRANCKA NA BALANCI sam da je AKCIJAAAAAA ma sej mi primorčki nardimo povsod kažin tud na ridah,če je treba......

1x SIMPLE MEN

1x BMWRIDERka(glede na 20.l visenja skupaj lohk še v njenem imenu potrdim,ker jo ene malčk poznam :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kuponko rešuje vse probleme in stiske..... :P

eurokupon :kva2:post-35221-0-74700300-1355473587_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vpišem Ančko in Darčija (upam da prdrsa po mene in me....)....sem rajš za soboto....gledam plan dela,delam v soboto,d akličem šefa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa dajmo na glasovanje sobota 22.12.2012 :OK: ali nedelja 23.12.2012. :OK:

Ura še ni določena, pot in postanki so tudi še stvar dogovora (Igor pomagi ti to odlično skoordiniraš) mislm pa da je ride treba obvezno it pogledat v kakem stanju so :grim

Kraj glavnega dogodka, :bounce: Stara Ljubljana ob kuhančku, naprej pa stvar dogovora, a želje se nagibajo v smeri FRANCI NA BALANCI :010:beer2::boobies:

Prvo stvar, ki jo bom kot šef naredil je imenoval Kmetico2 za mojo desno roko in VD v času moje odsotnosti oziroma neprištevnosti :D

Drugo. Glede na izkazan interes sklicujem kongres primorskih mon v soboto 22.12.2012 z začetkom na ridah ob 16ih ko je lih še malo dneva

Namen. Praznovanje najkrajše noči, kar pomeni začetek novega upanja in nove moto sezone

Aja pa Afterparty konec sveta je tudi.

Lepo se mejte

VAŠ ŠEF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo stvar, ki jo bom kot šef naredil je imenoval Kmetico2 za mojo desno roko in VD v času moje odsotnosti oziroma neprištevnosti :D

Drugo. Glede na izkazan interes sklicujem kongres primorskih mon v soboto 22.12.2012 z začetkom na ridah ob 16ih ko je lih še malo dneva

Namen. Praznovanje najkrajše noči, kar pomeni začetek novega upanja in nove moto sezone

Aja pa Afterparty konec sveta je tudi.

Lepo se mejte

VAŠ ŠEF

Hmmmmmmmmmmmmm :hmm:

A bo kdo kej vprašal za dovolenje, a banda!???? :hmm::P .)

A vi veste da morate vse aktivnosti na ridah prijaviti pri meni!????

Javno zbiranje, pijančevanje, zajebancije, sexanje . . . . itd, itd

Vse je treba plačat . . . . . pa brez izgovorov da je recesija! :P:P:P:P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmmmmmmmmmm :hmm:

A bo kdo kej vprašal za dovolenje, a banda!???? :hmm::P .)

A vi veste da morate vse aktivnosti na ridah prijaviti pri meni!????

Javno zbiranje, pijančevanje, zajebancije, sexanje . . . . itd, itd

Vse je treba plačat . . . . . pa brez izgovorov da je recesija! :P:P:P:P .)

Kot nižji uradnik pri Igorjevi hobotnici sem jaz,ki sem tudi določen za prijavo takih dogodgov :blush: odgovoren in se opravičujem. Če ste le malo koruptivni vas lepo vabimo 22.8.2012 na kuhančka v Lj z primorsko sekcijo in njenimi pritiklinami :P :lol:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot nižji uradnik pri Igorjevi hobotnici sem jaz,ki sem tudi določen za prijavo takih dogodgov :blush: odgovoren in se opravičujem. Če ste le malo koruptivni vas lepo vabimo 22.8.2012 na kuhančka v Lj z primorsko sekcijo in njenimi pritiklinami :P :lol:

Lp

Žal, ATA Osa bo nekje na štajerskem z krasno družbo . . . . . . :OK::OK::OK:

Na tapeti je odojk, golaš in ne vem kaj še vse . . . . . .zezanje, miniranje, pokanje . . . . . dobra družba . . . uhhhhhhhhh hudo bo! :OK:

Sicer bi se rade volje pridružil . . . .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot nižji uradnik pri Igorjevi hobotnici sem jaz,ki sem tudi določen za prijavo takih dogodgov :blush: odgovoren in se opravičujem. Če ste le malo koruptivni vas lepo vabimo 22.8.2012 na kuhančka v Lj z primorsko sekcijo in njenimi pritiklinami :P :lol:

Lp

Žal, STRIC Dami bo nekje na štajerskem z krasno družbo . . . . . . :OK: :OK: :OK:

Na tapeti je odojk, golaš, pasulj in ne vem kaj še vse . . . . . .zezanje, miniranje, pokanje . . . . . dobra družba . . . uhhhhhhhhh hudo bo! :OK:

Sicer bi se rade volje pridružil . . .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal, STRIC Dami bo nekje na štajerskem z krasno družbo . . . . . . :OK: :OK: :OK:

Na tapeti je odojk, golaš, pasulj in ne vem kaj še vse . . . . . .zezanje, miniranje, pokanje . . . . . dobra družba . . . uhhhhhhhhh hudo bo! :OK:

Sicer bi se rade volje pridružil . . .

Žal, Pik bo nekje na štajerskem s krasno družbo . . . . . . . :OK::OK::OK:

Na tapeti je odojk, golaš, pasulj in ne vem kaj še vse . . . . . . zezanje, miniranje, pokanje . . . . . . dobra družba . . . uhhhhhhhhh hudo bo! :OK:

Sicer bi se rade volje pridružil . . .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal, Pik bo nekje na štajerskem s krasno družbo . . . . . . . :OK::OK::OK:

Na tapeti je odojk, golaš, pasulj in ne vem kaj še vse . . . . . . zezanje, miniranje, pokanje . . . . . . dobra družba . . . uhhhhhhhhh hudo bo! :OK:

Sicer bi se rade volje pridružil . . .

Jebenti nism vedu, da boš tut ti zravn. Se prau moram 1 porcijo pasulja več narest al kwaj? :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmmmmmmmmmm :hmm:

A bo kdo kej vprašal za dovolenje, a banda!???? :hmm::P .)

A vi veste da morate vse aktivnosti na ridah prijaviti pri meni!????

Javno zbiranje, pijančevanje, zajebancije, sexanje . . . . itd, itd

Vse je treba plačat . . . . . pa brez izgovorov da je recesija! :P:P:P:P .)

Mi2 sva itak v nadzornem odboru...in če ne bo sekcija štimala kot mora, bova menjala vodstvo. Dobro, nej vam bo, vam zaupam:

trenutno smo preverili rezultate uprave, in smo z njimi zadovoljni, se prav se enkrat konc leta izplača božičnica oziroma nagrade vodstvu in zaposlenim kidačem rid v obliki kupončkov za kafe na OMW: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi2 sva itak v nadzornem odboru...in če ne bo sekcija štimala kot mora, bova menjala vodstvo. Dobro, nej vam bo, vam zaupam:

trenutno smo preverili rezultate uprave, in smo z njimi zadovoljni, se prav se enkrat konc leta izplača božičnica oziroma nagrade vodstvu in zaposlenim kidačem rid v obliki kupončkov za kafe na OMW: :D

No kooončno bomo neki dubili tud mi navadni,za svoj nesebični trud in železno roko ki jo potrebuješ,da lohk kidaš z primorsko lopatko :P

P.S. tako lopatko ko je sabo prnesu šef Igor sem jz imel v peskovniku ko sem bil star 2 leti :P no je pa res da se v Kočevju že rodimo z njo,kot obvezno opremo,saj preden se naučimo hodit si moramo prvo skidat :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebenti nism vedu, da boš tut ti zravn. Se prau moram 1 porcijo pasulja več narest al kwaj? :P

..... šala .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebenti nism vedu, da boš tut ti zravn. Se prau moram 1 porcijo pasulja več narest al kwaj? :P

Nisem vedu da so primorci gorenci postal,za dva dni si po eno porcijo pasulja skuhajo al kwaj :grrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo stvar, ki jo bom kot šef naredil je imenoval Kmetico2 za mojo desno roko in VD v času moje odsotnosti oziroma neprištevnosti :D

Drugo. Glede na izkazan interes sklicujem kongres primorskih mon v soboto 22.12.2012 z začetkom na ridah ob 16ih ko je lih še malo dneva

Namen. Praznovanje najkrajše noči, kar pomeni začetek novega upanja in nove moto sezone

Aja pa Afterparty konec sveta je tudi.

Lepo se mejte

VAŠ ŠEF

Kaj je treba prinest iz Celja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je treba prinest iz Celja?

Dost bo če boš prnesu svojo debelo kosmato rit,da ne bo kot zadnjič za Ride a ne copatko :P:D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... a je še kdo opazu, da je tuki prisotne zmer več migracije .... ???? :eek:

... poznam že celo vrsto žabarjev, k bi hotl bit primorci, pa celo vrsto primorcev, k bi rad bli štajerci, pa gorence, k bi bli radi ....... ???? :lol1: :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost bo če boš prnesu svojo debelo kosmato rit,da ne bo kot zadnjič za Ride a ne copatko :P:D

Kok frocov maš? End of discussion.

.... a je še kdo opazu, da je tuki prisotne zmer več migracije .... ???? :eek:

... poznam že celo vrsto žabarjev, k bi hotl bit primorci, pa celo vrsto primorcev, k bi rad bli štajerci, pa gorence, k bi bli radi ....... ???? :lol1: :lol1:

Kdo pa hoče bit primorc?? Še sami nočete bit. :lol1: Ostaloslovenci vam samo pomagamo, da vsaj zgleda, da vas je malo več in da se sploh lahko organizirate :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... a je še kdo opazu, da je tuki prisotne zmer več migracije .... ???? :eek:

... poznam že celo vrsto žabarjev, k bi hotl bit primorci, pa celo vrsto primorcev, k bi rad bli štajerci, pa gorence, k bi bli radi ....... ???? :lol1: :lol1:

Sem opazil ja. :dry:

Zato pa jaz branim to ljubljansko močvirje do zadnjega! :bum:

Že to je precedens, da so lastniki Kawasakijev hvalijo s kwak in z žabo. TO JE NAŠE. LUBLANSK! JASN?!!

:devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kooončno bomo neki dubili tud mi navadni,za svoj nesebični trud in železno roko ki jo potrebuješ,da lohk kidaš z primorsko lopatko :P

P.S. tako lopatko ko je sabo prnesu šef Igor sem jz imel v peskovniku ko sem bil star 2 leti :P no je pa res da se v Kočevju že rodimo z njo,kot obvezno opremo,saj preden se naučimo hodit si moramo prvo skidat :lol1:

Kmet2 se mi se tudi rodimo z njo, samo kaj ko pri nas ni snega in jo nimamo s čim futrat, pa ostane majhna kot Taljani :D

Kaj je treba prinest iz Celja?

Strojančke

Sem opazil ja. :dry:

Zato pa jaz branim to ljubljansko močvirje do zadnjega! :bum:

Že to je precedens, da so lastniki Kawasakijev hvalijo s kwak in z žabo. TO JE NAŠE. LUBLANSK! JASN?!!

:devil: :naughty:

KWAK

p.s. zato pa vozim rdečo Yamaho :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!